Oblečení, po kterém v hloubi duše toužíme ale nosit bychom to nen

Fotoalbum tématu (18) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
HertaDeOran
866 příspěvků 23.03.13 13:25

Já bych chtěla takový ty kožešinový límce, co se nosily za první republiky ke kabátu. Ne, že bych si na to netroufla, ale zatím je to pro mě moc velká investice. Při té příležitosti bych si pořídila i takový ten kožíšek na ohřívání rukou.

Ochránci zvířat nechť si na mě smlsnou dle libosti!

Atlacoya
2640 příspěvků 23.03.13 15:28

@HertaDeOran Kožíšek na ohřívání rukou - myslíte štucl? (Nemám tušení, jak se to řekne spisovně.)

stric
762 příspěvků 23.03.13 15:42

@Atlacoya rukávník

Fintivec
15 příspěvků 25.03.13 11:49
štuclik

Koupila jsem fialovej rukávník (z umělé kožešiny) loni na Asosu, když hodně mrze schovám do něj gelový ohřívací polštářek a je mi blaze. Akorát mě kvůli němu kontroloval tuhle revizor: „Slečno vy máte takovou divnou kabelku, že sem vás musel zastavit!“ :-D

Viktorie H.
664 příspěvků 28.08.13 23:06

Teď co zase koukám na Gossip Girl, bych chtěla šatník Blair a vykračovat si v těch jejích šatech, kabátcích a botičkách po New Yorku. To by sebevědomí rostlo samo.

Pirek
7059 příspěvků 29.08.13 10:13

Já bych chtěla nosit takový ten strohý, až pánský styl, ale zároveň rafinovaný - něco jako Hedi Slimane ve vedlejším vlákně. Ale ty moje boky, zadek, nohy! :D

andulka01
1372 příspěvků 29.08.13 11:29

Od střední školy jsem toužila po šatech se spodničkou. Po dvaceti letech jsem si to konečně splnila :-) retro puntíkované, retro námořnické vše s kolovou sukní a k tomu nadýchanou spodničku, lodičky s otevřenou špičkou nebo balerínky, malinkou červenou kabelku. A je mi úplně fuk, že mi táhne na 40 :-) a že nejsem nejštíhlejší. Prostě mě to začalo bavit. Okolí to vnímá spíše pozitivně, kromě upjatých kolegyň z práce, co jsou už ve dvaceti staré…

Karoshi
344 příspěvků 29.08.13 12:41

Já bych hrozně moc chtěla ty zajímavé geekovské legíny a šatičky z BlackMilkClothing, ale ačkoliv nohy mám docela štíhlé, nemůžu se zbavit toho, že bych v tom vypadala jako koule :D A strašně se mi líbí styl 50. let, takový „stepford wives look“, myslím že by mi to i slušelo, ale přítel se tváří neskutečně otráveně, když jdu ven v čemkoliv barevném nebo výstředním (čtěte „ne v tričku a džínách“), takže mě od toho docela odrazuje :D

Alizza
33 příspěvků 29.08.13 15:56

Já zoufale toužím po botech, který mají tak vysoký podpatky, že se v nich nedá chodit :)
Pak je tady samozřejmě kůže. Kožené kalhoty jsou můj tajný sen tak od 15 let, ale nekoupila jsem si je z důvodu, že se mi poněkud skokově mění velikosti oblečení a mám strašný strach, že do těch kalhot jednoho krásného dne nevlezu/vypadnu z nich.
A nakonec jedna lahůdka: dlouhý černý zimní kabát s ohromným kožešinovým límcem, ve kterém bych vypadala jako filmová hvězda…

Oveeec
1974 příspěvků 29.08.13 20:51
  1. Burlesque (korzet mám, občas nosím)
  2. Džíny, tričko, kecky, prostě to natáhnout a jít. Bohužel na to nejsem úplně typ.
  3. Momentálně vede nutkání vypadat jako Lisbeth Salander:)
Konvalinka
244 příspěvků 29.08.13 22:11

Přála bych si pravý kožich, ale sama sebe si v něm absolutně nedokážu představit.

materidouska84
195 příspěvků 30.08.13 13:52

No to já bych zase ráda nosila takový ty originální čelenky s peříčkama a vůbec nějak praštěné zdobené:-)

Zebra33
2038 příspěvků 30.08.13 14:08

Nejaky pekny vyrazny fascinator. Ale za prve bych nemela prilezitost, kam ho nosit, a za druhe kdybych uz si ho vzala na sebe, tak se me pritel zepta, jestli jsem se zblaznila a at to prosim sundam.

ajatar
660 příspěvků 30.08.13 16:38

.

Příspěvek upraven 01.12.15 v 08:25

Roza
31 příspěvků 30.08.13 16:44

Ráda bych nosila sukně v délce alespoň těsně nad kolena. Přijde mi to takové ležérní. Bohužel si to nemůžu dovolit.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

V kinech běží dokument o Vivienne Westwood

Westwood: Punk. Idol Activist je název nového dokumentu, který... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Shopping v cizině: Jak se obléknout za západní valuty

Autor: Matouš

Vyrážíte na nákupy do Primarku nebo si z každé dovolené přivezete... Celý článek