Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Fotoalbum tématu (82) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.20 12:33

Dobrý den, chtěla bych požádat o smazání profilu a všech mých příspěvků. Děkuji.

Moudd
155 příspěvků 26.6.20 12:53

@JarkaJ To snad ne? Já vás ráda čtu, vy jste taková rozumná, praktická žena, jedna z mých nejoblíbenějších uživatelek. Prosím, neodhlašujte se…

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.20 13:09

@Moudd Díky, ale uvažuji o tom už hodně dlouho. 6 let na MP mi hodně dalo, našla jsem zde dříve inspiraci, tipy na různé oděvní značky a výrobce, pomáhalo mi to ujasňovat a třídit si svůj i cizí pohled (nejen) na módu, ráda jsem diskutovala, i kritiku shledávám přínosnou. Občas jsem tomu ale věnovala víc času, než bych chtěla, odvádělo mě to třeba od práce :-). A pak si taky říkám, jestli chci vůbec zanechat za sebou takovou virtuální stopu a svou účastí podporovat vlastníky diskusních fór.

Sheba
386 příspěvků 26.6.20 13:38

@JarkaJ To je ale škoda, že odchází zrovna jedna z těch, které mají co říct a má to vždy hlavu a patu. Jestli si to ještě nerozmyslíte, budete tu fakt chybět.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.20 21:22

Haló, je tam někdo? Peklo sice nespí, ale admin zřejmě jo. Chtěla jsem připomenout svou žádost o vymazání - nebo je mi souzeno se ještě smažit v módním pekle? :japanese_ogre:

Admin Módnípeklo.cz
1146 příspěvků 9.7.20 14:36

@JarkaJ Dobrý den, nespím. :) Omlouvám se za prodlevu. Napsala jsem SZ. Hezký den, Iva

Vinca_minor
1826 příspěvků 9.7.20 15:01

@Admin Módnípeklo.cz Za eMimino? Aneb když admin neví, kde se to ocitl.

Temperance
2699 příspěvků 9.7.20 15:25

@Vinca_minor Když mě něco prudce náhle probudí, taky někdy v první chvíli nevím, kde jsem…

Admin Módnípeklo.cz
1146 příspěvků 9.7.20 15:29

@Vinca_minor Aha, ano, chyba :) Opraveno. Díky za upozornění.

Stránka:  « Předchozí 1 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek