Objektivní ošklivost - co s ní?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
arpa
1250 příspěvků 03.05.13 14:01

@gudrun Já to píšu v přítomném čase, ale faktem je, že jsem už 6-tým rokem vdaná (a 7 let zadaná), takže jestli se někomu líbím a shledává mě atraktivní už moc neřeším. V současnosti mám pouze jednoho stálého ctitele :-), a to je soused (o kterém jsem psala v jiné diskuze), co po mě pořvává „Scarlett (Johansson)“.

Možná za mé „neúspěchy“ může můj první vztah, který trval mmchdm pět let. Tehdy jsem chodila s klukem, který byl, řekněme, pro mě ztělesněným ideálem toho, jak má chlap vypadat, a to mě zřejmě dost ovlivnilo min. v tom, že jsem značně vybíravá (a možná i tím snižuju pravděpodobnost úspěchu u vybraného protějšku). Po tomhle rozchodu jsem dlouho neměla zrovna úspěchy u druhého pohlaví :-). Krátce po něm jsem dokonce, jak jste se ptala, chodila s chlapem, který mě až tolik fyzicky nepřitahoval - a souhlasím, je to k ničemu. Nicméně píšu to proto, že jsem si v té době (dokud jsem nepotkala svého manžela, který, když jsme u toho, není mému prvnímu „ideálnímu“ příteli moc podobný, ale přesto ho považuji za velmi pohledného) mnohem víc všímala, komu se líbím a kdo se líbí mně, a nebylo to zrovna skóre k buchání šáňa.

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 14:40
@radbuza píše:
Diskuse je tu dlouhá a nečetla jsem ji celou (proč nemá den o pár hodin více?). Dnes na mě na FB vyskočilo toto a myslím, že se to k původnímu tématu dost hodí, protože už v titulku uvedené spojení „objektivní ošklivost“ mi přijde jako nonsens, ošklivost je vždy subjektivní.http://www.youtube.com/watch?…

Je, to mi připomíná jednoho kluka co znám. Vždycky mi záleželo na tom, jak chlap co bych o něj měla zájem vypadá, co nosí, jak o sebe dbá. Pak jsem ale potkala jeho a byla jsem schopná vnímat jen jeho oči, pak když jsem se na něj dlouho koukala tak mi došlo, že má ty oči nádherně hnědozelený (dřív se mi ta barva moc nelíbila) a jak mu září, pak jsem se koukala na jeho pusu, jak ji měl krásně plnou a jakou to dělá vrásku, když se usměje a až dlouho dlouho dlouho potom mi došlo, že má nepěknou velikou pihu, přerostlé vlasy, je neoholený a vše mu na hlavě stojí jako vlkovi a má vytahaný tričko za 80 kč, a sešmajdaný boty a umaštěnej batoh. Ten kluk se mi líbí pořád, i když je absolutně mimo můj typ, nemá ani dlouhý nohy, ani kvalitní oblečení, dokonce ani nemá modré oči, na kterých v podstatě u partnera trvám. A takhle to prostě máte.

indyka
625 příspěvků 03.05.13 15:28
@DonChichot píše:
@Sekhmet
Já bych k cizímu chlapovi do auta nesedla i kdyby vypadal jako Brad Pitt a tvářil se jako šéf té nejdobročinnější nadace na světě. To, co jste udělala, je naprosto normální.

Já to jednou udělala - bylo mi asi 17, byla jsem na pár dní u svého otce a běžela jsem na nádraží, protože jsem měla jet kohosi navštívit. Běžela jsem, protože běhám ráda, nepospíchala jsem, ale zastavil u mě takový milý děda a říkal mi, že kam to tak letím, že mě odveze. Odvezl, a jak jsem později zjistila, byl to soused mého otce, tudíž to, že jsem sedla k cizímu pánovi do auta, měl můj otec z první ruky ještě dřív, než jsem se vrátila.

To byl v té době asi tak největší zájem ze strany mužů o moji osobu, který jsem byla schopna zaznamenat a Brad Pitt zřejmě vozil děvčata někde jinde.

BEZDOMOVEC
1704 příspěvků 03.05.13 15:40

Já bych vlez do auta kdekomu. I když s Pittem bych asi nic mít nechtěl. Ale Angelína by mně až tak nevadila.

DonChichot
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 16:46

Teď mne napadlo, že jsem měla napsat, že bych k cizímu chlapovi do auta nevlezla ani kdyby vypadal jako Angela Merkelová.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 17:10

No vzhledem k tomu, že to byl s největší pravděpodobností obyvatel stejného domu, jako Sekhmet, nechápu, proč by ji nemohl svézt. Usuzuji z toho, že měl ovladač na vrata. To jako v každém hned vidíte vraha a násilníka? Pak se má ta Sekhmet seznámit, takové požadavky a ještě toto :)

bestia
2300 příspěvků 03.05.13 19:07

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:58

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 19:13

Jinak damy upozornuji! Ty zvas, ktere nejsou zvykle na lichotky a zajem muzu.Jste snadnou a temer jasnou obeti techto sexu chtivejch vobsoustlu.

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:02

@gudrun kdyz je ten vosoust k svetu, tak stat se obeti je nekdy docela prijemne:D

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:07

Mam po tristive zlomenine licni kosti a 50 stezich v obliceji po napdadeni pri kterem sem malem prisel o ziovot prohluben u jednoho oka a osklivou jizvu od rtu az k nosu…nejdriv sem mel problem se na sebe podivat do zrcadla ale za rok sem se s tim naucil zit a naopak to beru jako znak svoji sily, ze jsem neco takoveho prezil…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:11

@Johny Sixx Chlapy s jizvama jsou sexy!

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:13

@gudrun me to zpocatku strasne vadilo..jeste proto ze mi to (v nešjlepsi berlinske klinice) docela spatne sesili) ale ted premyslim jestli s tim vubec pujdu na plastiku, protste to ke me zacalo nejak patrit…

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:14

Jsi jako žofré!

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:18

@Johny Sixx Tak muzete upravit co vam nejvic vadi stejne se te jizvy nezbavite jen ji udelaj hezci. U chlapa neni jizva minus. Skoda ze vas nevidim bych vam hned rekla co a jak…Ona totiz takova jizva podnecuje fantazii uz od stredoveku.. Premohl medveda, vyhral v souboji…hrdina..ten me ohrani a bude se za me bit do posledniho dechu

Příspěvek upraven 03.05.13 v 20:20

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:19

@razorblade takovej brutal to zase neni..ale mam levej koutek o neco niz nez pravej a jasne videt hranu toho spatnyho sesiti…

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:21

@Johny Sixx Tak prave tyhle drobnosti jsou ohrome sexy ale neznam vas tak nemuzu rict na 100 procent jestli to nevypada jako ochrnutej slintajici koutek. Tam je rekonstrukce jasna

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:24

@gudrun neco takovyho mi holky taky rikali kdyz sem se vratiol z nemocnice jeste se stehama v ty rane a oteklym oblicejem…myslel sem ze me jen utesujou..takze mely pravdu jo?

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:26

@Johny Sixx Ja to nevidim takze nemuzu slouzit. Nemate fotku? treba soukrome verte ze vam reknu hned pravdu. Pravde podobne ale mate jizvu peknou. Vetsi pruser jsou zazloutle zuby, bradavice a vystouple pihy.

Příspěvek upraven 03.05.13 v 20:27

Johny Sixx
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:26

@gudrun ne ne to zase ne…no mohje proifiliovka zde je po uraze…mam vlastne jednu pulku rtu o neco tenci nez druhou

gudrun
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.13 20:30

@Johny Sixx Aha tak moment jdu to prozkoumat. Nic nereste je to ok presne ta nesoumernost je sexy. Ovsem satek z hlavy hodte do kose a pokud mate delsi vlasy ispirujte se Johny Depem.

0zero7
4458 příspěvků 03.05.13 20:51

Na me minulej tyden mluvil takovej hezkej typek v autobuse, mela jsem sluchatka, tak jsem je vyndala a jelikoz jsem neslysela co rika, tak jsem se zeptala co jako potrebuje. A on zopakoval na celej autobus (solidni decibely, pac poprve jsem ho neslysela), ze by me Jako nerad obtezoval, ale ze mi to hrozne slusi a ze v tech satech jsem krasna. Ja jsem se usmala, ze dekuju a v autobuse nikdo ani nehnul brvou. Tady je celkem normalni, ze vam cizi clovek zalichoti na ulici, klidne I zena zene. Nebo vas chlap pozve na kafe. (I takovej co nevypada jak uchyl nebo masovej vrah:) )
Stalo se mi I na rande, ze k nam pri chuzi na ulici nekdo prisel a ze nam to slusi a ze jsme hezkej par atd. No a mistr se nad tim rozplyval jeste dlouho a ja si to uzivala. Haha.

arpa
1250 příspěvků 03.05.13 21:01

@0zero7 Tý jo! Tohle bych chtěla zažít :-). Budu se utěšovat, že problém je v zeměpisné šířce a délce.

BTW, vzpomněla jsem si teď, jak mi kdysi jeden černoch už ani netuším odkud (ale Afričan - student), řekl, že jsem tak krásná, že ani nevadí, že nejsem blondýna. Ale to už je dávno :-).

yako
3225 příspěvků 03.05.13 21:08

@0zero7 @arpa v tomto tématu opravdu vtipné :).

arpa
1250 příspěvků 03.05.13 21:08

@yako Máte pravdu, mea culpa.

bestia
2300 příspěvků 03.05.13 21:10

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:57

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek