Oblečení servírky na svatbě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Adel praha
3 příspěvky 15.05.19 19:20
Oblečení servírky na svatbě

Zdravím, potřebuji akutní radu. Za 3 týdny bych měla dělat servirku kamarádovi na svatbě a vůbec netuším co na sebe. Mohli byste prosím poradit?

Reakce:
marikahr
837 příspěvků 15.05.19 19:28

@Adel praha dala by som si „male cierne“ a baleriny

Adel praha
3 příspěvky 15.05.19 19:56

@marikahr asi nechápu jak myslíte to „malé černé“, mohu poprosit o vysvětlení?

giuliettka
3219 příspěvků 15.05.19 20:09
Vinca_minor
644 příspěvků 15.05.19 20:13

@giuliettka Tuhle zkratku neznám, ale přesto jsem udělala to, co znamená, abych význam zjistila :) A přesně to mě napadlo po přečtení dotazu, jen v češtině :)

Adel praha
3 příspěvky 15.05.19 20:21

@giuliettka na Google jsem se již obracela ale bohužel jsem nic nenašla

marikahr
837 příspěvků 15.05.19 20:39

@Adel praha ok, Adelka, „malé“ neznamená, malé, do ktorých sa nezmestíš
Little black dress sú napr tieto

dúfam, že som pomohla ;-)

BarcaAri
610 příspěvků 16.05.19 08:51

No pokud jste nekdy byla v restauraci (nemyslim v hospode) tak si vzpomenete jak nejcasteji byvaji servirky oblecene… totez je vhodne pro servirku na svatbe. A at jen neprudim - cerne saty (male cerne viz odpoved nahore), cerna sukne/kalhoty, bila kosile…

tatveruska
2 příspěvky včera v 21:15

Biela blúzka, čierna sukňa alebo čierne šaty a zásterka (tú si kúp v pracovných odevoch),aby bolo jasné, že si obsluha a potrebuješ ju aj na otvárak, prípadne účtenky a pero. A vezmi si pohodlné topánky s gumovou podrážkou (ideálne by boli zdravotné topánky),aby sa ti v kuchyni nešmýkalo a ešte jedny na prezutie, lebo vydržať 12 hodín v jednych topánkach sa nedá.

giuliettka
3219 příspěvků dnes v 05:26

@tatveruska Je to česká svadba, dostanú polievku, druhé jedlo, jedno pivo, dve poldeci a pojdu po 2-3 hodinkách domov. Žiadne jucháme do rána ako u nás. To dá i v ihličkách. :-D

Josefka
525 příspěvků dnes v 09:11

@Adel praha A to tam budete z personálu sama, jediná servírka/číšník? Jinak by bylo rozumné se domluvit. A také záleží na místě svatby - na zámku nebo v Sokolovně je rozdíl. A když si vás vybrali jako servírku, jistě to znáte, umíte, a nebude to vaše první akce. Co obvykle nosíte? Vážně by mne zajímalo, co byste si tak asi jako sama představovala ;-) Nemyslím to zle, jen bych chtěla znát váš myšlenkový směr.

@giuliettka ohó, na mé ČESKÉ svatbě se juchalo do rána! (Co měla servírka na nohou si ale už nepamatuju;-))

Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek