Oblečení podle typu postavy - hruška

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
clandestin
19 příspěvků 29.12.12 20:32
@Catherine píše:
Tak problém postavy hruška řeším stále a stále dokola - vrch obléknu 34 nebo 36, mám ploché břicho a žádná prsa, úzký pas a měrem dolů je to horší vel 40/42.. kulatý, oblý, pevný zadek, ale ty stehna.. dřu ve fitku jak blázen a na nohy se ten efekt stále nedostavuje, nemáte někdo nějaký tip? lýtka mám taky silnější ale zase úzké kotníky… kalhoty jsem od jisté doby přestala řešit, většina jednoduše nesedí, když už tak s vyšším pasem, rozhodně néé bokovky. Na komplexy se širšími lýtky jsem se vykašlala, pokud skutečně není 30 stupňů a chci se cítit trošku lépe " řeší to pevnější punčochy.. hezky to vytvaruje nohy, sukně v délce po kolena je ideál a vysoké podpatky nebo boty na klínku nezbytnostíPříspěvek upraven 26.07.12 v 15:29

Znám, mám to úplně stejně. Moje rada zní: koupit si kalhoty, které sedí přes stehna (v pase budou samozřejmě odstávat) a odnést je ke švadleně, která to vzadu nějak přešije a pak sedí perfektně. Naučila jsem se to kdysi v obchodě Morgan, kde jsem si zkoušela kalhoty, které se mi moc líbily, ale v pase katastrofa. No a prodavačka to viděla, řekla no problem, vzadu v pase napíchala nějaké špendlíky a druhý den jsem si přišla pro kalhoty, které sedí perfektně. Vzhledem k tomu, že jsem v šití, úpravách oděvů apod. úplný neznalec, nedokážu popsat, co s tím dělají, ale funguje to…

Hanee11
14 příspěvků 9.1.13 23:15
Míry opravdové hrušky

Tak dámy, abych vás uklidnila, že to s vašimi mírami není zas tak zlé… Já se normálně neměřím, vím, jakou nosím velikost (38 nahoře, 40 dole mimochodem), ale minulý týden si mě potřebovala přeměřit švadlenka. Vylezlo z toho: 85, 65, 105 cm. Ano, rozdíl mezi mým pasem a mými boky je 40 cm:) Takže neklesejte na mysli, i s takovými vlohy se dá obléct:)

blue0015
358 příspěvků 11.12.16 22:28

Našla jsem skvělý blog, který mi opravdu udělal radost. Posílám odkaz na článek, kde jsou do detailu popsané střihy oblečení, které by hruška měla a neměla nosit, i s fotkami samotné autorky:
http://drewsbeauty.blogspot.cz/search?…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek