Nové nápady na kombinování

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 07:58

Já zítra vyrážím v nových šatech a přemýšlím, které boty si k nim mám vzít. Přidávám detail šátku a kabelky. Punčochy budu mít tělové. Co myslíte?

Carmiena
23 příspěvků 21.4.13 10:13
@janiiiv píše:
Tak já mám taky dotaz. Tento týden jsem si pořídila na votočvohoz tuhle halenku (tuniku?). Je na ní drobný vzorek kvítků, tuším šedé, černé a žluté barvy (detail jsem zapomněla udělat a jsem teď jinde, než halenka). Černá stužka pod prsy se vzadu zavazuje do mašle.
Krom černých skinny džín mě napadly ještě plátěné lněné kalhoty v přírodní barvě (ovšem nevím, jestli mi ještě jsou) a rovné džíny ve stejném studeném odstínu žluté, jako jsou ty kvítky.

Zkuste pod halenku k černým skinny džínám černé přiléhavé basic tílko, nebude vidět okraj kalhot a mohl by více vyniknout vzor na halence.

Mylady2
12413 příspěvků 21.4.13 10:16

@edge mě se teda nelíbí ani jedny boty :-( ale pokud jiné nemáte tak bych šla v těch černých :-)
ostatní je velice hezké…

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 10:26

@Mylady2 Díky, jaké boty by se vám k tomu líbily? Mně nude lodičky, ale ty bohužel marně sháním…

Mylady2
12413 příspěvků 21.4.13 10:28

@edge no třeba :-)
já třeba hodně málo nosím černé boty…ale takhle když je vidím jak to máte poskládané tak se mi to docela s tou černou líbí.

Betty J.
2031 příspěvků 21.4.13 10:29

@edge: vzala bych si ty první, ale přesvědčovat Vás nebudu.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 10:43

@Mylady2 Kabelka má sice černé lemování na uchách (uchou?), ale ty černé lodičky mně k tomu připadají docela tvrdé. Možná by k tomu šly i karamelově hnědé, to je moje oblíbená barva.

@Betty J. Myslíte, že žluté boty by k tomu šly kvůli tomu žlutému detailu, který je na šátku?

Mylady2
12413 příspěvků 21.4.13 10:47

@edge jo proto nenosím moc černé boty! většinou jsou ke všemu moc tvrdé…ale jak říkáte díky tomu lemování by to mohlo jít…
Myslím že si poradíte sama…taky záleží jak to na Vás vypadá oblečené.

Betty J.
2031 příspěvků 21.4.13 11:18
@edge píše:@Betty J. Myslíte, že žluté boty by k tomu šly kvůli tomu žlutému detailu, který je na šátku?

Neříkejte, že Vás to taky nenapadlo…

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 11:22
Zharah
118 příspěvků 21.4.13 11:52

@edge ta prva kombinacia so zltymi topankami je dokonala, cierne topanky mi naopak pridu uplne mimo a tie posledne sa mi zase vobec nepacia (ale to je moj problem :) )

ps: presne tieto zlte topanky som vcera obkukovala, ale nakoniec som odolala. Teraz zacinam lutovat :). Inpirovali ste ma, dakujem.

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 12:05

@Zharah Díky za komentář, ale jestli můžu poradit, podívejte se po jiných. V obchodě se v nich sice chodilo dobře, ale jinak jsou docela nepohodlné. Do práce jezdím autem a když v nich pak jdu asi 300 metrů na oběd, není to nic moc. Ale co by taky člověk čekal za 399,–, že?

Zharah
118 příspěvků 21.4.13 12:10

@blacken - uuuzasne kolaze, ste fakt dobra!!!

@kappa - pisete, ze su to tenke letne saty, preto sa mi vasa kombinacia s hrubymi pancuchami zda dost nevhodna. Tiez nie som velky fanusik triciek pod puzdrovkami. Nechala by som ich asi naozaj na leto, ked budu postacovat same osebe, len s nejakymi neutralnymi sandalkami a niecim vyraznejsim na krk. Urcite bez opasku, zda sa mi, ze saty deformuje.

Aby som bola konketnejsia:

Zharah
118 příspěvků 21.4.13 12:16

@edge - tiez toho denne vela nenachodim, takze by som to v nich snad vydrzala, ale ak maju byt na „chodenie“ nepouzitelne, tak naozaj nema zmysel vyhodit ani tych 400kc. Vdaka pekne za radu. Kazdopadne vyzeraju skvelo a mna od nakupu odradilo len to, ze boli v 3 farbach a ja som chcela vsetky :).

Zharah
118 příspěvků 21.4.13 12:20

@janiiiv - ja by som ju v prvom rade asi skratila (o najakych 20 cm na „standardnu“ bluzkovu dlzku) - urcite bude kombinovatelnejsia, a zastrcit do sukne/nohavic sa bude dat aj tak.

blacken
2457 příspěvků 21.4.13 15:18

@edge Nelíbí se mi úplně ani jedna kombinace - nejvíc by se mi k tomu hodily asi ty poslední - ale jsou spíš béžové než došeda a to mi nesedí. Ty žluté jsou hezké - ale zase by to podle mě chtělo ještě aspoň nějaký drobný detail krom šátku (tam té žluté moc není, třeba náramek). Černé se mi taky nezdají - hlavně proto, že tam není nic jiného v černé a tak by dost táhly pozornost. Tak kdyby byly nude, bylo by to asi nejlepší (až je seženete). Ještě navrhuju třeba takové http://static.heels.com/…_MAIN_LG.jpg http://3219a2.medialib.glogster.com/…en-heels.jpg :-D
Ale na druhou stranu - to je tak v rámci toho, že už se v tom nimráme - potkat Vás na ulici v jakékoliv kombinaci, vůbec by mě nenapadlo o tom dumat :-D

@Zharah Díky, do Vás to potěší dvojnásob :-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 15:29

@Zharah Ony zase nejsou nepoužitelné. Nevím, jak bych to popsala, ale rozhodně nikde netlačí a nedřou, ale asi díky tomu silnému podpatku mají takovou méně pružnou podrážku a chůze díky tomu není tak ladná jako u jiných bot na podpatku, které mám. Nebo ten podpatek není dobře vyvážený, těžko říct. Když v nich chodím v kanceláři po úplně hladkém povrchu, tak je to v pohodě. Asi soudruzi z NDR udělali někde chybu nebo jsou to boty určené jen pro chůzi v interiéru :-) Možná nějaký nový druh „módní obuvi“? :-):-):-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 15:55

@blacken Díky za radu, ten náramek je dobrý tip. Nějaký barevný plasťák by se u mě určitě neztratil, tak si v nejbližší době půjdu udělat radost :-) Barva těch posledních bot je ve skutečnosti šedozelená, na fotce, kde je obutá na noze, asi nejvíc odpovídá realitě.

blacken
2457 příspěvků 21.4.13 20:43

@edge Aha, tak to je on něco lepší, to sedí k těm lístkům… Ona stejně žádná z těch kombinací nebyla špatná :-D

Zharah
118 příspěvků 21.4.13 21:06

@edge Aano, ano, „modna obuv“, vhodna jedine na sedenie, aj to len raz za cas, lebo caste presuny z taxika do interieru a spat by „nerozchodila“ :)

Ale za tie styri stovky to stoji, zvlast ked vyzeraju byt drahsie. Na mna vsetky tie lakovky v obchodoch posobia luxusnym dojmom (neviem kde sa to berie, asi to bude len tym, ako sa pekne leskne a ja som stara straka :) ) a vzdy som potom milo prekvapena nizkou cenou.

kappa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.4.13 23:03

@Zharah kombinacia s hrubymi puncochami a trickom mi bola vyssie poradena a fotka mala len ukazat, ze „tudy cesta nevede…“ po vkusnom vyraznom nahrdelniku, ktory ma financne nezruinuje, patram uz dlhsie, bohuzial neuspesne… kazdopadne dakujem, budem hladat dalej.

Barbyl
1472 příspěvků 22.4.13 05:35
@blacken píše:
@kappa No, tak pro mě se k tomu hodí téměř všechny barvy - přesně jako u toho béžového kabátu. Je to šedobéžová, co může být neutrálnějšího. Problém spíš je, že podle toho kusu vlasů, co vám čouhá na fotce, asi nebudou výrazné barvy to pravé pro Váš barevný typ (ale to jen tipuji, hlavu nevidíme) - a to pak moc možností nezbývá. A je fakt, že zrovna pastelové barvy nejsou asi to pravé k těm šatům. Takže je to trochu bludný kruh.Edit: obrázek (barva šatů nesedí, ale pro představu možná bude stačit)

Z techto kombinaci jsem nadsena, skoda Jen ze mi Chybi Ty saty:) ale mam Jedny bezove a khaki, tak to zkusim s nimi.
@janiiiv Urcite ta sukne z Foto Keira a halenku zastrcit. Jezdecke kalhoty a vypasovane sacko ze sametu, kloboucek a la new romantismus. Slim dziny tmave, I cervene, zkusila Bych I tu sukni plus malinove, fuksiove, smaragdove doplnky- punchochy, kabelka, boty, satky…

zuzaroza
729 příspěvků 22.4.13 07:46

@edge Určitě ty první.

Viktorie H.
664 příspěvků 22.4.13 17:59

Poraďte mi, co k těmhle šatům? Nic kromě černé mě nenapadá a jaké boty? Jediná kombinace mě napadá s legíny a sneakers, ale ty bohužel nevlastním.

Audrey.Piper
412 příspěvků 22.4.13 18:14
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek