Nové nápady na kombinování

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.14 20:53

@MP Meri super :-D

MP Meri
1323 příspěvků 9.1.14 21:06

@Mylady2 No, jako bych to viděla, ale já musím bohužel pracovat s mnohem omezenějšími možnostmi, než je pražská Zara:)
Zatím jsem našla jen toto, co vy na to?

Edit
Aháá, tak ani jedno v našem městě skladem, tak nic…

dost_bot
2071 příspěvků 9.1.14 21:49

Ach, kde je @chinin..... (teskný povzdech)

MP Meri
1323 příspěvků 22.1.14 19:20

V pomatení smyslů jsem si koupila lurexové punčochy. Myslíte, že se to dá vůbec příčetně unostit na denní nošení?

EDIT
A díky všem za rady k černým šatům, měla jsem výrazné šperky z jakožezlatého kovu a myslím, že to vypadalo dobře.

dost_bot
2071 příspěvků 22.1.14 21:43

@MP Meri V případě štíhlounkých nohou a velmi minimalistického matného zbytku, a taky obezřetný výber bot…a příležitosti… snad i jo. No, myslím, že si s nimi ještě užijete, než vyrazíte.
(Pozn.: Mám podobné ve starozlatě, taky asi nějaký uáchvat při nákupu, soucítím s vámi :-))

bestia
2300 příspěvků 22.1.14 22:10

@MP Meri urcite, len treba upriamit vsetku pozornost prave na nohy, aby sa to s nicim inym nerusilo a neposobilo preplacane a kolotocarsky

KoraKora
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.3.14 15:36

Mám oranžový trenčkot, zhruba odpovídá tomu na obrázku, je o něco málo delší a lesklý je jen lehce. Myslím, že dobře bude vypadat s hnědou, béžovou, modrou. Ale nějak si s ním nejsem úplně jistá. Nějaké nápady na kombinování…:-)

LorelaiH.
3311 příspěvků 14.3.14 19:59

@KoraKora taky mám problém s kombinováním oranžové. Tyto džíny jsem si koupila snad v domnění, že i když oranžová (mrkvová) není moje barva, dám jí šanci. Jenže pořád tápu. Vlastně jsem nic jiného než tyto tři kombinace nevymyslela :( Nemáte někdo inspiraci?

sarinka.v
426 příspěvků 14.3.14 20:02

@LorelaiH. Třeba takto:

LorelaiH.
3311 příspěvků 14.3.14 20:45

@sarinka.v díky :) na tu prostřední variantu s pruhovaným trikem se taky chystám.

ajujuška
422 příspěvků 14.3.14 21:20

Čo k týmto šatám? ako ich kombinovať? mám telové lodičky, ale neviem, či nejaké šperky. Idem na výročnú pracovnú párty, prosím o typy a rady dííík

mischelinmisa
326 příspěvků 14.3.14 22:34

Mě by zajímalo, jaké doplňky k tomuto? Je mi jasné, že něco nevýrazného, protože pásek je výrazný dost. Není to do města, jen když se jde pít :D

ajujuška
422 příspěvků 15.3.14 17:28
@mischelinmisa píše:
Mě by zajímalo, jaké doplňky k tomuto? Je mi jasné, že něco nevýrazného, protože pásek je výrazný dost. Není to do města, jen když se jde pít :D

mne dosť neladí ani tá tapeta s posteľou, prehozom a mrtvym kobercom. oblečenie by som neriešila, je to hotové.

mischelinmisa
326 příspěvků 15.3.14 18:32

@ajujuška @ajujuška Co si mám představit pod pojmem mrtvý koberec? :D

ajujuška
422 příspěvků 15.3.14 19:01

@mischelinmisa niečo nemastné neslané, pochmúrna farba. nehovorím, že koberec nie je kvalitný a že ho treba vyhodiť, ale pri tej tyrkysovo-hnedej tapete ja ako mrtvy. Keby ste mali bielu stenu, poprípade tapetu v jemnej lososovej, či fialkovej, vyzeral by úplne ináč, takto je pre mna mrtvy.

mischelinmisa
326 příspěvků 15.3.14 19:07

@ajujuška Máme jen bílé skříně :) Samozžejmě by se mi líbil zcela jiný koberec, ale dokud neodrostou děti, nebudu kupovat jiný. Tento se docela dobře čistí :). Jinak já jsem celkem spokojená :)

ajujuška
422 příspěvků 15.3.14 19:09

@mischelinmisa myslím, že koberec je ok, strhla by som tú nevkusnú tapetu, alebo aspon vymenila ten prehoz, tie dva vzory sa bijú a výsledkom je mrty koberec, ale ak sa Vám to páči, tak je všetko ok.

mischelinmisa
326 příspěvků 15.3.14 19:11

@ajujuška Tapeta se mi líbí, přehoz nic moc ale zase nejde vidět povlečení, které se k tapetě nehodí už tuplem :D

ajujuška
422 příspěvků 15.3.14 19:16

@mischelinmisa hlavne, že sa tam dobre spí, nie? Ja mám spálnu orechovú s jemnými lososovými stenami a doplnenú šedým kovom (rámy postele a skrín), prehoz mám modrý, bolo by ho treba vymeniť, za nejaký pieskový, ale akosi sa ho neviem zbaviť. podlaha je drevená dubová, niečo ako skrine. spí sa tam super, má veľmi dobré zony, oddýchnem si tam. mám z nej dvere do chodby a do šatníka. kedže je to pod strechou, jednu stenu máme šikmú.

dost_bot
2071 příspěvků 15.3.14 23:03

@LorelaiH. K mrkvově oranžové nosím čokoládově hnědou, případně s dotekem takové lesní zeleně nebo blankytně modré

trinita
323 příspěvků 17.3.14 21:54

Mám nohavice podobnej oranžovej farby, najčastejšie k nim nosím čiernu, sivú alebo čokoládovú, tmavú riflovú košeľu a dokonca oranžové tričko ;-)

Claireee
2 příspěvky 17.3.14 22:07

Nemám přímo přesně daný kousek, nicméně k tématu to je. Také bych potřebovala pomoci. :)
Potřebovala bych poradit, co za oblečení a doplňky zvolit na PÁRTY VE STYLU 60-70.LET.
Cokoli vás napadne! A nejlépe abych mohla alespoň něco z toho sehnat do čtvrtka v Praze. Moc děkuju za pomoc :)

Violetina
176 příspěvků 18.3.14 10:30

S čím kombinovat zářivě řervené tenisky kromě osvědčené námořnické trojkombinace?

Díky.

trinita
323 příspěvků 18.3.14 20:33

S celočiernym alebo celosivým outfitom a nejakým ďalším malým červeným detailom…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek