Nové nápady na kombinování

Fotoalbum tématu (91) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
MP Meri
1323 příspěvků 6.5.14 17:35

Koupila jsem si na léto šaty a teď nevím, co s nimi (omlouvá mě, že byly ve slevě?!).
Jsou to takové obyč dlouhé černé maxišaty, problém je v tom, že mají jakoby hodně volné průramky (možná má ten střih nějaký spešl název) a na zádech nahoře knoflíček a pod ním průstřih (ilustrační foto).

Co to jako jééé? Jak se to jako nosí (ano, v kabince jsem měla vlčí mlhu)? Když existujou přiznané trámy, existuje asi i přiznaná podprda, ne? Nebo se budu smažit v kotli pekelném? Mám pořídit svítivě růžovou podprsenku, nebo šaty radši nastříhat na hadry na okna?

Eitak
60 příspěvků 6.5.14 23:07

@MP Meri Já bych klidně koupila svítivě růžovou podprsenku, ale spíš tohoto typu. Pokud šaty nebudete nosit třeba do práce a do jiných míst, kde se očekává větší nebo menší dress code, nevidím v tom problém. Mně by se osobně líbily třeba na večerní procházky u moře…:-) 

blacken
2449 příspěvků 6.5.14 23:44

@MP Meri Pořídila bych si pod to něco takového http://2.bp.blogspot.com/…tblue-37.jpg http://www.company.co.uk/…llow_bra.jpg S neonovým doplňkem by to nemuselo být špatné…

MP Meri
1323 příspěvků 8.5.14 17:22

Díky za tipy i za upozornění raději nenosit do práce:) Je pravda, že jsou takové hodně uvolněné, ale já jsem v takovém rozpoložení, že bych si je v létě klidně v pátek do práce i vzala, ale zvážim to:)

dost_bot
2071 příspěvků 9.5.14 22:52

Koupila jsme si boty v kombinaci tmavě modrá - oranžová. Co k tomu? Kromě tmavě modré, oranžové, béžové a bílé? Ukazuje se, že je to větší problém, než jsem čekala :-(

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 22:55

@dost_bot to už ale máte čtyři barvy, to je málo? :-)

dost_bot
2071 příspěvků 9.5.14 22:57

No, není…jenže nerada nosím světlé barvy, tím 2 odpadnou, a do té modré i orabžové je nutné se dost trefit do odstínu, se ukazuje :-( Takže mám skvělé boty, jenže nejsou ten typ, co je může dáma nosit nahatá :-)

edge
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 23:02

@dost_bot Mě napadla šedivá, nějaká středně sytá, když nemáte ráda světlé barvy.

tzaziki
1077 příspěvků 12.5.14 18:04

Je tato sukně odkázána jen na kombinaci s bílým či červeným tílkem?

Aranel
935 příspěvků 12.5.14 19:57

@tzaziki Vůbec ne. Už ta modrá v tom fleku se mi zdá, že by se dala zkombinovat. Taky oranžová třeba.

poulet
57 příspěvků 12.5.14 20:12

@tzaziki Nebo treba fialova, i zelena by sla…me to prijde kombinovatelne se spoustou barev…

Romaana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.5.14 10:38

Zkusila jsem nenápadně nakombinovat barevnost,,,jedná se o velikosti XXL…vždyť to nemusí být stále černá?

LorelaiH.
3311 příspěvků 30.5.14 12:17

S blížící se oslavou mých rodičů přemýšlím, jak zkombinovat kolektivní šaty z Orsay. Jestli s vínovou…

LorelaiH.
3311 příspěvků 30.5.14 12:18

…anebo tmavě modrou. Co vy na to?

Morže
1094 příspěvků 31.5.14 13:47

Potřebovala bych poradit s touhle sukní. V sekáči se mi líbila, ale když si ji na sobě obleču, mám pocit, že v ní vypadám jak selka. Přeci jen 160cm a britská konfekce 14 asi nebude úplně to pravé na tuhle sukni. Máte někdo nápady, jak ji nejlépe kombinovat, nebo myslíte, že ke mně se prostě hodit nebude nikdy?

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.5.14 13:57

@Morže
vyhoďte ji.

nesedí vám ani dobře v pase a nakombinovat ji dobře by chtělo nějaké killer podpatky, koženou bundu a ještě ji asi zkrátit.

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.5.14 14:08

@Morže zkrátit nad kolena a jak říká Realita - koženou bundu a lodičky

Jiná Realita
13791 příspěvků 31.5.14 14:10

Myslela jsem to nějak takto.

k typu bot, který máte na fotce, se hodit nebude rozhodně nikdy.

dost_bot
2071 příspěvků 31.5.14 15:21

@Jiná Realita Je staromódně klasicky skládaná s nesešitými sklady v klasické kostce - to nebude nikdy vypadat dobře :-( Ani zkrácené.

Canavi
227 příspěvků 31.5.14 15:47
@Morže píše:
Potřebovala bych poradit s touhle sukní. V sekáči se mi líbila, ale když si ji na sobě obleču, mám pocit, že v ní vypadám jak selka. Přeci jen 160cm a britská konfekce 14 asi nebude úplně to pravé na tuhle sukni. Máte někdo nápady, jak ji nejlépe kombinovat, nebo myslíte, že ke mně se prostě hodit nebude nikdy?

Pokud je to pěkný materiál, tak jedině přešít. Látky je tam dost.

Linie
2020 příspěvků 1.6.14 14:43

Zašila bych sklady do úrovně boků a zkrátila. Sklady můžete buď z lícu proštepovat nebo zašít hustě v ruce. Z ustřižené látky možná zbyde i na šálu. Punčocháče v barvě kostek a projmuté vlněné sako. Skvělé na podzim!

MP Meri
1323 příspěvků 1.7.14 20:46

Mám doma šedobílé džíny střihu (asi) straight. Přes boky sedí dobře dole jsou jakoby rozšířené. Absolutně si s nimi nevím rady, umím asi nosit jenom slimky…
Vyhodit, přešít, čekat až přijdou do módy? Nemáte nějaké inspirativní obrázky?

andano
806 příspěvků 8.7.14 16:23

Dostala jsem sukni a jsem z ní trošku v koncích, tak prosím o radu, protože nějak nevím, co k ní.
Už jsem vyzkoušela leccos a pořád to nějak není ono.
Přitom sukně mi sedí, velikost mám 36 - 38, typ tmavé léto, jsem starší, ale podobného střihu mám jiné dvě sukně a nosím je „s úspěchem“. Ale k této ať vezmu cokoli, tak to vypadá smutně.
Sukně vypadá stejně jako na obrázku, je jen o něco delší, mám ji nad kolena, barva sedí - řeklo by se, že k ní může všechno… a přitom asi nic.

meejja
391 příspěvků 8.7.14 17:03

A co proužky, puntíky? To by mohlo rozveselit..

andano
806 příspěvků 8.7.14 17:16

@meejja
Zkoušela jsem, ale mám problém s barevnou kombinací těch proužků.
Obecně k ní vypadá blbě cokoli s bílou, protože se netrefím do té slonové kosti - tmavé kombinace nevypadají zle, ale už je to smutné. Žlutá a červená mi k tomu nějak nejdou, zelená OK, ale zase smutek. Normálně mi dost sedne tyrkysová, ale k této sukni je to pořád jako by něco chybělo.
Ještě nejlíp to vypadá s tričkem s dlouhým rukávem téže barvy a výměnou pásku za barevný… ale nevím.
Přitom sama o sobě se mi sukně líbí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek