Oblečení ke státní zkoušce

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
101lev
1 příspěvek 14.1.17 16:11
Oblečení ke státní zkoušce

Ahoj,

prosím o zhodnocení oblečení ke státní zkoušce. Nejedna se výslovně o statnice, ale o soubornou (větší) zkoušku.

Hlavně se prosím zaměřit na délku šatů v kombinaci s nepruhlednymi puncochami a také na boty (černé kotníčkové kozačky), mám i černé lodičky, ale zda se mi, ze tohle by mohlo vyhovovat.

Ještě, co si myslíte o brýlích, spolužáci mi říkají, ať si vezmu místo čoček brýle (abych vypadala chytre). Ma to cenu?

Na vlasy se nedivat, mám je provizorně stažené, ke zkoušce si udělám obyčejný drdol.

Díky moc za rady!

Reakce:
Dóbře_zlato_moje
330 příspěvků 14.1.17 16:40

Já teda nevím, ale když zkouším já, tak inteligenci či vědomosti studentů podle brýlí rozhodně neposuzuju. Ale tak, možná jiný kraj…

andano
806 příspěvků 14.1.17 19:39

Sukně je dost krátká - a vzhledem k tomu, že předpokládám, že budete stát - sedět - stát, tak bude bez popotahování po chvilce ještě kratší (a popotahování bude trapné).

Karianne
134 příspěvků 16.1.17 22:25

Sice píšete, že se nejedná o státnice jako takové, ale tyhle šaty mi přijdou prostě nevhodné. Nechte si je na běžné nošení a kupte si něco, co je přiměřené situaci.
Co se týče brýlí, tak je to podle mě čistě na Vašem pocitu, ať se cítíte dobře. Já třeba skoro zásadně nosím na zkoušky čočky, cítím se v nich líp, čert vem, jestli vypadám chytřeji, nebo ne.

Majenka00
24 příspěvků 18.1.17 09:35

A to mě bys zase nevadili :) mě se to takto celkem líbí. Jasně kdyby byli o kousek delší tak by to asi bylo lepší, ale neviděla bych v tom velký problém. Když vidím co kolikrát nosí studenti u nás na zkoušky tak jste proti nim princezna.

Jindrason
288 příspěvků 26.1.17 09:25

Já myslím, že jeto v pořádku. Jeto slušné. Zase bych toho státnicování nedělal nějakou šarádu. Kdyby jste to chtěla pimpnout tak kostýmek no.

czDanda
631 příspěvků 26.1.17 12:55
@Jindrason píše:
Kdyby jste to chtěla pimpnout

Co že by to chtěla? :-) :-)

Jindrason
288 příspěvků 30.1.17 14:37

@czDanda no to je jako „vytunit“ :D

Giuli
2931 příspěvků 18.3.17 18:18

@Jarmila1234 Objednala som si od nich. Zaslala prachy, tovar neposlali, peniaze nevrátili. Najhnusnejší eshop na svete.

vlm
4737 příspěvků 19.3.17 13:17

@Giuli no vždyť jo, @Jarmila1234 píše podívat a výběr…ne, že něco pošlou :-D

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek