Nové nápady na kombinování

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.13 09:34
@Harmonika píše:
Jenže nosit černou sukni k tomuto trenčkotu pořád dokola už mě nebaví.:-) Jenže nějak nevím, jaká jiná barva sukně by k němu šla za předpokladu, že právě lem dole bude koukat (mini nosit nechci a ani by to vzhledem k délce kabátu nešlo). Červená mi přijde moc řvavá, vzorované sukně či šaty díky černému olemování trečkotu také vypadají podivně (byť mám černé lodičky a kabelku), zkoušela jsem i modrou -světle, ale není to ono… Poradíte? Moc děkuji všem!

Tak zkuste tmavěmodrou, zelenou, vínovou… Máte takových možností a podobně jako Blacken v tom nevidím žádný problém ani v případě vzorů.

Harmonika
244 příspěvků 17.4.13 11:13

@blacken Moc děkuju, jste zlatá! Ani nevíte, jak moc jste mi pomohla! Takhle když to vidím „černé na bílém“ :-), najednou vidím, že problém nebyl v trenčkotu, čouhající sukni, ale v chybějícím doplňku kolem krku. U vašich kombinací mi najednou nevadí vůbec nic, teď je to teprve ono! Děkuji za „nakopnutí“.

valery
1587 příspěvků 17.4.13 11:54
Vzhledem k třešňovému vzorku zkuste sehnat pionýrský šátek a vyrazit na 1. máje s bolševiky :-D
Dost legrace - k těm botám, podle mne, jedině černá, červená, ev. růžová s bílou, možná i šedá, pokud tedy ovšem si nechcete hrát na papagáje - pak se fantazii meze nekladou…
@Bellaschange píše:
Tak mám pro vás oříšek. Mám tyto nové botky a nechci k nim mít jen černé kalhoty, černé triko, křivák a popř. červenou kabelku..Napadlo by vás i něco odvážnějšího..nebo jsou svým vzorem odsouzeny k černočernému outfitu?
blacken
2457 příspěvků 17.4.13 15:50

@Harmonika :-D Zajímavý, v čem všem může být zakopán pes :-D Ale hlavně, že Vás to nakoplo ;-)

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.13 17:31

@edge
to mozno, ak sa o 20 rokov zacnem stylizovat do starej panny alebo chovanky klastornej skoly. fakt to nevyzera dobre.
@Jackie Daniels
skotske karo nevlastnim a akosi sa mi nepaci, skusila som ine karovane puncochy.. a je to zle, no ved vidite :D ale skusit to dat do punku by snad stalo za to

este som sa skusila prepasat satkou, slo by to? namiesto nadkolienok by som si vzala asi obycajne hrubsie cierne silonky
a ako tak pozeram, mozno je to ta dlzka tesne nad kolena, ktora mi nesedi. kto hlasuje za skratenie?

a s druhymi satami stale netusim co, ten drobny vzor to este viac komplikuje

blanche01
1248 příspěvků 17.4.13 18:46

@kappa ze všeho nejvíc by ty šaty potřebovaly vyžehlit

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.13 00:24

@blanche01 ano, predstavte si, ze si veci zvyknem zehlit predtym, nez vybehnem von. a este si aj zvyknem obut topanky, co ste mi zjavne zabudla pripomenut. ;)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.13 04:31

@kappa A přirození si omýváte vlažnou vodou? Prý je to dobré na uklidnění…

Narcisa
100 příspěvků 18.4.13 09:06

@kappa Já bych k tomu přidala pásek a lodičky v barvě mint, a nějaký hezký šátek, který bude kombinovat barvu mint a třeba fialovou. Pásek jsem viděla v Mangu a (nečekaně) v New Yorkeru jsem objevila úžasný šátek s motýly, který by k tomu mohl vypadat dobře :)

Narcisa
100 příspěvků 18.4.13 11:30

@kappa A k těm druhým bych volila modré sako a jednoduché modré lodičky.

blacken
2457 příspěvků 18.4.13 20:11

@kappa Co je na svetříku a balerínách staropannenského? Ono není moc dobrej nápad nakoupit si šaty téhle délky a téhle barvy a pak se snažit z toho dělat něco, co to není. Lodičky ne, baleríny ne. Tak fakt nevím, co vlastně chcete? Když to chcete osvěžit, noste k tomu výrazné barvy a ne černo/šedo tmavé. Ale víc s tím nejspíš neuděláte.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.4.13 23:11

@edge ooo, dakujem, co rada, to perla! uz sa neviem dockat dalsej ;) mimochodom, mozno by vas mohlo (malo) zaujimat totototo

@blacken my sme sa nepochopili. na balerinach ani na svetriku nic staropanenskeho nie je. dokonca ani proti lodickam a sakam nic nemam. lenze v obycajnych lodickach a obycajnom saku (rozumejte klasicky strih, nevyrazna farba), budem vyzerat v lepsom pripade ako tridsatrocna businessmanka, v horsom pripade svoja byvala patdesiatrocna triedna. v obycajnych balerinach a obycajnom svetriku (rozumejte znova klasicky strih, nevyrazna farba) budem vyzerat v lepsom pripade ako styridsatrocna panna nepolibena, v tom horsom ako sedemdesiatrocna pani kostolnicka z dolneho konca. no a nic z toho by nebol dobry napad. a chcela som sa vyvarovat navrhov „vezmite si sako a lodicky/baleriny a sveter“ a po mojej reakcii, ze to nie je ono „co je na tom zle/neslusive?“. neslusive ani zle na tom nic nie je, len pri mojom veku a ucele ich pouzitia to nie je vhodne; vhodne to bolo tak pri ustnej maturite, tam som si ich tak zobrala. Ze by som z siat robila to, cim nie su, si nemyslim. su to tenke letne saty, ktore su vhodne na denne nosenie. len samy o sebe su take nijake a chce to nejake dalsie farby a doplnky. clovek by cakal, ze sa mi tu posnazi niekto povedat, ake, informacna hodnota prispevku „Tak si vezměte baleríny a svetřík.“ je presne nula cela nula.(tymto dakujem @Narcisa, nic z vymenovaneho nemam, ale zacinam uvazovat, ze sa vyberiem do newyorkeru a zary, myslim, ze by to fungovat mohlo :))

blacken
2457 příspěvků 18.4.13 23:34

No, tak sešlo se tu několik rad - punčochy se Vám nelíbily, svetřík s balerínami mohl být dost dobře barevný (stejně jste neudala ani jaké barvy nebo co si představujete) - já zase nevidím smysl v tom radit konkrétní barvy. Jsou to jednobarevné neutrální šaty (případně s jemným vzorkem), fakt mě nenapadá moc barev, které by se s tím nesnesly. A vzhledem k tomu, jaké kombinace jste sem dala sama… tak se mi i kdyby tmavý svetřík s balerínami zdá minimálně nastejno, ne-li šmrncovnější. Takže jestli šlo o to, že jste očekávala radu typu - vzala bych si k tomu elektricky modrý propínací svetr a neonově žluté baleríny, tak jsem opravdu nepochopila.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 16:23

@blacken ach jo, znova ste ma nepochopili. proti puncocham nic nemam, ale sama vidite, vyzera to staro-mlado/pohrebne/mnissky, vyberte si. s farbami potrebujem poradit. s ciernou je to prilis mdle a formalne (ako pisem, vhodne tak na maturitu alebo pohovor, do skoly medzi informatikov v sustakoch a trickach s napisom linux rozhodne nie), s tyrkysova vedla tej farby vyzera nezdravo, s mnierne tlmenou modrofialovou ako zo svetlom vyblednuteho obrazu spred dvoch stroci, bezova je tiez ako zo stareho filmu, to tiez len na formalnejsiu udalost, vedla vyrazne modrej ta farba zas vyzera spinavo, neonove farby to prekrikuju este viac, s zltou sa to trochu bije, trochu splyva. jedine s vyrazne cervenym svetrom sa to znesie, snad este s s tou oranzovou, ale tou si tiez vobec nie som ista. stale mate pocit, ze sa s tym znesu vsetky farby?
tiez to bude potrebovat doplnky, tiez neviem ake, je mi akurat jasne, ze k tym prvym urcite nie kratky nahrdelnik, k tym druhym urcite nie opasok.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 17:21

@kappa Tak zkuste nějakou brož nebo výrazné náušnice, barevnou kabelku a baleríny. Možná by se hodil i nějaký zajímavě uvázaný šátek. Konkrétní barvy vám radit nebudu, sama už nějakou představu máte, tak to chce jen zkoušet. Mně by se k tomu třeba líbila zelená nebo červená v kombinaci s karamelovou (hnědé boty a barevná kabelka nebo hnědá kabelka a barevné boty)

PS: Postřižiny jste asi neviděla, že?

Příspěvek upraven 19.04.13 v 17:24

D.C.M.
82 příspěvků 19.4.13 17:23

@kappa Zkuste se inspirovat u příspěvku s fotkami trenčkotu. Tam jsou zajímavé barevné kombinace. Jinak si nejsem jistá, jestli vám ty šaty vzadu sedí.
Na černých punčocháčích nevidím nic špatného, ale pak by to chtělo výraznou barvu bot a ladit v podobném duchu pásek, tričko, svetr nebo šátek.

blacken
2457 příspěvků 19.4.13 19:13

@kappa No, tak pro mě se k tomu hodí téměř všechny barvy - přesně jako u toho béžového kabátu. Je to šedobéžová, co může být neutrálnějšího. Problém spíš je, že podle toho kusu vlasů, co vám čouhá na fotce, asi nebudou výrazné barvy to pravé pro Váš barevný typ (ale to jen tipuji, hlavu nevidíme) - a to pak moc možností nezbývá. A je fakt, že zrovna pastelové barvy nejsou asi to pravé k těm šatům. Takže je to trochu bludný kruh.

Edit: obrázek (barva šatů nesedí, ale pro představu možná bude stačit)

janiiiv
781 příspěvků 19.4.13 21:07

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 15:34

Viktorie H.
664 příspěvků 19.4.13 21:28

@janiiiv Takhle z dálky vypadá ten vzor neutrální, zkuste nějaké výraznější kalhoty, co třeba ty žluté? Nebo by se mi líbily zelené. Lněné kalhoty popravdě za mě ne.

blacken
2457 příspěvků 19.4.13 21:52

@janiiiv Já bych k tomu nosila skinny nebo rovné džíny - černé/šedé/pudrové/žluté a asi bych zkusila krátké šortky - aby trochu přesahovaly tuniku.
Sukni asi raději volnější - ale za mě rozhodně střih se zvýšeným pasem - aby dosahoval k té stuze v pase. Možná by šlo i něco jako je:
http://intheircloset.com/…all-look.jpg
Ta sukně není až tak upnutá a možná by se tunika nerýsovala.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.4.13 22:16

@edge bez farebnej kabelky by to asi nevfungovalo, ze? (ako som pisala, kvoli praci musim mat namiesto kabelky obrovsku ciernu krosnu na notas)

@D.C.M. saty vzadu sedia, len su pokrcene a nedopnute. trenckot ma dost inu farbu, ale tu lososovu alebo svetlu tyrkysovu by to mozno zvladlo, dakujem, skusim

@blacken no ono to nie je sedobezova, ale taka svetla studena hnedoseda (mozno je problem naozaj v tej teplote a potrebovalo by to nieco velmi studenych farieb, ktore nevediem). vo farebnom type by som problem nevidela, pastelove farby mi nesedia, vlasy su realne tak o 4 odtiene tmavsie.
edit: to vobec nevyzera zle, dakujem, pohram sa s tym!

a mozno ich predsa len necham iba na leto do parku a budu nadalej na bezny den nepouzivane…

janiiiv
781 příspěvků 20.4.13 00:00

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 15:05

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.4.13 04:58

@kappa Těžko říct, to se musí vidět. Noťas je docela problém, když jsem ho nosila do práce, tak jsem měla nejdřív crossbody tašku a potom jsem používala tašku do ruky. Z první varianty mě bolely záda, druhá byla lepší, ale zase jsem neměla volné obě ruce.

@janiiiv Já neramínkuju, ale určitě bych tu halenku nenosila vystrčenou ven, protože mě tam ruší viditelná linie kalhot v oblasti pasu a boků. Jste podobný éterický typ jako Keira a nějaká sukně s vyšším pasem by vám určitě sekla. Barevně bych to viděla na černou, karamelovou nebo béžovou. Volila bych spíš neutrální barvy a barevně se vyřádila na kabelce nebo botách.

Můžu ještě poprosit o foto v těch černých kalhotech se zastrčenou halenkou?

janiiiv
781 příspěvků 20.4.13 11:29

.

Příspěvek upraven 27.09.13 v 15:04

Jiná Realita
13791 příspěvků 20.4.13 11:43

@kappa
zhlédla jsem šaty, diskuzi…a dospěla k závěru, že jste si koupila poměrně nehezké šaty (ty druhé) v hrozné barvě, které vám ani na postavě nijak moc nelichotí (mně v nich připadáte nějak…jako deska, žádné tvary, divně visí)…a čekáte zázračné rady, jak z nich udělat nějaké terno.

ať si k nim dáte naprosto cokoli, pořád to budou šaty v barvě, která skoro nikomu nesluší, předpokládám, že jsou z krčivé látky, takže ještě navíc budou pořád takové pomuchlané, pořád budou mít střih, který vám nijak moc nelichotí…a zázrak se nestane.

ty druhé jsou střihem business a budou pořád business, i když si k nim dáte třeba džínovou bundu. akorát se k nim nebude hodit a nebude to vypadat dobře. nejsou to šaty, které by bylo vhodné „shazovat“, aby vypadaly ležérně. prostě jejich střih a materiál jsou jasně stylově dané.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek