Nový šatník alá Pařížanka

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Najdete v encyklopedii: Romantické šaty

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.7.12 22:47
@madline píše:
Promod neee :( Prijde mi, ze tam uz dlouho nic opravdu elegantniho, zenskeho a kvalitniho nemeli.

Souhlasím. Já osobně jsem orsayovská :).

slecnalucka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.7.12 21:36

A jaké máte zkušenosti s reserved?

Jituliina
99 příspěvků 14.7.12 07:06

Já mám oblíbené tyto obchody v Liberci (jiné možnosti tam moc nemáme): Promod, Camaieu, Orsay, H&M. V každém se podle mě po důkladném hrabošení dá najít pěkné elegantní kousky. Souhlasím, že Promod se spíše horší a věci tam jsou pořád více casual, ale hlavně mezi šaty se tam dají najít pěkné věci. Prošla jsem aktuální nabídku na webu a vytvořila vám tuto koláž toho, co bych si vybrala na spíše elegantní nošení. A mimochodem nechodím úplně elegantně oblečená. Když náhodou ano, většinou vypadám starší než jsem. A abych tak nevypadala a mohla bych chodit vysoce elegantně, musela bych asi nakupovat jinde a za úplně jiné ceny.
A ještě jsem zapomněla dodat, že pokud náhodou jedu do Prahy, tak chodím hodně do Manga a případně Zary. Mango mám ráda, sedí mi odtamtud kalhoty i šaty a navíc tam mají většinou přijatelné ceny.

madline
56 příspěvků 14.7.12 20:40

@slecnalucka Reserved jsem vzdycky rada okukovala, ale prijde mi to v posledni dobe porad stejne (a porad stejne nekvalitni) - podobne jako promod klesajici kvalita (anebo jsem akorat porad narocnejsi, to je taky mozne :)

Asi nejradsi mam proste Mango (a to uz hooodne let, od doby, co je na ceskem trhu), prijde mi, ze si udrzelo stale podobnou kvalitu a prijemny nositelny styl, Zara hodne ulitla do nenositelnych modelu za prehnane ceny, v Mangu se da koupit pekna kvalitni vec, ktera je nositelna i za nekolik let a jeste je za slusne penize. A pres to vsechno neni Mango hrabarna hadricku.

chev
187 příspěvků 15.7.12 14:25
šaty promod

Tak ty šaty z promodu viz obrázek nahoře mám :-). Nádherně sedí, relativně příjemný materiál, ve výprodeji 449,–. Nosím k nim rudé punčochy (většinou spíš teda černé průhledné), černé botky na klínku a velké sluneční brýle, když je chladno tak světlý trenčkot s rudým látkovým květem na klopě. A připadám si v tom fakt skvěle

modny guru
280 příspěvků 27.11.12 19:47

@madline
Ja som si asi pred mesiacom kupila v Promode tento krasny kabat.

levandula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.12 20:54
@Juliect píše:
mno já byla v paříži cca před měsícem a teda, že by Pařížanky měly nějaký styl. Ano převážná většina z nich je hubená, ale nepotkala jsem ani jednu hezky, zajímavě, slušivě oblečenou. Ani jednu upravenou, namalovanou učesanou…všechno takový no jak to říct prostě šmudly. jediné co, tak všichni tam chodí omotaný obříma šátkama či šálama. k flaušáku si dají paskový sandále na podpatku na bosou nohu a k letním šatům hutný kozačky. Viděla jsem 3 holky co měly zajímavý kabátek toť všechno… a co mně přišlo uplně nejošklivější tak všechny na ulici kouří…

tak presne toto mi tvrdil manžel a nechcela som veriť, chodí pracovať do zahraničia a keď bol vo francúzsku tak som sa ho vypytovala ako chodia parížanky lebo že vraj sú strašne šik a on mi povedal že sa tam všetci čudne obliekajú a vyzerajú ako cigáni

RenataRen
512 příspěvků 1.1.13 20:26
@Ziné píše:
Na Pařížankách mě zaujalo, že na první vypadají, jako by se o svůj vzhled příliš nestaraly, ale to je právě ta rafinovaná, ležérní elegance.

He he, tak to jsem pravá Pařížanka:-)

Hadramashmatra
31 příspěvků 3.1.13 00:31

Zajeďte si na týden do Paříže. Vystřízlivíte.

ionicera
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.13 09:29

@Hadramashmatra Prosím rozviňte tuto myšlenku, moc ji nechápu. Že je vidět, že se o sebe starají-to byste reagovala na příspěvek Ziné, nebo že nemá smysl si brát za vzor Pařížanky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek