Nové webovky Dailystyle.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Evgenia
23 příspěvků 8.9.12 23:25
Nové webovky Dailystyle.cz

Založili jsme novou stránku www.dailystyle.cz o módě, stylu, inspiraci. Píšeme o zajímavých lidech. Stránka je stará pouze týden. Zajímalo by mě, jaký na tuto stránku máte názor? Co bychom mohli vylepšit atd?

Děkuji předem:)

Evgenia Klochay

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 23:29

@Evgenia Třeba psát tam lidskou řečí?

Evgenia
23 příspěvků 8.9.12 23:31

Co tím myslíte?

Robena
1257 příspěvků 8.9.12 23:32

Ona. idnes a myslim tim uroven.

mujercita
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 23:36

@Evgenia Že ta českoanglická hatmatilka je odporná.

Evgenia
23 příspěvků 8.9.12 23:37

@Robena Jako ze mame stejnou uroven nebo mame mirit na jejich uroven?

Evgenia
23 příspěvků 8.9.12 23:37

@mujercita Aha, super. Dekujeme za nazor!

Robena
1257 příspěvků 8.9.12 23:39

@Evgenia Myslim, ze uz ji mate.

Evgenia
23 příspěvků 8.9.12 23:40

@Robena a to je spatne? jakou si myslite, ze bychom meli mit uroven, aby Vas to zaujalo?

Robena
1257 příspěvků 8.9.12 23:45

@Evgenia Spatne, protoze chcete-li zaujmout, musite prijit s necim neotrelym.

Evgenia
23 příspěvků 8.9.12 23:53

@Robena Diky za nazor!

firefly
527 příspěvků 9.9.12 02:06

Tak jsem otevřela náhodný článek a mám pocit, že je to vršení slov o ničem.

Chari
541 příspěvků 9.9.12 02:19

Změnila bych grafika. Začala uvádět zdroje fotek (=jméno fotobanky/ autora). Přestala používat slova jako „botičky“. Vykašlala bych se na kopírování článků (a když už bych kopírovala, tak s odkazem na blog, kde článek vyšel původně + se souhlasem autora)

http://www.dailystyle.cz/…n-louboutin/
http://apair-andaspare.blogspot.cz/…d-heels.html

http://www.dailystyle.cz/…ent-t-shirt/
http://urban-beings.blogspot.cz/…n-ocean.html

http://www.dailystyle.cz/…alaxy-print/
http://thisfashionismine.blogspot.cz/…int-tee.html

brr..

firefly
527 příspěvků 9.9.12 02:26

Konkrétně jsem si přečetla článek Závan změny ze západu, co české publikum šokuje a snad každá věta ve mě vzbudila nějakou otázku. Tak tady to máte, když chcete názory. Moje výkřiky jsou ty barevné v závorkách, a ano, jsem protivná mrcha, obzvlášť takhle v noci.

Změnu šatníku moderátorů televizních novin TV Nova zaznamenala široká veřejnost, některé ohlasy byly kladné, jíné záporné. Jak to tak bývá, každá změna s sebou přináší i patřičnou kritiku (Vršení slov, pomóóóc, podle čeho soudí, že je kritika patřičná a jak by vypadala nepatřičná? ). Televize Nova se rozhodla pro obzvlášťnění (Hrubka - obzvláštění neexistuje - že by ozvláštnění?) outfitů svých zaměstnanců (Jasně, všech zaměstnanců, třeba uklízeček…) a inspirovala se u západních zemí (Tak nějak povrchní informace… U kterých? Určitě ne ode všech, zrovna dneska jsem viděla tuším BBC minutové zprávy uváděné mužem v košili, saku a kravatě, žádná rozhalenka.), které již upustily od formálních sáček a konzervativních šatů a halenek a vyměnily outfity svých zaměstnanců za moderní střihy (Formální saka někdy vyšla z módy? Kdy?). Na závan nejmodernějších trendů a barev se ale težko zvyká, zvlášť když jde o publikum náročné (Nova má náročné publikum? jak se ta náročnost pozná, jaké měřítko náročnosti bylo použito?), navyklé na daný konzervativní monotón.

Možná proto byla změna propírána jak v novinových denících (Trochu zbytečná dvě slova, buď v novinách, nebo v denících, ne? Nebo jsou deníky, které nejsou novinami?), tak v podobě komentářů na sociálních síťích. Očima českého diváka je totiž velký rozdíl dívat se na soutěžící talentových soutěží či reality show, oblečených (oblečené!) do pestrobarevných šatů odvážných střihů a televizní hlasatele popisující ve večerních zprávách tragické události dne.

A tak jsme byli svědky nepříliš lichotivých ohlasů na kombinaci outfitů v barvách béžovo-hnědé a tyrkysové, ve kterých se známá moderátorská dvojice LB a RK TN TV Nova (WTF OMG LOL - aby nám tu náhodou nějaká zkratka nechyběla) objevila ve vysílání hlavní zpravodajské relace před několika týdny. Dle mého názoru nešlo ani tak o špatně zvolený model jako o špatnou kompozici kamer a osvětlení na moderátory ( „Čeština umí tyhle věci hezky dělat pády, narozdíl od jiných jazyků - ne "osvětlení na moderátory“ ale osvětlení moderátorů), které v tomto úhlu snímání vytvořili divákům zkreslený dojem, který je šokoval.
Každá změna je ale prospěšná (Každá změna je prospěšná? Vážně? Každá) a já věřím, že čeští diváci si i na tuto módní proměnu na televizních obrazovkách zvyknou a třeba se něčemu sami přiučí. Ještě to ale chvíli potrvá a bude potřeba se k tomuto cíli dopracovávat po malých krůčcích.

Co na změnu stylu na TV Nova říkáte Vy?

Autor
Barbora Machová

firefly
527 příspěvků 9.9.12 02:28

… ať už je to z dílny majitelů blogu, nebo převzaté, připomíná mi to základkové slohovky, kdy se znudění žáči snaží na dané téma, o kterém moc nevědí, za čtyřec minut vypotit nějakou rádoby chytrou práci. Bohužel, dobrovolně se tím prezentovat mi přijde dost hrozné.

FoxInTheBox
278 příspěvků 9.9.12 02:41

@firefly Skvěle řečeno :)

Za sebe bych dodala, že ten článěk navíc neobsahuje žádnou informaci, názor, stanovisko, nic.
Nepobavil mě, nepoučil, nedonutil zamyslet, nenaštval. Jen mi bylo jako člověku, živícímu se psaním, trochu trapně. Takové nemastné-neslané vršení slov bych si nedovolila spáchat ani na téma plastová okna.

Evgenia
23 příspěvků 9.9.12 02:43

@Chari Díky, návody na DIY nejsou zrovna z těchto blogů ale hledáme je celkově na netu. Většina z nich pochází z ruských nebo čínských stránek. Pravý majitel se nedá dohledat a my ani neříkáme, že nápady jsou naše. My je jen přinášíme na ší stránku pro naše čtenáře, kteří je třeba neviděli, neznají nebo nemají čas hledat na netu. Ale díky, že jste se ozvala!

Evgenia
23 příspěvků 9.9.12 02:46

@firefly na naše stránky píšu různí redaktoři. to, jak se prezentují je jejich věc. takže pokud se Vám nelíbil zrovna daný článek, tak to záleží na redaktorovi. odkud ona přišla k tomu, zda je kritika patřičná atd. se ptejte ji a diskutujte s ní :) Já se ptala na celkovou koncepci stránek a ne na kritiku konkrétních článků a redaktorů. Každopádně děkujeme za Váš čas, že jste si článek vůbec přečetla a dokonce k němu napsala tolik komentářů :)

firefly
527 příspěvků 9.9.12 02:47

@FoxInTheBox Jé, a já čekala, že budu ukamenována. Možná to tak dopadne, ale jeden souhlas na začátek poteší.
A máte pravdu, hodnota sdělení nula.

Evgenia
23 příspěvků 9.9.12 02:47

@FoxInTheBox jak jsem již napsala výše slečně/paní, tak na naše stránky píšou různí lidé a je to jejich věc, jaké články píšou a jak se jimi prezentují. někdo píše tímto způsobem, někdo zase jiným.

firefly
527 příspěvků 9.9.12 02:49

@Evgenia Když pro mě asi něco jako celková koncepce čehokoli nemá moc velký význam, když jednotlivosti jsou, omlouvám se, na houby. Když už něco prezentujete na svm webu, mělo by to být něco, za čím si stojíte. I v novinách je to tak. A pak bývá někde na konci sekce s názory a komentáři, kde bývá napsáno, že názory se nemusí shodovat s názory novin, ale to je zase něco jiného. Tohle je jako kdybyste si vzala ošklivou halenku, někdo vám to řekl, a vy jste mu na to řekla, že to je věc návrháře, vy že to jen nosíte.

FoxInTheBox
278 příspěvků 9.9.12 02:50

@Evgenia Ptáte se, co zlepšit. Odpovídám: najít lidi, co umí (a mají o čem) psát.

Evgenia
23 příspěvků 9.9.12 02:51

@FoxInTheBox Děkuji za konkrétní odpověď!

firefly
527 příspěvků 9.9.12 02:51

@Evgenia K dalšímu vašemu komentáři - samozřejmě, že každý, kdo na web píše, má svůj styl. měli byste si ale držet nějakou základní úroveň. Neměly by se objevit pravopisné chyby, to hlavně. A i sdělení je důležité. To není jen vizitka autora, je to i vaše vizitka. když si někdo přečte dva tři články, které se mu nelíbí, nebude pátrat po tom, který redaktor je napsal a který ne, ale prostě se na vaše stránky nevrátí. To je to, co si musíte uvědomit.

firefly
527 příspěvků 9.9.12 02:52
@FoxInTheBox píše:
@Evgenia Ptáte se, co zlepšit. Odpovídám: najít lidi, co umí (a mají o čem) psát.

Přesně.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek