Oblečení do letadla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
real.blond
6688 příspěvků 1.2.13 18:18

@Kate 123 hm, tak my pyzamo nevyfasovali..

Kate 123
73 příspěvků 1.2.13 18:19

@real.blond záleží s jakou společností jste letěla

Příspěvek upraven 01.02.13 v 18:20

real.blond
6688 příspěvků 1.2.13 18:20

@Kate 123 Emirates:-)

Kate 123
73 příspěvků 1.2.13 18:22

@real.blond hmmm tak to je divné, tam jsme pyžamo dostali

real.blond
6688 příspěvků 1.2.13 18:24

@Kate 123 asi jsme si nezaslouzili:-D

Kate 123
73 příspěvků 1.2.13 18:25
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.13 18:25

@Kate 123 @real.blond Řekla bych, že ony aerolinky obecně tyto drobné službičky dost korigují podle toho, jaká je momentálně jejich ekonomická situace. Každá ptákovina, když se vynásobí počtem lidí a nalétaných mil, už může udělat docela zajímavou sumu v celkovém rozpočtu.

real.blond
6688 příspěvků 1.2.13 18:29

@Lola hm, ale to je jejich problem, ne nas.. 1st nas dost zklamala.. Fakt vyhozene penize

KajčaLiška
183 příspěvků 1.2.13 19:25

Pohodlné kalhoty (ne džíny), tričko a svetr. Makeup - jedině voděodolnou řasenku, obvykle spím, takže make-up by se mi rozmazal, obvykle to tedy řeším jen tou řasenkou (která se nerozmaže) a leskem na rty.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.13 20:36

@cibetka 1 Prezervativ je asi pro Francouze základní potřeba :) Když mi Air France zašantročili na přestupu cestou na druhý konec světa kufr, dostala jsem „neceser první pomoci“, kde bylo obr triko na spaní, toaletní minipotřeby, sprchovací čepice, jednorázový holicí strojek (žiletka v držáčku) a prezervativ. Vložka tam kupodivu nebyla, asi to balil chlap :D

Linie
2020 příspěvků 1.2.13 20:56

John Vanhara píše o každé cestě letadlem, teď již létá jen první třídou: http://www.podnikanivusa.com/…s-tokyo-lax/

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.2.13 23:12

Kdyz letime na dovolenou do Karibiku, tak je to vzdycky tak konec rijna, zacatek listopadu, tak do letadla si beru leginy a na nohy mules, halenku neco nemackaveho a hodne barevneho, aby nebyla videt pokecana prsa, svetr a do prirucni kabely si dam ponozky a windbreaker jacket,(ja se omlouvam, ale ja opravdu nevim, jak se tohle rekne cesky, sustak to neni, ale je mu to podobne, akorat je vevnitr teplejsi vlozka). Zde obleceni moc neresim, protoze se jedna o celkem 2× kratky let, zde resim teplotni rozdil.. Kdyz letim domu, tak to uz je jina, litavam na noc, takze make up neresim vubec, mam akorat sebou mineralni vodu ve spraji na oblicej a prasky na boleni brichaa hlavy… na sobe mam teplaky a mikinu s dlouhym rukavem a zase hodne barevnou, na nohy pohodlne mules, „letadlovy polstarek“ a pashminu. V prirucni tasce mam nahradni obleceni. Nevim cim to je, ale v letadle mam neuhasitelnou zizen, tak porad otravuju o vodu…

Sylvika
78 příspěvků 2.2.13 10:34

Na delší lety pohodlné volné kalhoty, nejlíp na gumu v pase, delší triko, ať se mi nevyhrnuje (to nesnáším), propínací svetr nebo mikinu na zip, v tašce hrubé ponožky, pašmínu na krk a na nohy látkové tenisky, do kterých není problém se po letu narvat. Bez make-upu, max. nivea krém. Možná vypadám jak strašidlo, ale pohodlí je pohodlí.

Mylady2
12413 příspěvků 2.2.13 10:39

@Mischura jestli myslíte A380 tak ty lítají;-)

Mischura
336 příspěvků 2.2.13 15:11

@Mylady2
Bohuzel zatim ne v barvach BA ;-)

Mischura
336 příspěvků 2.2.13 15:13

@Mylady2
Bohuzel zatim ne v barvach BA ;-)

Mylady2
12413 příspěvků 2.2.13 15:54

@Mischura aha:-) to jsou ty anglo francouzké vztahy;-))

firefly
527 příspěvků 2.2.13 16:46

I dlouhé lety jsme bez problému zvládla v oblečení, jaké nosím normálně. Vždy jen zvolím kalhoty, které jsou mi aktuálně nejvolnější, aby mne netlačily. Volím obvykle tričko a svetřík, které mám ráda, ale nepovažuji je za nenahraditelný kus svého šatníku, protože přecijen počítám s nepřáteli jako jsou turbulence, moje nešikovnost při pití kávy z kelímku a neobratný spolusedící. Tričko si na dlouhé lety beru ještě do kabelky náhradní. V ní také mívám pašmínu, protože mi e někdy na krk zima od klimatizace + protože se s ní přikrývám raději, než s dekami, co v letadlech nabízejí. Také mívám ponožky, které si dávám na ty, ve kterých jsem do letadla přišla, zásadně se totiž hned, když je možné se odpoutat, zouvám.
Make-up si dělám na cesty zcela stejný, jako kdykoli jindy. Prostě se tak cítím lépe a nevnímám ho jako žádné omezí. Konec konců i když necestuji ho často mám na tváři třeba 20 hodin, když hned po škole/práci běžím někam slavit, nebo mám jinak náročný a dlouhý den. A kosmetickou taštičku mám také v kabelce, takže není problém lehce opravit…

Ceresa
465 příspěvků 2.2.13 20:38

Dlouhe lety se snazim prezit v necem hodne pohodlnem, styl jde stranou. Jerry Hall nekde rekla, ze chce vypadat behem letu dokonale, ze letadlo muze kdykoliv spadnout a ona nechce umrit spatne oblecena. Ja dlouhe lety vnimam dost hrozne, takze to posledni, co resim je vzhled. Z Malaysie jsem letela diky nestihacce i v pohorkach…vetsinou letam ze zimy do tepla, takze beru na cestu stare dziny a svetr a pak to na miste zahodim.

cibetka 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.2.13 13:31

@Kokoska1
To se nám stalo také s kuframa, mimo tohoto „balíčků první pomoci“ jak píšete jsme dostali docela velké odškodné, kufry přivezli až za tři dny, protože tak často se nelétalo. My si mezitím za odškodné nakoupili vše co bylo nutné a dokonce i dárky /co taky v tropech potřebujete/ a doufali jsme, že už kufr nepřijde, neb jsme ho už vlastně nepotřebovali. Ale prezervativ je zřejmě základ :)

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek