Oblečení na maturitní ples

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

divine91
17 příspěvků 21.11.17 15:09
Oblečení na maturitní ples

Dobrý den,

Můj bratr v únoru maturuje a já hledám vhodné oblečení. Dost jsem zhubl, takže staré obleky mi nejsou a jelikož chci teď formovat postavu, tak ani nechci oblek kupovat. Co jsem se tak koukal, tak v 26ti letech by asi nevadilo, když budu mít jako doprovod džíny (konkrétně : https://www.boardstar.cz/…hoty-panske/ ) a teď k tomu řeším triko, košile a nějaké volnočasové sako. pro boty se taky nemůžu rozhodnout.. Buď mám tyto ( https://www.boardstar.cz/…boty-panske/ ).. v realitě jsou méně agresivní a do kalhot vypadají dobře nebo mám klasické černé oblekové boty. Jde to dohromady? Nechci z mého oblečení udělat modní peklo… Už tak jich tam bude určitě dost. Takže bych potřeboval potvrdit boty a pomoct s výběrem košile/trika a nějakého lehkého saka a popřípadě kde koupit. Jsem z Prahy, jedině ještě možnost nakoupit někde ve Vídni. Chystám se tam v Prosinci. Děkuji za odpovědi

// pásek mám tento v černé barvě, tak ten snad projde.. https://www.boardstar.cz/…asky-panske/?…

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

megusa
241 příspěvků 21.11.17 15:47

Jděte s tou reklamou k šípku..

divine91
17 příspěvků 21.11.17 16:13
@megusa píše:
Jděte s tou reklamou k šípku..

Nevím o jaké reklamě mluvíte. To je oblečení, které běžně nosím. Případně můžu na nose nafotit pro někoho, kdo chce opravdu pomoci. Děkuji

xSx
136 příspěvků 21.11.17 16:20
@divine91 píše:
Nevím o jaké reklamě mluvíte. To je oblečení, které běžně nosím. Případně můžu na nose nafotit pro někoho, kdo chce opravdu pomoci. Děkuji

Reklama na boardstar? Protože je li Vám 26 let a chystáte se na maturitní ples v džínách a teniskách, no tak teda potěš… Ne, takhle oblečenej fakt nechoďte.

divine91
17 příspěvků 21.11.17 16:23
@xSx píše:
Reklama na boardstar? Protože je li Vám 26 let a chystáte se na maturitní ples v džínách a teniskách, no tak teda potěš… Ne, takhle oblečenej fakt nechoďte.

Možná to vypadá zvláštně, ale reklama na boardstar to není. Jen nakupuji oblečení pouze tam. Takže je špatně to takhle kombinovat? V obleku se mi nechce jít, nejsem maturant. A na internetu vidím plno kombinací saka a džínů.

evakot
23 příspěvků 21.11.17 16:40

@divine91
Džíny a tenisky na ples nepatří. Takto můžete jít večer do baru… To že to nosí i někteří politici neznamená, že je to OK. Maturitní ples je společenská událost. Doporučuju společenský oblek a společenskou obuv.

divine91
17 příspěvků 21.11.17 16:47
@evakot píše:
@divine91
Džíny a tenisky na ples nepatří. Takto můžete jít večer do baru… To že to nosí i někteří politici neznamená, že je to OK. Maturitní ples je společenská událost. Doporučuju společenský oblek a společenskou obuv.

Ano, tomu rozumím. Přece jenom tohle bude v uvolněné atmosféře. Kdyby jsem se přece jenom rozhodl pro kombinaci s džíny… můžete doporučit nějaký obchod? Jinak děkuji za asi první užitečnou a nearogantní odpověď

Bossygirl
338 příspěvků 21.11.17 18:00

@divine91 Chcete radu nebo otravovat? Tady Vám nikdo nic jiného než společenský oděv a obuv neporadí. Tady se diskutuje o vkusu a stylu, jestli Vám to něco říká…

Reklama

divine91
17 příspěvků 21.11.17 18:11

Samozřejmě, že chci radu… a co jsem se tak koukal, tak mi nic jiného než oblek nezbývá. Ale pokud možno, tak do 3500. Dá se to vůbec sehnat? Jak jsem říkal v prvním příspěvku, tak teď pracuji na postavě a čekám změny, takže nechci tolik investovat. Líbí se mi světlejší obleky, ale tam bude problém s černou obuví nebo se pletu? Máte doporučení na nějaký obchod v Praze, kde by se dalo vybrat? Když jsme u toho stylu, tak já mám právě svůj styl dost vybraný a rozhodně mi pojem styl dost říká. Jen se jedná o něco jiného než společenský…

Bossygirl
338 příspěvků 21.11.17 18:22

Blažek, Koutný, snad Bandi. Světlý oblek bych zatím nepořizovala, neužijete ho zdaleka tak jako tmavou klasiku. Je to pochopitelně investice, ale ve Vašem věku už byste takový oděv měl mít. K tomu musíte samozřejmě připočítat košili, kravatu nebo motýlek, boty, vysoké kvalitní ponožky… vítejte ve světě elegance. Anebo je Vám to fuk a půjdete v tom, co máte a pak Vám neporadím.

weruberu
1077 příspěvků 1 inzerát 21.11.17 18:24

@divine91 A co si oblek vypůjčit? To by bylo asi nejekonomičtější řešení…(když se Vám v dohledné době bude měnit postava )

divine91
17 příspěvků 21.11.17 18:36
@Bossygirl píše:
Blažek, Koutný, snad Bandi. Světlý oblek bych zatím nepořizovala, neužijete ho zdaleka tak jako tmavou klasiku. Je to pochopitelně investice, ale ve Vašem věku už byste takový oděv měl mít. K tomu musíte samozřejmě připočítat košili, kravatu nebo motýlek, boty, vysoké kvalitní ponožky… vítejte ve světě elegance. Anebo je Vám to fuk a půjdete v tom, co máte a pak Vám neporadím.

Košili, kravatu, boty, ponožky, pásek se vším samozřejmě počítám. Ale to jsou věci, až na košili, které se vyplatí a kvůli změně postavy se nevyhodí. Do klasické černé se mi nechce, je mi proti srsti. Ale kouknu na jinou tmavší. Fuk mi to samozřejmě není, jinak bych sem nepsal. Oblečení dost řeším, ale s elegancí nemám zkušenost. Děkuji ta typ, podívám se.

Bossygirl
338 příspěvků 21.11.17 18:38

@divine91 Hodně štěstí!

divine91
17 příspěvků 21.11.17 18:38
@weruberu píše:
@divine91 A co si oblek vypůjčit? To by bylo asi nejekonomičtější řešení…(když se Vám v dohledné době bude měnit postava )

Dobrý nápad. Znáte nějakou osvědčenou půjčovnu?

divine91
17 příspěvků 21.11.17 18:54
@Bossygirl píše:
@divine91 Hodně štěstí!

Děkuji

megusa
241 příspěvků 21.11.17 19:07

@divine91 ok, tak pro příště radši dejte samotný fotky, než odkazy na shop..
jinak opravdu na ples v obleku.. tmavém.. světlé jsou spíš vycházkové..
a pokud pracujete na postavě, tak se vám opravdu vyplatí si spíš oblek půjčit než kupovat.. za třiapůl kvalitní nepořídíte..

weruberu
1077 příspěvků 1 inzerát 22.11.17 11:22
@divine91 píše:
Dobrý nápad. Znáte nějakou osvědčenou půjčovnu?

Osobní zkušenost bohužel nemám, oblek jsme nikdy nepůjčovali, můj muž je nosí docela často, takže má své. Ale jak jsem se tak zběžně koukla na net, půjčoven je spousta, v těch skromnějších je půjčovné od 600kč. Možná byste mohl najít nějaký tip v diskuzích na beremese, případně se tam zeptat. Hodně štěstí a užijte si ples :-)

marikahr
418 příspěvků 22.11.17 11:56
@divine91 píše:
Do klasické černé se mi nechce, je mi proti srsti. Ale kouknu na jinou tmavší.

teraz je dost popularna tmava modra farba obleku a topanky a opasok hnede

Jordaan
7395 příspěvků 22.11.17 12:07

@divine91

Za 3500 koupite oblek treba v Zara nebo v podobnych retezcich. Zrovna Zara ma docela pekne strihy. Obejdete jich par (Zara, Hm, C&A, S. Oliver a pod.) a uvidite. Zkusila bych i Van Graaf, Peek & Clop. a podobne obchodni domy, ti mivaji sve vlastni znacky, ktere tez nejsou tak drahe. Myslim, ze kdyz oblek bezne nepotrebujete, tak neni nutne investovat vysokou castku do skveleho materialu, dulezite je, aby Vam padnul strih a velikost, ten jeden vecer prezijete i v polyesteru. Na bratruv maturitni ples bych ale rozhodne oblek koupila, dziny jsou malo. Hledala bych spis tmavou, ale ne cernou barvu.

weruberu
1077 příspěvků 1 inzerát 22.11.17 12:48
@Jordaan píše:
@divine91ten jeden vecer prezijete i v polyesteru.

Já vám nevím, oni se pánové přeci jen trochu víc potí, navíc @divine91 bude chtít třeba tančit, v sále bude teplo, taky nějaký alkohol… to potom nezachrání ani ten hezký střih…já bych si, být na jeho místě, raději půjčila vlněný oblek a prozatím si koupila kvalitní boty, pásek, kravatu…

Bossygirl
338 příspěvků 22.11.17 12:58

@marikahr Obávám se, že tato kombinace se spíše hodí pro business look. Pro formální bych volila tmavě šedou, antracit, koks. Boty a pásek jedině černé. Pán je gentleman začátečník, experimentování s barvami by mohlo skončit katastrofou, doporučuji držet se prozatím nudné klasiky a postupně se učit vnímat vhodné barevné kombinace. Požádat třeba někoho, o kom si myslíte, že se obléká formálně a dobře, aby Vám pomohl. Doporučuji ještě za chladných večerů studovat web muži v Česku.

Jordaan
7395 příspěvků 22.11.17 13:54

@weruberu

Teoreticky ano, ale myslim, ze za 600 mu vlneny oblek (s polyesterovou podsivkou) nikdo nepujci. Taky si myslim, ze velka cast zucastnenych bude mit oblek z polyesteru nebo z nejake smesi (coz nemusi byt vubec spatne) a velka cast dam bude mit polyesterove saty. Ze by se prevazna vetsina mohla na maturitnim plese vynorit v hedvabi a italske vlne je iluze pestovana modnim peklem.

weruberu
1077 příspěvků 1 inzerát 22.11.17 14:40

@Jordaan Obleky ze 100% vlny půjčují například tady http://www.pujcovnapanskychsatu.com/panske-obleky/ v cenové relaci 1000-1800,
těch 600 byla nejnižší cena co jsem našla (ale moc jsem se nesnažila)…
Nicméně, podle mne je pořád lepší půjčit si vlněný oblek i za tu tísícovku nebo dvě, než vyhodit 3500 za polyester, ve kterém se akorát uvaří, navíc, když mu pak bude stejně nanic, protože se mu změní postava. Ale to si samozřejmě @divine91 musí rozhodnout sám :-)

divine91
17 příspěvků 22.11.17 22:45

Tak jsem se tak nějak rozhodl, že se zítra podívám na obleky do Bandi a uvidím. Teď by tam měli mít obleky ve slevě, ale nakonec se možná rozšoupnu a bude to. Každopádně děkuji za pomoc a kdyžtak po koupi obleku ještě požádám o náznak výběru kravaty a košile. Boty mám černé, tak ty nechám a podle toho budu volit oblek. Košile asi buď klasika bílá nebo světle modrá. Moc se mi nechce experimentovat. A pokud nic neseženu, tak půjdu do půjčovny.

Bossygirl
338 příspěvků 22.11.17 23:04

@divine91 Výborně, mladý muži, jen tak dál, čekáme na pokračování!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Benetton upadá. Zakladatel se rozhodnul zasáhnout

Zakladatel módního řetezce Benetton se vrací. Chce zachránit... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Módní divadlo v Miláně očima fashion blogerky

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Domov módy ožívá dvakrát do roka - v únoru a v srpnu, kdy se koná... Celý článek

Reklama