Obchod s kabelkami Borssini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sibyla
2646 příspěvků 12.6.12 07:58
Obchod s kabelkami Borssini

Znáte? V Praze na Můstku například. A co si o nich myslíte? Já po nich vždy pokukovala - živé barvy, nové tvary, zřejmě kůže, Itálie - a v porovnání s nedalekým obchůdkem luxusní. Včera jsem je prozkoumala - a těžké zklamání. Není to kůže ani náhodou, někdo řekne ekokůže, někdo koženka, ale rozhodně je to umělina. Zhotovené jsou slušně, o když kování je většinou z dost měkkého kovu, žádný chrom - a ty ceny! Nad 4000-. V Marlonu v Dlážděné se seženou české z pravé kůže za polovic, voní už na dálku.

Reakce:
LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 09:35

Já nevim, mě většina kabelek příjde dost ošklivá za drahý peníze. Nepotřebuju vyloženě koženou, ale musí vypadat pěkně, ne jak pytel. Já kupuju kabelky bud v sekáči (minule pravá kuže za 90kč) nebo v carpise v arkádách, maj pěkné tvary, spoustu barev a ceny přívětivé, a tuší, že mají i kožený koutek:)

Sibyla
2646 příspěvků 12.6.12 09:46

No, já si taky myslela, že nemusím pravou kůži, ale když jsem to držela v ruce, bylo to nepříjemné. Myslela jsem, že ta ekokůže je od pravé k nerozeznání.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.6.12 09:49

No nemám zkušenost:) Ale 4000 za kabelku je vážně celkem ranec, kor když materiál je buhvi jakej. Kdyby to byla kůže, řeknu, že teda ok (ale sama bych si jí teda nekoupila), ale tolik peněz za koženku, to ne. Trochu mi to připomělo sekáč, na kterej jsem nedavno nekde narazila, když sme sli s mamčou v Praze. Ani si porádne nepamatuju kde byl, ale chtěli tam za nošený šaty z desnýho materiálu 500, cos mi na seká vážnš příjde dost a nebyla to výjimka. Navíc pani byla nepřijemná a sotva zvedla oči:D Nikdy víc.

modra_kocka
903 příspěvků 13.6.12 19:56

Nevím, jestli je to ten obchod, kam jsem nakukovala cca před měsícem. Taky nějaké italské kabelky, na 28. října. Stejná zkušenost, jako má Sybil :( Obešla jsem tehdy několik obchodů, hledala jsem černou kabelku, a všude to bylo stejné! Z dálky huj, a zblízka fuj :(

Sibyla
2646 příspěvků 13.6.12 20:15

@modra_kocka Ano, to je on. Takže máme stejnou zkušenost. Ale za ty peníze je to chucpe - i když předpokládám, že minimálně polovina je přirážka - musí tam být šíleně vysoký nájem.

modra_kocka
903 příspěvků 13.6.12 20:24

@Sibyl: a takové je to všude :( Na Národní třídě jsem viděla outlet s kabelkami, chci to zkusit tam. Ale trochu se bojím, že to bude stejné.

JarkaJ
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.11.18 15:26

Diskuse je sice stará 6 let, ale pro mě aktuální. Sháním černou koženou kabelku, nejlépe střední velikosti, samozřejmě univerzální a praktickou. V Aligátoru na Národní (Praha) mě zaujmou většinou kabelky značky Katana, ale poněkud dražší, tj. 4800 a v Borssini jsem viděla tutéž kabelku o 1000 levnější. Jenže! Oproti té v Aligátoru byla taková nějaká ušmudlaná, zaprášená a nevšimla bych si jí vůbec. Personál každé Borssini prodejny s ruským přízvukem, vnucující všechno možné, oč bych ani nezavadila. Mají tam opravdu originály těch kabelek? V jedné prodejně jsem z kabelky nadšená a v této prodejně na mě takový dojem neudělala. České kabelky Hajn, Sněžka Náchod apod. jsou kvalitní, ale takové moc klasické - většinou tvrdý obdélník s dlouhýma uchama, něco tomu chybí. Pak ještě v Deliberti, ale momentálně jsem si nevybrala. Nakonec nemusím pořizovat koženou, ale aby ta umělá vypadala pěkně, o to jde. Můžete mi poradit, kam se vypravit?

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek