Dotazy, nápady a připomínky pro admina

Fotoalbum tématu (83) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.20 12:33

Dobrý den, chtěla bych požádat o smazání profilu a všech mých příspěvků. Děkuji.

Moudd
164 příspěvků 26.6.20 12:53

@JarkaJ To snad ne? Já vás ráda čtu, vy jste taková rozumná, praktická žena, jedna z mých nejoblíbenějších uživatelek. Prosím, neodhlašujte se…

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.6.20 13:09

@Moudd Díky, ale uvažuji o tom už hodně dlouho. 6 let na MP mi hodně dalo, našla jsem zde dříve inspiraci, tipy na různé oděvní značky a výrobce, pomáhalo mi to ujasňovat a třídit si svůj i cizí pohled (nejen) na módu, ráda jsem diskutovala, i kritiku shledávám přínosnou. Občas jsem tomu ale věnovala víc času, než bych chtěla, odvádělo mě to třeba od práce :-). A pak si taky říkám, jestli chci vůbec zanechat za sebou takovou virtuální stopu a svou účastí podporovat vlastníky diskusních fór.

Sheba
392 příspěvků 26.6.20 13:38

@JarkaJ To je ale škoda, že odchází zrovna jedna z těch, které mají co říct a má to vždy hlavu a patu. Jestli si to ještě nerozmyslíte, budete tu fakt chybět.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.6.20 21:22

Haló, je tam někdo? Peklo sice nespí, ale admin zřejmě jo. Chtěla jsem připomenout svou žádost o vymazání - nebo je mi souzeno se ještě smažit v módním pekle? :japanese_ogre:

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 9.7.20 14:36

@JarkaJ Dobrý den, nespím. :) Omlouvám se za prodlevu. Napsala jsem SZ. Hezký den, Iva

Vinca_minor
2499 příspěvků 9.7.20 15:01

@Admin Módnípeklo.cz Za eMimino? Aneb když admin neví, kde se to ocitl.

Temperance
3108 příspěvků 9.7.20 15:25

@Vinca_minor Když mě něco prudce náhle probudí, taky někdy v první chvíli nevím, kde jsem…

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 9.7.20 15:29

@Vinca_minor Aha, ano, chyba :) Opraveno. Díky za upozornění.

porjk
3227 příspěvků 31.8.20 13:07

@Admin Módnípeklo.cz Ráda bych věděla, jestli je v plánu vyřešit to poskakování stránek.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 2.9.20 09:24

@porjk Dobrý den, potřebovala bych od vás konkrétnější informace – jaké zařízení/prohlížeč používáte? Děkuji za vstřícnost a hezký den, Iva

porjk
3227 příspěvků 2.9.20 13:16

@Admin Módnípeklo.cz Dobrý den, používám iPad / Safari. Namátkou si vzpomínám na nakupovací vlákno a na Co jste chtěli vědět…

Vinca_minor
2499 příspěvků 2.9.20 19:39

@Admin Módnípeklo.cz Dobrý den, mám stejný problém a používám Samsung/Operu pro android.

Vinca_minor
2499 příspěvků 5.9.20 22:59

@Admin Módnípeklo.cz Stále mám problém, že mi nejdou v diskuzi přidat fotky stažené z netu. Musím je dát v mobilu upravit, např. oříznout, změnu uložit a pak už to běží.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 18.9.20 08:30

@porjk @Vinca_minor Díky moc za nahlášení. Uvidíme, zda problém najdeme. Hezký den, Iva

MP Janka
788 příspěvků 21.10.20 09:59

Prohlížeč Chrome, Android 6.0.1. Po kliknutí na očičko se mi v mobilní verzi stránky stále otvírají někde v půlce diskuze místo u prvního nepřečeteného příspěvku. Pokud překliknu na verzi stránek pro počítač, tak to funguje správně.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 23.10.20 09:09

@MP Janka Díky za info, předám na IT. :) Hezký den, Iva

MP Janka
788 příspěvků 23.10.20 09:20

@Admin Módnípeklo.cz
Děkuji a přidávám další poznatek, když na očičko nekliknu, ale podržím a z nabídky vyberu otevřít na nové kartě, tak to funguje správně…

MP Janka
788 příspěvků 24.10.20 06:54

Tak ještě jeden edit, při otevření na nové kartě očícko funguje jenom, když jsem tu stránku otevřela naposledy na telefonu, jinak to furt skáče doprostřed vlákna.

Vinca_minor
2499 příspěvků 24.10.20 11:15

Mně očičko funguje tak, že mi to skočí o příspěvek výš, než je první nepřečtený. A když je ten příspěvek dlouhý, tak taky hledám, kde jsem.
PS: Používám Operu, ale mám na mobilu klasický vzhled, ne mobilní.

Porkpiehat
2688 příspěvků 24.10.20 11:37

@MP Janka Já mám stejný problém, protože se dívám na MP většinou na PC a občas na telefonu, kde mi to skočí na nějakou stránku v minulosti. Protože na MP na mobilu chodím celkem málo, tak jsem to neřešila. Ale vytvořila jsem si teorii, že si MP „pamatuje“ číslo stránky, na které jsem četla poslední příspěvek na počítači, a protože se v počítači zobrazuje více příspěvků než na mobilu, je tam tudíž méně stránek. A ta stránka z počítače pak odpovídá číslu stránky na mobilu, přestože je tam stránek daleko více.

Teď jsem si to ověřila!!! Na mobilu jsem si otevřela vlákno Pravé české peklo… tím, že jsem si klikla na očíčko. Otevřelo se mi to na stránce 1563 (z celkových 2605). Na počítači jsem si otevřela to samé vlákno (kliknutím na očíčko) a poslední stránka je 1563!!!

MP Janka
788 příspěvků 24.10.20 13:05

@Porkpiehat
To je možné. Já to teď neověřím, k počítači se dostanu až za několik dnů. Ale asi to tak bude. Předevčírem se mi zdálo, že to na mobilu celkem funguje, včera jsem byla na počítači a dneska se mi to při prvním otevření stránek zase načetlo někde uprostřed vlákna. Při dalším otevření to už funguje zase správně.

Vinca_minor
2499 příspěvků 24.10.20 13:46

Tím, že mám na mobilu klasický vzhled, tak mi mobil vs. počítač nedělá problém.

MP Janka
788 příspěvků 24.10.20 15:07

@Vinca_minor
Já to tak měla taky, ale mému telefonu začal normální vzhled dělat problém, začal se sekat při psaní příspěvku. Není nejmladší.

Porkpiehat
2688 příspěvků 24.10.20 15:14

@Vinca_minor Co je, prosím vás, klasický vzhled?

Stránka:  « Předchozí 1 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek