Nový bazar MP je tu!

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Zebra33
2038 příspěvků 14.8.14 10:29

Znackove kratasy „nasravacky“ zn. Desigual za dvanact stovek: http://www.modnipeklo.cz/…-vel36-1229/ :D Jinak teda pouzita tanga, to je teda peklo. To si fakt nekdo koupi? Mne by prisly nechutne i treba plavky se spodkem bezneho strihu, ale tanga? Kdyz si predstavim, kam a jak moc se to zarizne, tak bych pouzite na sebe nevzala ani po vymachani v savu.

Salousek
2 příspěvky 28.11.14 17:55
Podvod na zdejším bazaru

Dobrý den, toto je můj první diskusní příspěvek, většinou na peklo chodím jen číst. Bohužel jsem se před časem odhodlala využít místního bazaru a zakoupila jsem tyto šaty: http://www.modnipeklo.cz/…vel-44-1191/
Komunikace byla v pořádku, jakmile jsem zaplatila, tak paní dále nekomunikuje a šaty samozřejmě nemám. Stejné šaty zde inzeruje dál a našla jsem je i na Votoči, kde jsem se kvůli ní zaregistrovala, abych ji mohla urgovat i přes tento web. Co dál? Měla bych ji nechat zablokovat alespoň tady a je nějaká šance dostat z ní peníze zpět?

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.14 17:59

@Salousek Na vašem místě bych to řešila přes admina.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.14 18:02

@Salousek Napíšte to adminovi do tohoto vlákna. http://www.modnipeklo.cz/…ankovani/53/

Salousek
2 příspěvky 28.11.14 18:10

Děkuji za rychlé rady, trochu mi trvalo se tady zorientovat a tak jsem se pokusila admina kontaktovat pomocí „nahlášení“ inzerátu.

Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 1.12.14 17:16

@Salousek Zdravím,

napsala jsem Vám do soukromé zprávy.

Maruška

Amun
888 příspěvků 14.2.15 16:39

Já se nemůžu pomoct, ale pokud bazar nyní funguje na myšlence, že admin nemůže lidem přikazovat, co mají nosit, proč tu tedy máme módní peklo?:D Nikdo nesmí lidem přikazovat, že nemají nosit fleesovky, džíny a pohorky. Musím říct, že na MP snad nebyl článek, který by obsáhl peklo, jaké je k vidění v místním bazaru. Nechybí nic, jen ještě přibyly kousky, které by snad ani ten bezdomovec nechtěl. Sice to můj příspěvek nezmění, ale měla jsem potřebu říct, že mi místní bazar vyloženě vypaluje oči a na webu jako je MP mi to přijde docela smutně ironické. Vždyť půlka těch věcí je použité spodní prádlo nebo hadry v takové kvalitě, že výprodej z New Yorkeru vedle toho září jako diamanty.

Doudou
1387 příspěvků 14.2.15 17:23

@Amun No jo, to máte těžké. Přijde mi, že těch lepších věcí se člověk nezbavuje. Já mám v bazaru také pár věcí a přiznám se, že bych si je sama nekoupila :-o. Ale zase mi je líto je vyhodit jen tak.

Jiná Realita
13791 příspěvků 14.2.15 17:26

@Doudou
já se teda zbavuju, resp. budu zbavovat, i hodně dobrých věcí.

jen ne tady, jaksi bych přišla aspoň o slabé zdání anonymity.

chystám se třeba prodávat úplně nový kožený křivák, na kterém mi prostě jsou dlouhé rukávy :( a byla jsem blbá a nevrátila ho. a pár dalších nových věcí, které mi nepadly a nedokázala jsem je vrátit.

yourcandy
477 příspěvků 14.2.15 21:19

@Jiná Realita Jestli je Vám jinak křivák dobře, vyplatí se Vám dát si ty rukávy zkrátit.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.15 09:10

Elegantní šedé kalhoty v bazari MP.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.15 09:16

Lesklé háremové kalhoty- v dobré kombinaci vhodné i na společenské akce. Strašne by ma zaujímalo na akú spoločenskú akciu sa hodia a čo je k tomu vhodná kombinácia?

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.15 09:42

@Giulietta
Tato prodejkyně je pekelná se vším všudy.

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.15 09:47
@SweetPotato píše:
@Giulietta
Tato prodejkyně je pekelná se vším všudy.

Pokud někdo inzeruje pod nickem Simoneckaaaaa, je to sázka na jistotu, řekla bych.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.15 09:50

@Lola
Nick by mi fakt vadil nejmíň :-)
Zato sezónu nošené plavky, dírky které nejsou vidět, atd atd…

Jiná Realita
13791 příspěvků 16.2.15 09:55

@SweetPotato
no jenže právě na nick je třeba se ohlížet, protože asi neznám prodejkyni kdekoli s nickem jako pusinečka, sisinkamuckymuck, micinka, pájuška atp., která by prodávala normální věci.

je to všecko ten samý typ, dámy, které mají vlásky, nehtíky, mikči a prodávají dírky, které nejsou vůbec vidět, leopardí všechno, prošlé laky na nehty a kabáty v úžasném stavu, jen trochu od makeupu na límci, bez knoflíků a se žmolečky, které řvou i z miniaturní fotky, ale to se přece obere…

Doudou
1387 příspěvků 16.2.15 10:02

Je zvláštní (teda vlastně možná není), že mezi diskutujícími je skoro minimum těch, kteří prodávají v bazaru.
A naopak, v bazaru málo kdy potkám někoho, koho dle jména znám.

Takže kdo tam prodává? Neznámá odnož votoče, který zmerčil možnost nově inzerovat.
By mě zajímalo, jestli se ten bazaru vůbec uchytil. Kdo tam naopak nakupuje?
Já jsem prodala asi tři věci, to je ale déle. Když se ale podívám na to množství věci, tak mi nepřijde, že to někdo kupuje.

cerruti
648 příspěvků 16.2.15 12:26

@Giulietta spoločenská akcia:-)do spálne, interiér v pozadí:-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.15 12:38

Na bazaru jsou zábavné popisy, například tyto boty jsou elegantní, celý dosavadní život jsem žila v bludu a eleganci si představovala úplně jinak :-)

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.2.15 12:40

A tato kabelka jejíž vzor je,,zajímavý,, no ano i tak se to dá vyjádřit…

Roseline
2319 příspěvků 17.2.15 14:33

@Doudou
Tak třeba já jsem na místním bazaru prodala tři předměty. Obvykle prodávám na Vinted/Votočvohoz, ale usoudila jsem, že některé věci půjdou na odbyt lépe tady (např. šaty Lady V London).
Na Vinted mi vadí, že některé slečny čekají, že nové věci budou pomalu zadarmo a bombardují člověka zprávami o výměnu (i když mají jenom kupu věcí po 50,–). Tomu jsem se chtěla vyhnout.

viktorka_od splavu
7777 příspěvků 23.4.15 11:58

@sosha tedy když už prodávám něco za 1500,– tak bych to snad zkusila vyžehlit… fuj 

sosha
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.15 12:56

Právě protože je prodávám, nehodlám se s tím hodinu žehlit přes vlhký hadřík. Než je prodám, budou zase zmuchlané, protože je uložím do skříně. Je mi líto, že jsem urazila Váš jemnocit, dámo..

Potrefenáhusa
10057 příspěvků 23.4.15 14:13

@sosha Po jemnocitu celkem nic, ale možná byste je skutečně prodala, protože by vypadaly líp, a ne jako když je vám to šumák.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.4.15 15:04

Mariškáskákava na aký šport je toto sako?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek