Oblečení a obuv pro učitelku

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
VeronikK
1044 příspěvků 26.08.17 09:02

@blacken bohužel, školy obvykle žádný dresscode nemají. Jistě někde možná ano, ale pokud vím, obvyklé to u nás není. Jediné, co má trochu vliv, je prostředí učitelského sboru. Jak to prostě mají jednotlivé učitelky a učitelé nastavené, pak možná je někomu trapné chodit v džínách nebo minisukni a výstřihem až kdovíkam. Někteří jedinci však odolávají i dobrému příkladu…
Mrzí mě to a čas od času se nad tím zamýšlím. Vím, že je trapné to stále vytahovat, ale jistě za tím je i finanční stránka věci.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.17 09:31

@VeronikK Učitelky by neměly nosit džíny? Takhle to bývalo za komančů ne?

VeronikK
1044 příspěvků 26.08.17 09:40

@ještěřička za komančů byly džíny vzácnost :-) A myslím tím styl džíny mikina. A ano, podle mě to je volnočasové oblečení. Džíny si vezmu do školy fakt výjimečně, nemyslím, že je to úplně průšvih, ale není to ani úplně ideální.

vlm
4504 příspěvků 26.08.17 11:38

@ještěřička nemyslím si, na základceco pamatuju je nosila tělocvikářka a češtinář(ten měl nažehlené puky),cca rok 1978.A na střední 79-83,mladší profesoři všichni a ti starší někteří taky

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.17 12:48

Jasně, máte na asi na mysli tohle typické peklíčko. To je zapovězený snad pro všechny.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.17 12:49

Nevidím na džínách pro učitelky nic špatného…
Edit: výměna obuvi, samozřejmě

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.17 12:55

Horší jsou podle mě ty minišaty. Člověk zas až tak tu učitelskou módu neřešil, ale když to vyloženě bijí do očí…na střední jsme měli učitelku na biologii, která neměla nic jiného v šatníku než extrémně krátké šaty těsně pod zadek. Nosila to pořád, v různých obměnách, v zimě s punčocháčema, platinové vlasy, kilo make-upu…no síla. Nikdy nezapomenu, jak se při nějaké laboratorní práci ohnula k mikroskopu. Celá třída měla zážitek :-)
Paní z fotky se jí zdaleka nevyrovná, jen jsem postla ten střih šatů, co obvykle nosila, ale častěji s výstřihem.

VeronikK
1044 příspěvků 26.08.17 13:22

@ještěřička Jo, tak nějak jsem to myslela :-) Učitelka mého syna nosí něco jako první obrázek. Taky ještě rejoicky. Na focení třídy si k tomu vzala sportovní košili místo trička… V podstatě mi přijde, že si vezme do třídy to samé, v čem jede s dětmi na výlet… Je to jistě její věc, ale přijde mi to celkově trochu smutné, takovýhle přístup.

VeronikK
1044 příspěvků 26.08.17 14:43

Ach jo, jak tu teď diskutuji, dochází mi, že v září opět nastupuji a můj šatník na to není úplně připravený :-( Teda měla jsem nějakou práci už na jaře, takže jsem si něco na sebe mohla pořídit, ale stejně… Začínám trochu panikařit a jdu se na to podívat.
Dala bych i fotky, ale už takhle si připadám hrozně - na to nepotřebuju peklo, aby mě ještě přišláplo :-)

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.17 15:26

@VeronikK Kam nastupujete konkrétně?

VeronikK
1044 příspěvků 26.08.17 15:33

@ještěřička na základku, druhý stupeň. Napsala jsem vám do SZ.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek