Oblečení moderátorů zpráv

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
sandrinn
961 příspěvků 30.4.15 13:52

@Dadoo Události ČT1.

@Lamicka Byla to hrůza. Tak snad se na to bude dát dívat. Z toho, co zatím ukazovali, tak dobrý. Žádné lesklé kostýmky. Prý budou i kalhoty a overaly.

meky.v
105 příspěvků 30.4.15 16:48
@stes píše:
Tak jsme se shodly - sluší, prokoukla, konečky zastřihnout a tolik nelakovat, ve studiu nefouká :-)

před časem jsem někde četla (nebo slyšela - už nvm), že Savarovou takhle zlakovat musí, protože má přirozeně kudrnaté vlasy a v tomhle virtuálním zeleném studiu to údajně nevypadalo dobře. neviděla jsem to, ale v tom článku uváděli, že pak působila dojmem obří hlavy a malého těla. nevím, třeba to zelené pozadí takhle působí… každopádně tohle lakování asi hned tak nezmění :/

mě spíš zajímá, proč má všechny sukně až pod kolena ;)

catherinne
13514 příspěvků 30.4.15 16:55

@meky.v
protože čte MP a nechce být za diblíka?

Dadoo
5536 příspěvků 30.4.15 16:59

@catherinne Ona se bát nemusí, ona je mlaďoučká. Na diblíka má 20 let čas. ;-) :-D

catherinne
13514 příspěvků 30.4.15 17:02

@Dadoo no jo, nekoukám, nevím…

meky.v
105 příspěvků 30.4.15 17:12

@Dadoo :) právě proto je mi divný, že ty kolena neukáže - nohy na to má :)

nebo jí chtějí jako opticky prodloužit, protože je malá? - já nevím, funguje to tak vůbec? že delší sukně prodlužuje postavu?

Dadoo
5536 příspěvků 30.4.15 17:26

@meky.v No asi má působit seriozním dojmem. Což by sukně o pět čísel kratší zcela nepochybně ohrozila :-D

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.4.15 17:50

Byla bych i pro odstranění toho barelu, u ktrého zprávaři stojí :)

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.5.15 19:26

Pisarovicova je tehotna? Jestli ne, tak se podarila dost dobra iluze.

Mohučanka
243 příspěvků 1.5.15 19:40

@Kokoska1 Přesně to samé mě napadlo. Ten kabátek je vůbec takový podivný, snad jakoby jí byl moc dlouhý??

Dadoo
5536 příspěvků 1.5.15 19:45

@Kokoska1 Tak jsem se podívala. V jednu chvíli to vypadalo, že má halenku v pase přepásanou, takže není těhotenská. Každopádně divné to oblečení bylo, když halena čouhala zpod saka.

JarkaJ
986 příspěvků 2.5.15 08:59

Mne se u Savarove nelibi volanovite, takove to zvonkove rozšíření sukně, miva to často. Nohy od kolen vypadají do O. Bud to dela ta sukně nebo to nezakryje ;-) Styl oblékání moderátorů se mi nelibi, strasne dlouho je stejny, bez nápadu, absence kosil nebo halenek, kabatky na jedno brdo, porad nude lodičky.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.5.15 19:09

Dneska Augustova, snad jeste horsi nez vcera. Tohle je obleceni pro 70letou vdovu po plukovnikovi :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek