Oblečení na sport, do města, na zámek, do restaurace?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:10

@Bellaschange Pššššt! To se tu nesmí říkat! Češi jsou fuj! Cizinci! Ti to umí! Na kole jedině v polobotkách, v košíku tulipány, sukně ke kotníkům, na výšlap taktéž to jen my jsme tak dementní že nosíme funkční oblečení na sport!

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:14

Najděte si slovo sport ve výkladovém slovníku, o zámeckých interierech, restauracích, muzeích tam není ani slovo
A dress code- to potřebujete ke všemu návod?

Pirek
7060 příspěvků 21.8.13 10:16

Nejvíc lidí ve sportovním jsem viděla v schönbrunnském parku - Vídeňáci tam rádi chodí si zaběhat, a já je chápu :)

Z vlastní zkušenosti vím, že cyklisti na prohlídkách nesmrdí. A ty jejich dresíky většinou nejsou až tak moc upnuté a navíc právě cyklisti bývají nejlépe barevně a stylově sladění.
A souhlasím s Mylady2 ohledně kvality stravovacích zařízení, které se na cyklo-turistických trasách nacházejí.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:16

@divkavmodrem Jejda vy jste trdlo :-) Myslím, že návod potřebujete vy…Díky, netušila jsem jak se dnes ráno pobavím :-))

Dahllie
2222 příspěvků 21.8.13 10:18

Cyklo oblečení na veřejnosti mě nepohoršuje, pokude teda na kulturní akci nepříjde pán pouze v kraťasech a s holým pupkem. Aspoň to triko bych uvítala a to i u svalouše na kterého je radost pohledět.

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:19

Vy jste vážně potkal. a v INTERIERU Schonbr lidi v cyklistickém?

Sekhmet
1918 příspěvků 21.8.13 10:22
@Ledvedka píše:
Na kole jedině v polobotkách, v košíku tulipány, sukně ke kotníkům!

A bagetu! Na bagetu jste zapomněla!

Tojsemcelájá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:28
@divkavmodrem píše:… A taky jsem ovlivněna tím, že mi moje maminka nikdy nedovolila nosit tepláky, byť je tehdy nosili všichni Byly totiž pohodlné, víte?

A vo tom to je. Trauma z dětství - neuspokojená touha po teplácích se transformovala do celoživotní nenávisti k jejich nositelům :-)

Alizon
1235 příspěvků 21.8.13 10:29

Miluju podpatky, pouzdrove sukne a elegantni kabaty. Na kole uz nekolik let nejezdim. Ale asi si jedno a k tomu slusivy cyklooblek koupim, protoze na tyto cyklo-vlakna uz zacinam mit alergii.
Co je proboha tak sileneho na tom jet na cyklovylet a spojit to s navstevou pamatek. Az na ten zamek pujdu na nejakou akci, svatbu, vernisaz a podobne, oblecu si koktejlky. Kdyz tam pujdu na prohlidku - ja osobne tam pujdu nejspis v satech - protoze tam prijedu autem, nebo normalne volnocasove oblecena, protoze tam prijdu pesky ale vubec me nepohorsi kdyz tam nekdo prijede na kole a pujde tam v cykloobleku. Na peknem kvalitnim cykloobleku mi nic pohorsujiciho neprijde.
To se ma nekde prevlekat nebo proste cyklovylety jsou povolene jen po krajine a do nejakych objektu si musi zajit pristi vikend, autem, slusne nastrojeni?

Tojsemcelájá
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:30
@divkavmodrem píše:
Ale já nemám nic proti funkčnímu oblečení, avšak noste jej tam, kam patří A skutečně celý Lednický areál považuji za peklo Je zajímavé, že v rakouském Shonbrunnu či francouzském Sanssouci takové zjevy nepotkáte Jezděte si na kole třeba nahatí, ale do společenských prostorů, jakým bezpochyby restaurace, muzea a zámecké interiery jsou, takto oblečná osoba nepetří Toto je peklo, to je ten zásadní problém oblékání v naší kotlině, neschopnost respektovat prostředí a kulturu Na různé příležitosti různý oděv! Nevím, zda jsem přecitlivělá, ale ovlivněná jsem rozhodně Výchovou, prostředím, citem pro míru, vkus a úctu ke svému okolí Kdosi tady použil slovo kinderstube, to je ono, co chybí 90% národa a co se jen těžko někdy dožene A taky jsem ovlivněna tím, že mi moje maminka nikdy nedovolila nosit tepláky, byť je tehdy nosili všichni Byly totiž pohodlné, víte?Příspěvek upraven 21.08.13 v 09:31

A vo tom to je. Trauma z dětství – neuspokojená touha po teplácích se transformovala do celoživotní nenávisti k jejich nositelům :-)

guinejske_prase
178 příspěvků 21.8.13 10:30

Mozna jste nam ve svem uvodnim prispevku mela take sdelit, jak si prejete, abychom reagovali ;) me osobne cykliste u pamatek, ktere se vyskytuji na proflaklych cyklistickych trasach (zde si prosim uvedomte irelevantnost srovnavani lednice s videnskym nebo francouzskym zamkem) absolutne nepohorsuji. To uz me vic pohorsuji prehnane upjate a ‚prevychovane‘ panicky, kterym smrdi laurt vsechno. Jinak v lete jezdivam do francie v dobe, kdz se kona tour de france, tudiz jsou tam tisice amaterskych cyklistu z cele evropy a verte tomu, ze se pri chozeni mezi lidi v cyklodsresech absolutne nerozpakuji. Ani francouzi, ani nemci, ani holandane, nikdo..

Příspěvek upraven 21.08.13 v 10:34

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:34

TojsemcelájáPřesně! Já to špatně napsala, moje matka nebrojila proti pohodlnosti tepláků(i když, jek o tom teď uvažuji?), ale všichni je nosili, protože byly pohodlné! Zaplaťbůh jsem je nikdy neoblékla!
Líbí se mi Váš smysl pro humor!

Příspěvek upraven 21.08.13 v 10:36

Pirek
7060 příspěvků 21.8.13 10:34

@divkavmodrem Čekala jsem, že s vašimi znalostmi a zálibou v historické architektuře víte, že parky byly nedílnou součástí a přirozeným pokračováním interiérů a pohyb v nich podléhal přísným pravidlům!

zwedavka
1038 příspěvků 21.8.13 10:38

O oblečení na kolo píší na Supervizáži
(městské kolo a elegantní oděv, jako ústupek přiměřená délka a šířka sukně a trochu nižší podpatky¨)

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:38

Pirko Kdežpak znalosti, to já jen tak vočumuju, ale u nás na vsi se dycky do kostelea voblíkám do slušnýho, nák se to hodí!

guinejske_prase
178 příspěvků 21.8.13 10:42

Mozna mela vase matka venovat mene casu nesmyslnemu potirani teplaku a venovat jednu vychovnou lekci kapitolce ‚jak respektovat cizi nazor‘, ta vam totiz zjevne dost chybi ;)

Zebra33
2038 příspěvků 21.8.13 10:42

V tomhle tematu fakt nestacim zirat. Je mi fakt milejsi, kdyz si treba rodina s detmi udela vylet na Lednici na kole, cimz spoji prijemne s uzitecnym a udela i neco pro sve zdravi, nez aby matka rekla ne, na prohlidku v zamku jedine v halence a sukni, vsichni nasedat do auta.

Alizon
1235 příspěvků 21.8.13 10:43
@zwedavka píše:
O oblečení na kolo píší na Supervizáži
(městské kolo a elegantní oděv, jako ústupek přiměřená délka a šířka sukně a trochu nižší podpatky¨)

A to prosim jak souvisi s cyklovyletem (na sportovnim kole, lesem), ktery cyklista zakonci navstevou hradu?

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:47

A můžete mi citovat, kde v této diskusi nerespektuji cizí názor?

Zebra33
2038 příspěvků 21.8.13 10:48

@zwedavka - uz jste nekdy jela v sukni byt primerene delky a sirky na kole? Sukne se vam dle strihu bud vyhrnuje nebo nadouva nebo odfoukava nekam ke strane. V sukni na kole se chte nechte musite nonstop kontrolovat. Jezdim v sukni/satech ruznych strihu pravidelne k metru a reknu vam, ze vic jak dejme tomu 10 km bych teda v sukni na kole absolvovat nechtela. O podpatcich snad radsi pomlcim.

Ledvedka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:51

@divkavmodrem Nezapomněla jste si ráno vzít nějaké léky?

Zebra33
2038 příspěvků 21.8.13 10:51

@divkavmodrem - mimochodem doufam, ze na tom vasem koni jezdite zasadne v satech v damskem sedle a v kloboucku jako spravna dama. Pokud ne, tak nechci videt, jak blbe vypadaji vase vlasy pote, co si sundate helmu, a doufam, ze se s temi vlasy pak neopovazujete jet domu MHD, nedejboze se jit najist do nejakeho stravovaciho zarizeni!

Lady Apathy
512 příspěvků 21.8.13 10:53

Vzpomínám, jak jsme si s mamkou jako zdatné turistky před pár lety vybraly delší, zato horší cestu na Neuschwanstein. Opravdu ji vřele doporučuji všem, co zastávají „turistiku“ v elegantním šatu a sandálkách na klínku. Vyléčí téměř každého. Ona i ta normální cesta k zámku by některým dala za vyučenou. Je tam i jiný důvod než ten, že je to vcelku dost do kopce.
Nebo zkuste Krimmelské vodopády, hezky až úplně nahoru, do „třetího patra“.
Pravda, neběhaly jsme tam v cyklistickém, ale podle Špačka jsme ohozené také nebyly. Nějaké ty pohorky, pohodlné kalhoty (já snad dokonce rifle) a mikiny by se u nás v tu chvíli našly. edit: A batoh! BATOH!!!
Pokud se někdo nechá nastrojený dovézt až téměř ke kase a pak s despektem shlíží na ostatní, kterak se dostavují v turistickém, cyklistickém nebo třeba i motorkářském, tak by se měl zamyslet především sám nad sebou.

divkavmodrem
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.8.13 10:56

Přesně tak, na koni jezdím v jezdeckém oblečení- jodhpurs, košile, vesta, helma, zimní jezdecký plᚍ a podobně Rozhodně si ale takto oblečena nevyrazím na zámek Po jízdě se osprchuji, převléknu, nerada bych si nanesla chupy do auta! Vlasy si dle možnosti učešu a jedu domů, nikoli na výstavu

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 21.8.13 10:58

Vy jste asi nikdy nejela na kole a snad ani nikdy nebyla na žádném hradě. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek