Oblečení pro zvířátka :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.12 17:05
@Katka Baštová píše:
nevíte kde se dají koupit oblečky pro zakrslé králíky na internetu napištemi nějaké internetové stránkyDěkuji

Já pevně doufám, že nikde.

Moir
2212 příspěvků 29.05.12 19:28
@Katka Baštová píše:
nevíte kde se dají koupit oblečky pro zakrslé králíky na internetu napištemi nějaké internetové stránkyDěkuji

on je nějaký rozumný důvod, aby králíček měl obleček? Nějak si ho nedovedu představit.

Ver
53 příspěvků 29.05.12 20:56

Obleček pro králíky?! Už vidím jak něco podobného natahuji na ty svoje dva samorosty a dostala sem záchvat smíchu. Bundu na zimohřivého psa pochopím, ale tohle už opravdu ne.

Acrobaleno
951 příspěvků 29.05.12 21:20

My máme psa menšieho vzrastu - farebný bišónik. A v zime nosieva teplé overaly a svetre, prípadne bundičky. Ale nikdy by som nedovolila, aby ho navliekli do „nefunkčného“ oblečenia.

saryvary
681 příspěvků 29.05.12 21:24
@Katka Baštová píše:

To jste viděla v Cimrmanovi, ne?

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.12 21:32

No náhodou taková mašlička na krk na králíčka by mohla bejt rozkošná :D né tak leda jenom na fotku bych si to dokázala představit, jinak ne :)). Už jsem si taky říkala, jestli bych morčátku jen tak neušila taky na krk třeba mašličku, nebo ji tam dát zvoneček a udělala pěknou fotku, ale na to je moje prdelka moc plachá :)

A vůbec proč není to rozdělování lidí na psí, kočičí a hlodavčí? Na psa bych neměla každej den náladu ji venčit, nebo se jí furt věnovat. U kočky bych se bála, že mi vleze kam nemá, nebo se mi bude rochnit v prádle, nebo se bude chodit venčit ven a já se budu bát, jestli dorazí domů a jestli jí něco nepřejelo a na to nemám nervy. Morče je dobrej společník pro mě - pořád žvaní, je plachá, je natolik velká, že ji vyšťourám z každé díry, kam zaleze, neukousne mi ruku, když ji budu rozmazlovat a není drahá :)) dom amám ještě osmáčka, ale na mě je až moc hyperaktivní a moc maličká, takže se ji bojím pouštět (už mi takhle mrcha utekla do vedlejší místnosti :))
Je tu taky jinej hlodavcomilec? :))

Ema_SN
148 příspěvků 29.05.12 21:40

@seznam.mih Ja ja ja! :-)

Ema_SN
148 příspěvků 29.05.12 21:46

Za život som dokopy mala 9 škrečkov a jedno morča. Jediný dôvod, prečo teraz nemám hlodavca je absencia miesta…

Kateřina
246 příspěvků 29.05.12 21:49

seznam.mih: Tak já se teda hlásím :-). Morčata miluju k zbláznění, měla jsem v dětství 3 a i nějaké ty křečky, myšky - ti ovšem byli nemilosrdně vykázáni zpátky do zverimexu, jelikož křeček dělal v noci hrozný bengál a myška se mi tak trošku prokousala z bedničky a zdrhla :-D. „Ráda“ chodím na burzu plazů, bývají tam nádherné exempláře hlodavců, třeba albínští ježci, pětibarevné veverky, … Samozřejmě se snažím nemyslet na to, že ta myší holátka a potkani tam jsou jen pro potravu. Je to hrozně pokrytecké ode mě, jako masožravce, ale hlodavce ať mi nikdo nezabíjí :-D. Jinak k tématu - já psa mám, jezevčici a v zimě ji oblékám do šusťákové bundy, která má teplou podšívku. Nechala jsem si ji ušít od jedné paní na Fleru přímo na míru. Na míru ale bohužel nebyla, musela jsem došívat patentky, aby se dala zapnout dál a neplandala, ale držela těsně na těle. Ona má totiž úplně holé břicho a ráchá ho pořád ve sněhu, tudíž si myslím, že při tom šoku, kdy vyjde z vyhřátého bytu do lesa je to na místě. Jinak ostatní oblečky, typu šatičky, třpytečky, apod. vážně nemusím.

Moir
2212 příspěvků 29.05.12 21:54
@seznam.mih píše:
Je tu taky jinej hlodavcomilec? :))

no,. ne přímo hlodavcomilka, ale psa se mi nechce venčit, na kočky (chce to mít dvě), zatím nemám nervy (a místo a vůbec, ale jednou si nějakou britku, či něco podobného pořídím, možná), králíky jsem měla a ač byli roztomilí, tak dost hloupí, takže až se přestěhuji do většího, tak to vidím na nějakého drobného hlodavce, ale ne potkany, ti mi hrozně smrdí

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.12 22:05

Jestli máte ráda aktivní zvířátka, která jsou hyperaktivní, je s nima zábava a vyžadujete, aby nesmrděla, tak osmák je dobrá volba. Je dobré je chovat aspoň ve dvou. A jsou chytré. Morče mi pořád zdrhá do jednoho a toho samýho rohu, kde ji vždycky vytáhnu a dám zpátky do klece. To osmáček ne ta vymyslí vždycky způsob, jak mi znepříjemnit její navrácení do klece :) a dožívají se docela dlouho na hlodavce - můžou až do osmi let.

bestia
2300 příspěvků 29.05.12 22:08

.

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.17 10:42

Ahoj, chtěla bych se zeptat.. když jsme u těch psích oblečků, tak kde objednáváte oblečky pro čivavy? Chtěla bych jim pořídit něco na zimu.

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.17 13:31

@Kateřina0017 Záleží, co chcete pořídit, hodně páníčků kupuje ty hodně zdobné a přeplácané oblečky, což mně se třeba vůbec nelíbí, takže jsem koupila jednoduchou kombinézu bez ozdob, aby se dobře udržovala. Našla jsem ji na tomto eshopu drahstyl.cz

Kateřina0017
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.17 20:48

Nene.. chci něco jednoduchého, aby jak píšeš se to dobře udržovalo :) a jaký konkrétně máte? :)

Jindrason
288 příspěvků 11.09.17 10:20

Mě se to moc nelíbí na tech pejscích. Nevím jak moc je to pro ně přirozené.

Karin
3947 příspěvků 11.09.17 23:46

A že si statkáři nenechávají šít obleky pro dobytek…? Já si vzpomněla na tu filmovou pohádku - Dařbuján a Pandrhola - kde nechali ušít šaty pro voly, a chtěla jsem sem vložit obrázek, tak jsem nechala googlovat „obleky pro voly“ a ono mi to místo pohádky vyhodilo odkazy na obleky Bandi…
Tak nic, no.

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.17 22:37

@Kateřina0017 já mám pro ty naše potvůrky tady ty fleesové kombinézky www.drahstyl.cz/…nezka-ruzova

vlm
4499 příspěvků 16.09.17 13:36

Nejsem žádným zastáncem oblékání psů, ale pár let zpět jsem měla kolegyni, měla jorkšíra a pořád mu objednávala nějaké hadříky, kombinézu a teplákovku, pyžamko…,pes měl snad víc oblečení než ona, když jsem pak potkala neoblečeného jorkšíra, připadal mi divnej, prostě nahej pes :-)

LauraIsova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.09.17 10:20

@vlm to se nedivím :D.. mně to spíš přijde divné v zimě, protože těm malým pejskům je opravdu zima, takže mi to docela i vadí, že na to hodně lidí kašle a ten obleček jim nepořídí… přitom to není nic moc nákladného

Švihulka79
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.17 17:05

Tak oblečky jako sukýnky to fakt ne. To mi přijde kýčovité. Ale co se týče zimního svetru pro psa, tak určitě ano. Zabrání se prochladnutí, u psů kteří jsou na to háklivější…

JarkaHor
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.10.17 20:38

Ahoj, s dovolením se připojím do diskuze :).. chtěla bych se zeptat jestli oblékáte i jiná menší plemena kromě čivav a naháčků? a jak je to potom s objednáváním oblečků? když pejska změříte, zadáte údaje, tak sedí přesně ten obleček, co vám přijde?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek