Obchod s kabelkami Borssini

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Sibyla
2646 příspěvků 12.06.12 07:58
Obchod s kabelkami Borssini

Znáte? V Praze na Můstku například. A co si o nich myslíte? Já po nich vždy pokukovala - živé barvy, nové tvary, zřejmě kůže, Itálie - a v porovnání s nedalekým obchůdkem luxusní. Včera jsem je prozkoumala - a těžké zklamání. Není to kůže ani náhodou, někdo řekne ekokůže, někdo koženka, ale rozhodně je to umělina. Zhotovené jsou slušně, o když kování je většinou z dost měkkého kovu, žádný chrom - a ty ceny! Nad 4000-. V Marlonu v Dlážděné se seženou české z pravé kůže za polovic, voní už na dálku.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
LadyPapajka  12.06.12 09:35

Já nevim, mě většina kabelek příjde dost ošklivá za drahý peníze. Nepotřebuju vyloženě koženou, ale musí vypadat pěkně, ne jak pytel. Já kupuju kabelky bud v sekáči (minule pravá kuže za 90kč) nebo v carpise v arkádách, maj pěkné tvary, spoustu barev a ceny přívětivé, a tuší, že mají i kožený koutek:)

 
Sibyla
2646 příspěvků 12.06.12 09:46

No, já si taky myslela, že nemusím pravou kůži, ale když jsem to držela v ruce, bylo to nepříjemné. Myslela jsem, že ta ekokůže je od pravé k nerozeznání.

 
LadyPapajka  12.06.12 09:49

No nemám zkušenost:) Ale 4000 za kabelku je vážně celkem ranec, kor když materiál je buhvi jakej. Kdyby to byla kůže, řeknu, že teda ok (ale sama bych si jí teda nekoupila), ale tolik peněz za koženku, to ne. Trochu mi to připomělo sekáč, na kterej jsem nedavno nekde narazila, když sme sli s mamčou v Praze. Ani si porádne nepamatuju kde byl, ale chtěli tam za nošený šaty z desnýho materiálu 500, cos mi na seká vážnš příjde dost a nebyla to výjimka. Navíc pani byla nepřijemná a sotva zvedla oči:D Nikdy víc.

 
modra_kocka
903 příspěvků 13.06.12 19:56

Nevím, jestli je to ten obchod, kam jsem nakukovala cca před měsícem. Taky nějaké italské kabelky, na 28. října. Stejná zkušenost, jako má Sybil :( Obešla jsem tehdy několik obchodů, hledala jsem černou kabelku, a všude to bylo stejné! Z dálky huj, a zblízka fuj :(

 
Sibyla
2646 příspěvků 13.06.12 20:15

@modra_kocka Ano, to je on. Takže máme stejnou zkušenost. Ale za ty peníze je to chucpe - i když předpokládám, že minimálně polovina je přirážka - musí tam být šíleně vysoký nájem.

 
modra_kocka
903 příspěvků 13.06.12 20:24

@Sibyl: a takové je to všude :( Na Národní třídě jsem viděla outlet s kabelkami, chci to zkusit tam. Ale trochu se bojím, že to bude stejné.


Reklama

 Váš příspěvek

Rihanně se opět podařilo vzbudit rozruch

Tímhle kostýmem z Crop Over Festivalu s tyrkysovými vlasy, obřími... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Sepraná tílka, leginy a další hrůzy, které v létě nenosit

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Proč mám tak ráda léto? Protože se do ulic dostanou konečně i... Celý článek


Reklama