Nový šatník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.13 22:33

@stricc a na všetko ostatné je mastercard. :-D

Gräfin
2642 příspěvků 19.6.13 22:57

@stricc nechci rozvířit opětovnou debatu o tom, kdo je prase a kdo si i pyžamo převléká uprostřed noci, ale zajímá mě jak to technicky děláte v aktuálních vedrech. Normálně si sukni vezmu víckrát po sobě (ne na druhý den), ale v posledních dnech opravdu po příchodu z práce všechno hážu do pračky, do rána to uschne a ráno žehlíte? Vím, spousta lidí nežehlí, taky jsem to praktikovala a až díky vlivu pekla jsem uznala, že spousta věcí vypadá líp vyžehlená.

to all jedna odpověď mi stačí, debaty na téma praní už jsme tady měli několikrát a zajímá mě opravdu jenom technická stránka, nechci probírat čistotnost jednotlivých přispěvatelů.

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.6.13 23:06

@Gräfin trička nosím jednou, sukně víckrát, ale dneska jsem taky rovnou hodila do pračky všechno. Nežehlím ráno, ale další den v noci, když se mi teda chce, druhý den si můžu vzít něco jiného. Mám to takhle vypočítané, abych mohla naplnit pračku, proto ten týden. Navíc nežiju sama, takže občas něco svého přihodím k prádlu někoho jiného, to mi nepřipadá nijak divné. Mám sušičku, momentálně teda rozbitou, ale za normálních okolností jsou věci suché za dvě hodiny a nejsou zmačkané.

Gräfin
2642 příspěvků 19.6.13 23:12

@stricc díky, já bydlím sama, ale mám pračku s 20 min programem tak chodím aspoň jednobarevná a hodím to hezky všechno naráz. Jak říkám, normálně mi sukně taky nevadí víckrát, ale v těchto dnech fakt ne :)

termalni voda
79 příspěvků 20.6.13 11:09

@chinin
Muj soukromy tip je, ze jste vystudovala psychologii a jako druhou VS ekonomku a ze pracujete v nejake velke investicni firme v HR. Vsimla jsem si, ze se venujete i designu a umeni, ale rekla bych, ze to je vas konicek podobne jako moda a barevna typologie. Trefila jsem se?

alter ego
906 příspěvků 7.7.13 13:41

Jake mate pravidla, co se tyce opakovaneho oblekani stejnych satu na ruzne spolecenske udalosti? Mam na mysli plesy, rauty, obchodni vecirky atd. a prostredi skutecne „high society“ a/nebo domnele „high society“ (napr. jak bylo uvedeno v teto diskuzi, lokalni politici a businessmani).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek