Oblečení v těhotenství

Fotoalbum tématu (17) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Zarran
41 příspěvků 13.8.13 12:15

@Lamicka - aktuální to je a jsem z Prahy, takže perfektní tip, díky moc!

kukuluna
1 příspěvek 23.8.13 12:39
zkušenost :o)

Ahoj
mám super tip na second-hand s těhotenskou módou :-) narazila jsem na něj náhodou a koupila jsem si tam 2 super tuniky…
http://www.era-tex.cz
jinak když procházím sekáče u nás, tak nic nenajdu, nebo je to takový všechno ošuntělý..
máte někdo radu, kde bych sehnala nějaký těhu kalhoty?? díky R.

ProfZav
103 příspěvků 24.8.13 21:32

@kukuluna: Já teď jedny budu prodávat :-) Jsou z HM, kde mají vždycky nějaký.

Roisin
35 příspěvků 8.11.13 20:29

Objednavala niektora tehotenske jeansy z asos? Ako sedia velkosti?

pabylka
1067 příspěvků 8.11.13 21:23

@Roisin Ja som objednávala minulý rok - v cca 4 mesiaci som už mala dosť brucho (dvojičky). Objednala som si veľkosť 10 a zdali sa mi dosť naddimenzované. Brucho som síce vyplnila, ale zadok na mne visel až do porodu. Viac mi sedeli tie z C&A. Inak ak by ste mala zaujem, ešte mi tie z asosu ležia v skrini, sú ako nové:)

Roisin
35 příspěvků 8.11.13 21:36

@pabylka vdaka za ponuku, ale asi potrebujem mensie cislo, ja mam teraz 4 mesiac este stale nosim vsetko povodne oblecenie, aj rifle dopnem len uz trochu nepohodlne na bruchu su, takze pozeram nejake rifle s gumou, ale nie nad brucho. Prave sa bojim, ze ked som pribrala 2,5kila doteraz z 52kg tak to budu rifle stale velke, takze chapem tak, ze mam ist o cislo dolu radsej?

Garfie
4456 příspěvků 9.11.13 13:26

@Roisin Já nevím, chcete nutně objednávat z netu? Já měla taky jako start 52kg, ale celé těhotenství jsem odchodila v normálním oblečení, měla jsem jen snížený pas u kalhot. A paradoxně jediné džíny co jsem si koupila (cca ve 4.měsíci) byly už o dva měsíce později tak těsné přes boky, že jsem je vůbec neunostila. Být vámi, tak si je raději koupím (a vyzkouším) aktuálně ve chvíli, kdy je budu potřebovat-třeba v HM mějí docela hezké. Ono se dá těžko odhadnout, kolik přiberete (já třeba poprvé 9, podruhé 20) a jak se vám při tom změní postava.

pabylka
1067 příspěvků 9.11.13 14:19

@Roisin Tazko povedat, lebo nedá sa odhadnut v akych partiach priberete…Ja som mala vsetko na bruchu a nohy ako tyčky. Do menšej velkosti by som ale nešla, predsa len, budete sa nejaku dobu zvacsovat:)

boroviceosinata
8 příspěvků 26.2.14 00:18
moda v tehotenstvi

Ahoj, ja zrovna zacala resit totez, zjistila jsem jednoho rana, ze uz proste nemam zadne kalhoty, ktere by se daly dopnout a nosit je spustene proklate nizko a na ksandu to nebylo ono. poridila jsem z druhe ruky dvoje kalhoty, ustrizene pod pasem a s vysokym pruhem latky pres bricho a myslim, ze s nimi vydrzim po zbytek teotenstvi v pohode. Protoze budu mit finis v lete, sehnala jsem si letni saty, strizene pod prsy do volne sukne, pokud mozno vse pruzne nebo volne. Tricka a halenky, kosile - vse od prsou dolu siroke a volne - dela to hezkou i tu tehotnou postavu. a unese se to i po porodu, nez se zase srovnate do puvodniho tvaru. hlavne: pozor na to, ze prsa budou potrebovat misto ;-) takze volnejsi i pres prsa doporucuju. vsechno se da sehnat na bazarech online nebo po sekacich, neni nutne investovat mnoho a hodne vrsku se unosi i netehotenskych.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 4.4.14 17:50

Prekvapivo pricetnu suknu som zohnala v Sanu Babu (cierna po kolena, na boku s jednoduchou vysivkou), ma na bruchu „zabickovanie“, takze som v nej zvladla aj prichod a odchod z porodnice :-) Ale bola tam teda jedina pouzitelna, ostatne evidentne vymyslal niekto po dobrej davke… Inac, tiez odporucam Mamminu, maju tam okrem ineho pekne podprsenky na kojenie aj vo velkostiach typu 70G, to som okrem M&S nenasla zatial nikde.

ještěřička
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.4.14 12:17

Ode dneška mají něco málo v Lidlu: trička, tílka, legíny, kojící podprsenky. Na doma, na cvičení - proč ne. A rovnou (aby se neřeklo) i dětská body a soupravy.

marca
450 příspěvků 17.4.14 14:29

Docela se mi líbí asos maternity různé střihy zavinovacích šatů. Má to někdo vyzkoušené? Co jsem obcházela obchody s kamarádkou zde, tak to byly často hrůzy s rádovtipnými nápisy.

Puca
22 příspěvků 17.4.14 14:34

@MP Ava: Nenechte se vytocit, blbej dotaz to neni. Ja uz tehotna byla a ptala bych se stejne - rozhodne jsem si teda nic netahala nad bricho…

bram
601 příspěvků 4.9.14 12:44

Posledních pár dní jsem nezávisle na těhotenském článku procházela různé e-shopy nabízející těhotenskou módu. Chtěla bych nějaké normální oblečení, ale obchody typu Mothercare apod mi připadají dost předražené na to, že bude člověk oblečení potřebovat jen omezenou dobu. Tohle je můj výběr, ale budu pátrat i dál a třeba časem přihodím i další.
Slušné věci za relativně dobré peníze se dají vybrat na:
http://www.asos.com/…ategory.aspx?… - tam je občas trochu ošemetná kvalita, chce to prostudovat pořádně složení a věci prohlídnout v detailech. Jinak doručení rychlé, většinou vše bez problémů, mám vyzkoušeno na pár netěhotenských objednávkách z dřívější doby.
http://www.lindex.com/…5%BEeny/mom/!/page1/row1 lindex má pár basic kousků, které vypadají vkusně. Občas jsou na některé výrobky slevy, koupila jsem si tam béžové MOM kalhoty slim, které stály chvíli 400 Kč, nyní jsou opět na 899 Kč. Asi to chce sledovat průběžně. Objednávky jsou rychle vyřízené, neplatíte poštovné a věci si můžete vyzvednout v OC Chodov (ty těhotenské jdou v Praze jen tam, ostatní kolekce asi i v jiných obchodech), kde je můžete rovnou vyzkoušet a případně i vrátit.
http://www.newlook.com/…nity_1920039 asi nejhezčí věci, co jsem viděla, zatím nemám osobně vyzkoušeno, ale už mám pár favoritů k objednání.
Nově spuštěný e-shop Esprit http://www.esprit.cz/…otenska-moda nabízí taky moc hezké věci, bohužel dražší, než bych si přála, ale v záložce zlevněného zboží se dá narazit na pár kousků, které jsou za příznivější ceny.
Něco se dá i nakoupit v eshopu tesca: http://www.clothingattesco.com/page/search?…, e-shop mám vyzkoušený, doručení bezproblémové, kvalita mnou dříve objednaných věcí mě příjemně překvapila.

Předevčírem jsem proběhla pár řetězcových obchodů v centru Prahy, bohužel na těhotenskou sekci jsem narazila jen v H&M Na příkopech. Je tam pár relativně slušných kousků, ale výběr malý a kvalita.. no prostě současná.. :)

Tak třeba to teď někomu pomůže.. :) Uvítám jakékoliv vaše další tipy!!

VeronikK
1184 příspěvků 15.9.14 09:52

@bram mám par veci z HaM kalhoty, sukni), už déle, takže vcelku ještě kvalitní - vydržely tři těhotenství. Doporučuju zkusit si velikost, která vám v tom daném obchodě v těhotenských věcech sedí a zkusit pak nějaký internetový bazar.

bram
601 příspěvků 16.10.14 11:25

Hlásím, že v eshopu Lindexu teď mají ve slevách pár těhotenských kousků, několik triček, dvě halenky s delším rukávem a nějaké kalhoty.

Pozn. ty béžové od nich mám a jsou super.

dzejnaaa
1 příspěvek 5.2.15 16:42

Já jsem si kupovala těhotenské černé kalhoty, džíny a trička z e-shopu www.tehotenskamodazanglie.cz. Věci mi sedí a kvalita je dobrá, i teď v devátém měsíci vypadají dobře, takže je budu moct nosit i při dalším děcku.
Pak jsem si kupovala džíny z HM, ale po pár týdnech se mi roztrhly v rozkroku, takže za mě moc nedoporučuju.

Iv_Sm
1556 příspěvků 29.3.16 14:37

@bram Skvělé tipy, díky za ně. Nejlepší je, když na otázku, kde koupit těhotenské oblečení většina lidi rozepíše zkušenosti své/svých známých, jak vlastně nic těhotenské nepotřebovali…

bram
601 příspěvků 29.3.16 20:35

@Iv_Sm Hahaha :) Ja jsem vlastne nakonec taky skoro nic nepotrebovala, byla jsem prakticky cele tehotenstvi na rizikovem. Takze jsem poridila jen par kousku, nejvic jsem nosila troje kalhoty z lindexu a pak jsem poridila v lidlu asi ctyri tricka a dva svetry vetsi o jednu velikost a s tim jsem vystacila. Nicmene chodit do prace, nakoupim toho vic. A jsem opravdu moc rada, ze moje tipy jsou uzitecne :)

DanielaS
5098 příspěvků 30.3.16 09:21

Kdyz jsem hledala tehotenske kalhoty - spanembohem i ty dziny - uplne VSECHNY mely nahore na pruznem lemu jeste gumu, ktera to vsechno mela nejak udrzet. Mne priserne vadila, kdyz byla dost tesna, a kdyz byla volnejsi, zas neplnila funkci. Takze jsem vzala normalni kalhoty, odstrihla vykroj pro bricho a nasila prislusne tvarovany kus pevneho dvojiteho upletu (prehyb byl vodorovne na hornim okraji). Mam ovsem vyhodu boku, rovnym postavam by to mozna padalo.

Jordaan
8916 příspěvků 30.3.16 09:29

@DanielaS

Udelala jsem to podobne u jednech dzin, potvrzuju, ze na postave bez vyraznejsiho pozadi to moc nedrzi.

DanielaS
5098 příspěvků 30.3.16 09:51

Ony se zeny deli na dva typy, jeden nesnese obleceni usazene pres bricho, druhy pod. Ja jsem spis ten prvni typ, takze kalhoty obtazene kolem zadku a boku, aby se udrzely a pri chuzi nespadly, a pruzny naplet jen akorat na zahrati, hlavne zadna guma. To samy puncochace, tehotenske puncochace byly utrpeni, nakonec jsem nosila podvazkovy pas sesunuty pod bricho a puncochy, to bylo nejpohodlnejsi.

digy
98 příspěvků 1.4.16 22:16

Všem těhotným doporučuju sukni se žabičkovým pasem - roste s břichem, netlačí a člověk v tom nevypadá jak stan na dvou tyčkách, protože z břicha nevisí v jeho nejširším místě.

Veryberry
25 příspěvků 14.12.16 03:05

Ještě k té diastáze.
Našla jsem stránku, kde je popsáno, jak si poznat diastázu tak, že to pochopím i ja v šestinedělí.
Tak jestli někdo využijete…

http://www.mamou-stylove.cz/…s-diastazou/

Herecka21
1 příspěvek 30.12.17 12:44

@Brindik
Jsem podruhé těhotná v 4. měsíci a předtím jsem byla hubenější a do 5. Měsíci jsem nosila normální oblečení a pák bylo léto a šaty už byly v pohodě.
Teď mám Od 1.mesice rozeplou bundu a dva svetry nosím jelikož mi tlačí a vadí zapnutí bundy a celoročně nosím dvoje legíny. Jinak jsem zastáncem šatů a tak hurá až bude jaro zase se mi povedlo otěhotnět v zimě a rodit v létě a
Na těch pár měsíců si poradím s vlastním státníkem než utrácet za dražší alespoň přece jenom musím koupit novou kojící podprsenku a noční košili kojící jelikož jsem to moc vytahala a nosím pořád a tak se to už rozpadá. Já radím legíny v zimě a více vrstev a klidně kabát či bundu rozeplou a jenom u krku zaplou

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek