Nové nápady na kombinování

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.14 17:19

@andano napada me pudrove ruzova, svetle seda nebo o odstin svetlejsi kremova, nez je sukne.

bram
601 příspěvků 8.7.14 17:24

@andano a co k tyrkysovemu tricku vzit treba ruzove boty? Proste k te tmave nejakou veselou vyraznou doplnkovou. K tmavemodremu vrsku zlute doplnky, k cernemu treba oranzovou.. Doplnte sama dle vasich moznosti :) Podle me by to mohlo fungovat..

andano
806 příspěvků 8.7.14 17:41

@kayav díky, pudrovou a růžovou už jsem zkoušela, obojí dobré, ale asi bych to měla doplnit výrazným šperkem nebo něčím jiným dominantním - jsem v tom taková decentně neviditelná - až příliš.

@bram díky, jdu zkoušet ty variace modré a žluté, k oranžové zkusím tmavě zelenou… až přijde domů manžel, budu se mu snažit namluvit, že dělám pořádek ve skříních :-)

SagaN
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.7.14 19:14

@andano
Proč to vypadá smutně? Vzala bych naopak kontrastní (tmavé, nejlépe tmavomodré) jednobarevné tričko - a řešila bych to botami v barvě sukně. Případně šátkem ve slonové kosti.

andano
806 příspěvků 8.7.14 19:58

@SagaN já v tom vypadám smutně, ztrhané rysy a tak :-(

Zkusila jsem pár kombinací a po prohlédnutí fotek v mobilu (neumím je ale dostat ven, něco SE pokazilo :-)) zjistila, že minimálně potřebuji sytě žlutý pásek a novou podprsenku :-)
Asi nejlíp sukně vypadá s limetkovou a zelenou, kombinace s růžovou asi také vezmu na milost.
Modro - žlutá - musím ještě promyslet, zatím ne, oranžová a šedá určitě ne.
Docela dobrá se mi jevila kombinace s modrobílým vrškem s širokými pruhy a červenými doplňky.
Díky moc i za případné další rady.

continuity
5853 příspěvků 8.7.14 23:24

@andano jaky jste barevny typ? potiz se slonovou kosti je, ze tato barva neni neutralni, i kdyz se tak jevi.

andano
806 příspěvků 8.7.14 23:26

@continuity tmavé léto

Vroony
59 příspěvků 9.7.14 23:21

@andano Já tam vidím růžovou a k té mint nebo královskou modrou. Ještě mě napadá královská modrá s neonově žlutou. Ale těžko říct, jestli by to v reálu vypadalo tak, jak si to maluju.

Lim
323 příspěvků 13.7.14 00:04

@andano mne by se k ni libila hneda… Cokoladova

porjk
2883 příspěvků 9.9.14 20:08

@andano šedá,švestkově modrá…barvy by neměly být problém. A mě by se líbilo triko s rukávem pod lokty a hodně širokým výstřihem do Vé, spolu se sukní by tvořily pěknou siluetu.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek