Obchod Nana Vogue - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
polit
2 příspěvky 04.04.16 09:29
obchod Nana Vogue - zkušenosti

Zdravím, nenakupujete někdo v luxusním second handu Nana Vogue? Mají eshop i kamenný obchod, koupila jsem přes eshop sukni, která mi neseděla, hned jsem ji vrátila, a dělají mrtvého brouka. Vidím to na čoiku, ale i tak by mě zajímalo, jestli tu někdo nemá zkušenost.

Reakce:
Julieee.z
3 příspěvky 21.03.18 13:53

Dobrý den,
paní jsme se za reakci, která opravdu nebyla obratem omluvily a peníze samozřejmně dostala zpět. Také už opětovně nakoupila, tedy děkujeme za pochopení. Děkuji, Julie za obchod Nana Vogue.

MP blanka
1748 příspěvků 21.03.18 15:01

Keď porovnám, kedy na svoju zlú skúsenosť @polit upozornila, a kedy "@Julieee. za obchod zareagovala, musím sa pousmiať. Ospravedlnenie by som ako zákazníčka brala, ale ináč si myslím, že pripomenúť sa tu po takom čase znamená skôr upozorniť na negatívnu skúsenosť zákazníčky, ako pozvanie že : prídite ku nám, lebo vieme ako postupovať pri reklamácii.

Julieee.z
3 příspěvky 21.03.18 16:39

Zlá zkušenost by snad vypadala jinak.. Co si tak vybavuji.. potíž zde byla ve stěhování na jinou adresu a sukně se dostala do jiných rukou, což jsme zjistily až po telefonickém kontaktu se zákaznicí. Ano, bylo by příznivější na toto reagovat rychleji, že :) Jsme pořád jenom lidi..

Londýn19
2 příspěvky 8 inzerátů 15.03.19 11:34
obchod Nana Vogue -zkušenosti

Tak jsem našla tady tu diskuzi ohledně obchodu Nana Vogue a jenom musím potvrdit to , co je zde psané, že s paní majitelkou je opravdu těžká komunikace, vyhýbá se, nezvedá telefony, neodpovídá na sms zprávy, o e-mailech ani nemluvím, na ty vůbec nereaguje. Dodala jsem jí před 3 lety věci, domluvili jsme se na podmínkách, které ale do dnešního dne neplní.Zřejmě budu muset případ předat odpovědným osobám, aby to za mě dotáhli do konce, mě už nebaví ji stále upomínat a nahánět. Tak prosím pozor na tenhle obchod!!!!

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek