Oblečení servírky na svatbě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adel praha
3 příspěvky 15.05.19 19:20
Oblečení servírky na svatbě

Zdravím, potřebuji akutní radu. Za 3 týdny bych měla dělat servirku kamarádovi na svatbě a vůbec netuším co na sebe. Mohli byste prosím poradit?

Reakce:
marikahr
960 příspěvků 15.05.19 19:28

@Adel praha dala by som si „male cierne“ a baleriny

Adel praha
3 příspěvky 15.05.19 19:56

@marikahr asi nechápu jak myslíte to „malé černé“, mohu poprosit o vysvětlení?

giuliettka
4146 příspěvků 15.05.19 20:09
Vinca_minor
906 příspěvků 15.05.19 20:13

@giuliettka Tuhle zkratku neznám, ale přesto jsem udělala to, co znamená, abych význam zjistila :) A přesně to mě napadlo po přečtení dotazu, jen v češtině :)

Adel praha
3 příspěvky 15.05.19 20:21

@giuliettka na Google jsem se již obracela ale bohužel jsem nic nenašla

marikahr
960 příspěvků 15.05.19 20:39

@Adel praha ok, Adelka, „malé“ neznamená, malé, do ktorých sa nezmestíš
Little black dress sú napr tieto

dúfam, že som pomohla ;-)

BarcaAri
626 příspěvků 16.05.19 08:51

No pokud jste nekdy byla v restauraci (nemyslim v hospode) tak si vzpomenete jak nejcasteji byvaji servirky oblecene… totez je vhodne pro servirku na svatbe. A at jen neprudim - cerne saty (male cerne viz odpoved nahore), cerna sukne/kalhoty, bila kosile…

tatveruska
16 příspěvků 19.05.19 21:15

Biela blúzka, čierna sukňa alebo čierne šaty a zásterka (tú si kúp v pracovných odevoch),aby bolo jasné, že si obsluha a potrebuješ ju aj na otvárak, prípadne účtenky a pero. A vezmi si pohodlné topánky s gumovou podrážkou (ideálne by boli zdravotné topánky),aby sa ti v kuchyni nešmýkalo a ešte jedny na prezutie, lebo vydržať 12 hodín v jednych topánkach sa nedá.

giuliettka
4146 příspěvků 20.05.19 05:26

@tatveruska Je to česká svadba, dostanú polievku, druhé jedlo, jedno pivo, dve poldeci a pojdu po 2-3 hodinkách domov. Žiadne jucháme do rána ako u nás. To dá i v ihličkách. :-D

Josefka
555 příspěvků 20.05.19 09:11

@Adel praha A to tam budete z personálu sama, jediná servírka/číšník? Jinak by bylo rozumné se domluvit. A také záleží na místě svatby - na zámku nebo v Sokolovně je rozdíl. A když si vás vybrali jako servírku, jistě to znáte, umíte, a nebude to vaše první akce. Co obvykle nosíte? Vážně by mne zajímalo, co byste si tak asi jako sama představovala ;-) Nemyslím to zle, jen bych chtěla znát váš myšlenkový směr.

@giuliettka ohó, na mé ČESKÉ svatbě se juchalo do rána! (Co měla servírka na nohou si ale už nepamatuju;-))

Evženie
201 příspěvků 07.07.19 09:59

Všichni už napsali o pohodlných botách, malých černých šatech a zástěrce. Doplňuju, že zástěrka je důležitá už kvůli identifikaci - jestli se budete pohybovat mezi hosty, je dobré, aby poznali, že jste servírka a mohou se na vás obrátit. Sukně by neměla být moc krátká ani obepnutá, za prvé je to nepohodlné, za druhé se budete ohýbat, utírat vylité věci atd., tak abyste nepředváděla své spodní prádlo před hosty.

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek