Oblečení moderátorů zpráv

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
real.blond
6688 příspěvků 8.7.13 21:06

@razorblade presne tak! V civilu vypada vzdy daleko lepe.. Nicmene kdyz si vzpomenu na zacatek jeji kariery-barevne stiny apod.. Porad des, ale predtim to bylo snad jeste horsi! Ikdyz tak opalena nebyvala

notrends
514 příspěvků 9.7.13 12:16

Ted jsem si přečetla že snad Voldánová končí nebo co? může mi k tomu někdo něco říct? zodpovědně? já se bez ní neobejdu!!

Jiná Realita
13791 příspěvků 9.7.13 12:41

@notrends
to je stará zpráva.

hádám vizuálně nezapadala do konceptu mladých údajně krásných moderátorek a bylo jí naznačeno, aby změnila místo.

Dahllie
2222 příspěvků 11.7.13 19:32

Proč to na té České televizi musí mít všechno tak upnuté? Kdyby se moderátorka zhluboka nadechla, tak jí snad rupnou švy. A u moderátora to samé. Asi má slim fit sako, ok, ale proč to u knoflíku tak děsně pne?

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 19:40

A hlavne proc je ta pisarovicova tak strasne spatna?!

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.7.13 20:34

@real.blond Jo, Inna mi taky sedí. Na sport je skvělá a včera nebo předevčírem jí to fakt moc slušelo.

666mahu
1490 příspěvků 6.11.13 19:25

Daniele to dnes moc slusi. Krasne cernobile saty.
Posledni dobou se modely moderatorek Ct vylepsily, predevsim Daniely Pisarovicove a Anety Savarove.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 6.11.13 20:18

@666mahu No, viděla jsem pár dní zpět Savarovou ve fialových šatech pod kolena a byla to teda dost hrůza. Ale asi jsem měla štěstí.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.11.13 06:53

@666mahu, a ja si zrovna vcera rikala, ze ty cernobile saty jsou nic moc a trochu kyc. No a kdyz stoji vedle Savarove, tak ten vyskovy rozdil 30 cm mezi nimi vypada taky dost blbe.

666mahu
1490 příspěvků 7.11.13 08:30

@lioncity, pak jsem asi kycarka :D, libily se mi. I se zbytkem - hezky udelane vlasy atd. Videla jsem ji, kdyz tam byla sama - malokdy stihnu zpravy cele.
S vyskou tezko neco udelaji, moderatoru je malo, myslim, ze vetsina zen na Ct je drobnych, tak co s tou Pisarovicovou. Je pravda, ze takovy rozdil vypada malinko komicky - jsou jako matka s dcerou. :-)

Tenhle model, kdy pochoduji po studiu, navic pres ty stupinky, se mi moc nelibi. Zpravy, kdy sedi za stolem, mam radsi.

Vzdycky mi vrta hlavou, proc Marcela Augustova ma nekdy videt kolena, ale Aneta Savarova nikdy.?

martasUser
8 příspěvků 4.12.13 20:26

Aneta Savarová je totiž mladá a Marcela Augustová stará raketa. A taky protože ten krejčí je debil

Jiná Realita
13791 příspěvků 5.12.13 01:36

@666mahu
zprávy za stolem má rádo asi 90% diváků a navíc to vypadá profesionálněji (zejména nemá-li studio navíc instalovaný schůdek, na který si moderátoři musí dávat pozor).

jen čt1 to bohužel nepochopila a navíc na tomto hlubokém nepochopení vystavěla svou bombastickou revoluci.

martasUser
8 příspěvků 9.12.13 16:19
bych neřekl

Podívej se na 4.12 a opravdu bych neřekl, že kostýmky moderátorek se zlepšilo právě, že naopak jsou ještě horší

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 19:39

Co říkáte na Savarovou s ofinou? U mně lepší, nevypadá tolik jako stará mladá, ale ty konečky…vidím chemlon a zase chemlon.

Dadoo
5536 příspěvků 9.5.14 19:42

@stes Dneska mi spadla brada, když jsem viděla Savarovou. podle mě sluší přímo neskutečně! ofina perfektní, i ty rozpuštěné vlasy. Strašně prokoukla a má najednou šmrnc! Vlastně vypadá krásně, jako Sněhurka! :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 19:48

@Dadoo @stes Mně ty vlasy přišly strašně zlakované, když pohnula hlavou, ten přední pramen zůstal trčet na místě. Už jsem si toho všimla dřív. Ofina jí sluší, chvilku jsem přemýšlela, kdo to je :)

alter ego
906 příspěvků 9.5.14 19:52

@stes @Dadoo @Kokoska1
Podle mě ji ofina sekne. Vypada skoro jako jiná žena. :-) Mnohem vic šik než driv. A jako jo, chtělo by to o dost min laku, ale to snad v maskérně časem vychytaji.

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 20:10
@alter ego
@alter ego píše:
@stes @Dadoo @Kokoska1
Podle mě ji ofina sekne. Vypada skoro jako jiná žena. :-) Mnohem vic šik než driv. A jako jo, chtělo by to o dost min laku, ale to snad v maskérně časem vychytaji.

Tak jsme se shodly - sluší, prokoukla, konečky zastřihnout a tolik nelakovat, ve studiu nefouká :-)

Dadoo
5536 příspěvků 9.5.14 20:46

@Kokoska1 @alter ego @stes Jj, ty „mrtvé“ vlasy se mi taky nelíbí, ale v první chvíli jsem je vůbec neregistrovala, jen koukala, jak je Savarová najednou krásná :-)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 21:22

@stes Tak teď to vyřiďte na ČT1 :D

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.5.14 21:36

@Kokoska1 Oni nás čtou :-)

sandrinn
961 příspěvků 30.4.15 13:08

Od pátku oblíká moderátorky zpráv Monika Drápalová. Jsem zvědavá.

Dadoo
5536 příspěvků 30.4.15 13:18

@sandrinn A které TV? ČT1? Já nějak ty názvy nerozlišuji :-) :-D

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.15 13:26

@sandrinn Taky jsem zvedava. Podle me vetsina satu byla otresnych, ale nelibi se mi ani celkovy vzhled. Navlnene a natuzene vlasy, vyrazne sperky, slozite strihy, leskle materialy, aplikace na satech… vseho moc. U Augustove se snazi, ale stejne ma obcas zvlastne strizene kalhoty a saka. Vetsinou me to hodne rusi. Ale je mozne, ze je to jen muj problem, mam rada jednoduchost.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek