Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Fotoalbum tématu (79) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
barvinok
622 příspěvků 24.11.17 16:26

.

Příspěvek upraven 17.10.18 v 14:12

Admin Módnípeklo.cz
1127 příspěvků 25.11.17 09:58

@barvinok Dobrý den,

určitě tu taková možnost je. Napsala jsem Vám SZ :)

Hezký den, Karolína

emef
2425 příspěvků 09.12.17 21:45

Nefunguje počítání komentářů u rychlovek.

benyka
6565 příspěvků 09.12.17 23:58

Mně nefunguje ani vkládání komentářů u rychlovek, resp. u té poslední. Jestli tam nějaké jsou, tak se mi nezobrazují.

emef
2425 příspěvků 10.12.17 07:17

@benyka Vase komentare u rychlovek vidim a podle raminek je vidi i ostatni. Co jste komu provedla? ;-)

vlm
4303 příspěvků 10.12.17 09:16

@benyka vám furt něco nefunguje, to bude rukama, ale máte tam příspěvek dokonce dvakrát, jak to nevidíte, poslala jste víckrát asi

triga
44 příspěvků 10.12.17 09:21

@benyka
V náhledu mi to ukazuje 0 komentářů, ale po otevření příspěvku komentáře vidím.

benyka
6565 příspěvků 10.12.17 09:32

@emef Aha. Díky za info. Teď jsem zjistila, že je nevidím jen v chronologickém řazení, ve stromu ano.
@vlm Furt ne. Jenom sem tam. :-) Bylo to, jak říkáte, promažu to.
@triga Nulu mi to ukazuje taky.

vlm
4303 příspěvků 10.12.17 09:38

@benyka pravda, když přepnu do chronického taky je nevidím, to jsou věci :)

Admin Módnípeklo.cz
1127 příspěvků 10.12.17 22:34

@emef Dobrý den,

děkujeme za komentář. Na chybě již pracují naši programátoři.

Omlouvám se za případné komplikace, Karolína

Judy24
712 příspěvků 20.12.17 11:07

Docela vám závidím vaše sebevědomí odmítat skvělé články, které této stránce tak zoufale chybí, jen proto, že jsou psané slovensky.

BarcaAri
604 příspěvků 20.12.17 11:45

Zrovna jsem chtela @Admin Módnípeklo.cz napsat a Judy24 me predbehla. Vam opravdu prijde normalni neuverejnit clanek, protoze je ve slovenstine? Mne teda ne a prijde mi to jako hodne hloupy duvod. Mozna na nej neklikne kazdy, ale tech lidi co ano je tu hodne.

DRW
2025 příspěvků 20.12.17 12:46

Pridam se k @Judy24 a @BarcaAri myslite si, ze clanek, ktery je v jazyce, kteremu nastesti stale vetsina populace rozumi a setkava se s nim, je nevhodne umistit na titulni stranku, kdyz kvalitni clanky na titulku vam chybi jako sul. V tomto se mylite Modni peklo ma spoustu uzivatelu ze Slovenska.
Vlastne muzete takovymi to clanky vratit lesk peklu, ktere se v soucasne dobe pohybuje na hrane padu do propasti. A dejte si ruku a srdce momentalne nemate z ceho brat a nabidka kvalitniho clanku se neodmita o tom by vam mnohe velke modni casopisy mohly vypravet, protoze kazdy z nich nad touto propasti balancoval a zachranil ho jeden jediny kvalitni clanek.

Admin Módnípeklo.cz
1127 příspěvků 20.12.17 17:51

@DRW @BarcaAri @Judy24

Dobrý den,

nemáme bohužel k dispozici slovenskou redakci, která by nám garantovala obsah článků.

Hezký den, Karolína

Gorilka
959 příspěvků 20.12.17 17:57

Holt web zaměřený na mladé co slovenštinu znají z vyprávění rodičů.

Linie
2020 příspěvků 20.12.17 18:14

@Admin Módnípeklo.cz Copak vy v redakci nerozumíte slovensky???

MP blanka
1490 příspěvků 20.12.17 18:15

@Admin Módnípeklo.cz píše :
nemáme bohužel k dispozici slovenskou redakci, která by nám garantovala obsah článků.

Myslíte skutočne garanciu obsahu článkov? Niečo ako cenzúra? Negarantuje obsah sám autor, ktorý si v prípade mylných, či nedostatočných informácií ponesie do ďalšieho života záplavu červených ramienok a štipľavé komentáre? Alebo ste mysleli skôr korekciu jazykovú? Asi tak, ako u článkov v češtine, na ktoré máte občas ohlasy komentujúce gramatické chyby alebo nie ideálnu čistotu štýlu, napriek tomu, že zrejme českú redakciu máte? Nie je smiešne takto bojovať, namiesto aby ste prijali pomocnú ruku? Neprosperovalo by MP lepšie, k úžitku obidvom stranám?

DRW
2025 příspěvků 20.12.17 18:35
@Admin Módnípeklo.cz píše:
@DRW @BarcaAri @Judy24

Dobrý den,

Hezký den, Karolína

To si snad delate srandu z lidi, ze ano? V tom pripade se chytte za nos pri publikovani ceskych clanku, ktere nemaji hlavu a patu, obsahujici gramaticke chyby, spatne ceske obraty etc. etc. *)

Pokud se bojite priznat, ze neumite radne slovensky, nebojte se tisice lidi v Cesku umi. Pokud potrebujete cesky preklad, dejte si zadost tady na Peklo, protoze nas, kteri tady umime slovensky je tady prehrsel a muzeme vam garantovat i clanek bez gramatickych chyb, anglicismu a bohaty vyjadrovaci jazyk.
Omlouvam se, ja se k prekladani nebudu hlasit neb jsem disortografik, coz nezarucuje bezchybnost, ale nejakou tu chybku bych mohla vygenerovat. Ale je tady kvantum cestinaru, kteri by to zvladli levou zadni.

No a nakonec si uvedomte, ze my ctenari a uzivatele modniho pekla ho drzime nad vodou a je tady snaha jeho uroven znovu pozvednout, tak se tady ohanite slovenskou redakci.

Jordaan
8296 příspěvků 20.12.17 18:37
@DRW @BarcaAri @Judy24

Dobrý den,

Hezký den, Karolína

Vzhledem k urovni clanku me ani nenapadlo, ze mate vubec nejakou redakci (ceskou). Sorry jako.

benyka
6565 příspěvků 20.12.17 19:05

@Jordaan Taky mám ten pocit. Myslím, že nějaké mluvnické nedostatky v slovenském textu bychom s přehledem přehlédli, a když ne, je tady dost slovenských čtenářů, kteří by tu korekturu s potěšením vzali na sebe. :-)

BarcaAri
604 příspěvků 20.12.17 20:01
@DRW @BarcaAri @Judy24

Dobrý den,

Hezký den, Karolína

Aha, takze uplne blby clanek (gramaticky, obsahove…) v cestine sem date, ale clanek o ktery zajem je nedate. Uroven toho jak to tu vedete je naprosto otresna. A to jak si svych ctenaru nevazite, je vuci nam sproste.

Paris1789
2865 příspěvků 21.12.17 07:31

Ženy, prosím vás, to opravdu nepoznáte rozdíl mezi slovenským příspěvkem v diskusi a redakčním článkem?

benyka
6565 příspěvků 21.12.17 08:51

@Paris1789 Kdyby byly české články naprosto bezchybné, tak by ten rozdíl byl vidět víc. Ale chybičky se dneska celkem běžně vloudí i do knih a novin, takže se to trošku rozmazává. Ale nevyčítala bych to čtenářům. :-)

MP blanka
1490 příspěvků 21.12.17 09:22

A ja som si naivne myslela, keď tu @Admin Módnípeklo.cz odpovedal @barvinok : určitě tu taková možnost je. Napsala jsem Vám SZ :),

že pôjde o ponuku na spoluprácu.

barvinok
622 příspěvků 21.12.17 10:38

.

Příspěvek upraven 16.10.18 v 11:43

Stránka:  « Předchozí 1 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 Další »
Váš příspěvek

Barvou roku 2019 je korálová

Living Coral 161546. To je odstín, který bude podle firmy Pantone... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Znamení zvěrokruhu v oblečení, sedí na vás?

Autor: Monika

Charakteristika vašeho znamení se prý projeví ve vašem šatníku. Celý článek