Oblečenie do divadla

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.14 19:32
@birkin píše:
@z_dediny Ale… jako již „důchodkyně“ máte určitě ještě něco ze „staré“ školy a tudíž víte, že pokud se potřebujete přezout, tak to jako dáma uděláte nikoliv na veřejném místě a odejdete třeba na toaletu anebo to uděláte v blízkém parkuu divadla, aby Vás nikdo neviděl:-) Nevím, kdy jste v divadle byla naposledy, ale třeba v tom Rudolfinu to veřejně dělá mnoho žen.Příspěvek upraven 09.01.14 v 18:55

WTF??? (Pardon)

Dahllie
2222 příspěvků 9.1.14 19:45

Mráz je to poslední, ale po neuklizených chodnících, rozsolených na břečku, prostě v hezkých botách chodit nebudu. Nicméně nebojte, až budu žít v Praze a budeme se potkávat v Rudolfinu na koncertech, tak tyhle problémy většinou mít nebudu. ;-)

birkin
1862 příspěvků 9.1.14 20:26

@lioncity Ježíši, to je strašný, jak to vyznívá, teď když to po sobě čtu! Veliká omluva!
Co je WTF?

birkin
1862 příspěvků 9.1.14 20:26

@Dahllie Budu se těšit :-)

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.14 20:47

@birkin, mnooo, jak bych to… UTFG :D

Alikea
31 příspěvků 9.1.14 20:50

Do divadla chodím hrozně ráda, většinou jezdím MHD, ale i v té největší zimě jdu v lodičkách (letos je to pohoda, vloni to bylo horší) - přezouvání jsem nikdy nepochopila, ačkoliv matka i sestra se klácejíce nadšeně přezouvají. Beru to jako divadlu nedůstojené. I když je fakt zima, dá se to vychytat (chodit na bus/šalinu přesně na čas, nečekat zbytečně na mrazu, sednout si v MHD k topení,…) a rozhodně to není k nepřežití.

Charlene
282 příspěvků 9.1.14 20:51

Jen abych se zastala Dahlie :) kdybych šla (v některé jiné než letošní :) ) zimě do Libereckého divadla, skutečně bych šla tak 100 metrů neprohrnutýma, prakticky i neprošlapanýma ulicema než bych došla na hlavní, prohrnutou. Což je stejně k ničemu, protože na dalších 50 metrů bych si musela vybrat, jestli půjdu po silnici (a něco mě srazí) nebo po neprohrnutém chodníku :) pak bych se konečně dostala k autobusu a centrum pak bývá schůdné. Ale v těch 150 metrů bych skutečně lodičky nezvládla. A bojím se, že i kdybych šla jen těch pár metrů k taxíku, v tom půl metru sněhu ty lodičky pořád nic moc..

stricc
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.14 21:10

@Charlene pak už zbývá jen jedna možnost: mít po ruce svalnatého gentlemana, který vás přenese :-)
jinak si myslím, že není nutný hnát zas situaci do nějakýho extrému, divadlo je sice kulturní, leč stále především zábava, a vynervovat se už čtrnáct dní předem, jak já to udělám s botama, nebude vypadat blbě, když se přezuju… Snad se dá použít soudnost, vyhnout se botám, které se dají nazout jen vsedě na zemi s nohou trčící do výše nebo v nějaký jiný podobně krkolomný pozici, aby nebylo nutný předvádět nějakej běsnej spektákl, nebo druhá možnost, nejen lodičkami na jehlách živ je člověk a společenské oblečení do divadla je obsahovat nemusí, jak už bylo řečeno, nebo teda situace není tak kritická a jdu rovnou.
Se to zas tady pomalu začíná hrotit směrem ke zkázonosnému rohlíku a výbušnému termohrnku :-)

birkin
1862 příspěvků 9.1.14 21:14

@lioncity Drahoušku, já vám vůbec nerozumím! Co je to UTFG??? :-)

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.14 21:16

WTF - Zkratka anglického sousloví „What The Fuck?“ Česky slušně prelozeno: „Co to sakra má být?“ Používá se většinou jako vyjádření údivu nad nějakým nesmyslným faktem či výrokem.

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.14 21:16

Zkratku UTFG (Use The Fucking Google) lze přeložit jako: použij ten zas*aný Google. Tato zkratka se používá, pokud někdo obtěžuje například na fóru dotazem, na nějž by si snadno mohl sám najít odpověď (prostřednictvím Google);

birkin
1862 příspěvků 9.1.14 21:20

@Giulietta Díky moc. No, já jsem původně myslela, že to bude vyjádření faktu, že výrok vyznívá významem jinak, než jak měl pisatel na mysli.
No a k tomu parku, což vy neřešíte, to vím… třeba v tom Rudolfinu jsou ty toalety tak narvané, že pokud bych se měla a chtěla přezouvat, tak to raději učiním pod rouškou tmy na lavičce v blízkém parčíku:-)

birkin
1862 příspěvků 9.1.14 21:22

@Giulietta Aha, podruhé děkuji. No víte, já nejsem sprostá, tak proto tomu nerozumím…

Giulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.14 21:24

@birkin Ja som neriešila žiadne prezutie. Ja som vám len chcela pomocť preloziť skratku. :-(
Preto som nedala ani zmínit váš nick, aby ste sa nenaštvala.

Grete
800 příspěvků 9.1.14 21:24

No zrovna dlažba mezi parčíkem a schody do Rudolfina s více než centimetrovými rozestupy mezi kostkami hrozí reálnou možností, že do sálu dorazíte totálně bez podpatku.

@birkin píše:
@Giulietta Díky moc. No, já jsem původně myslela, že to bude vyjádření faktu, že výrok vyznívá významem jinak, než jak měl pisatel na mysli.
No a k tomu parku, což vy neřešíte, to vím… třeba v tom Rudolfinu jsou ty toalety tak narvané, že pokud bych se měla a chtěla přezouvat, tak to raději učiním pod rouškou tmy na lavičce v blízkém parčíku:-)
birkin
1862 příspěvků 9.1.14 21:25

@Giulietta Jo, já tomu rozumím, vím, že ne a ještě jednou díky:-) Alespoň budu příště vědět, na jaké úrovni se zde debata vede…

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.14 00:59

@birkin Tady je docela dobra stranka na internetove zkratky;
http://www.jamiiforums.com/…phrases.html

Bugatti
4086 příspěvků 10.1.14 01:53

Na přezouvání v divadle a obecně veškerých kulturních a společenských akcích nevidím nic špatného. Když jsem si kupovala společenské boty, byl k nim přibalen sametový pytlíček (podobný, jako mají děti na papuče) a v tom boty přenáším. Pokud je bláto nebo břečka, je lepší se přezout, než čistit si boty na toaletě. V zimě se ani tak nebojím nachlazení, spíš toho, že někde uklouznu. Nechápu, proč by mělo někoho pobuřovat to, že vyndám nohu z jedné boty a strčím do jiné. Nepotřebuju nikde balancovat a vystrkovat zadek, jen zvednout boty, stejně jako bych zvedla cokoliv, co by mi upadlo. Už to tu píšu poněkolikáté, dáma se neohýbá, dáma si podřepne.

Bugatti
4086 příspěvků 10.1.14 01:57

Když už jsme u toho Rudolfina. Můžu si na koncert klasické hudby do Rudolfina vzít dlouhou hedvábou sukni a top? Je pravděpodobné, že v dlouhé sukni nebudu jediná?

merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.14 03:11

@birkin neomlouvejte se, tohle je prece debata, sto lidi, sto nazoru… Boty co jste sem prekopirovala jsou urcite pohodlne, ale porad to nemeni fakt, ze se nebudou hodit k vecernim satum a stejne se budete muset prezouvat do lodicek a pokud budete mit stesti a nebude narvana toaleta a zadna prezouvajici do Vas nestouchne, tak nebudete muset balancovat. Ale mate pravdu, z takovych bot se daleko lehceji prezouva, nez z kozacek.

lioncity
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.14 05:56
@birkin píše:
@Giulietta Jo, já tomu rozumím, vím, že ne a ještě jednou díky:-) Alespoň budu příště vědět, na jaké úrovni se zde debata vede…

Je to primo skandalni!:D

Nixe Lulu
344 příspěvků 10.1.14 07:41

Merunka89 Proč by byly nevhodné k večerním šatům?? Nezdá se mi. Umím si představit, že nějaké takové bych si k šatům vzala, protože lodičky (pokud se tím myslí vyloženě ten klasický typ s tenkým a vysokým podpatkem) nenosím a nemám ani nemám dojem, že bych je potřebovala.

birkin
1862 příspěvků 10.1.14 08:02

Co píšete si rozhodně vemte, pokud chcete. Jediná, si myslím, nebudete, nezdá se mi to ani příliš ani zase málo. Někdy tam jsou i ženy v dlouhých šatech s odhalenými rameny, což mi na „běžný“ koncert abonentního cyklu připadá přehnané. Ale třeba na zahájení Pražského jara to chápu. Ale jak to pozoruji, je to opravdu směsice stylů, lidé to pojímají různě. Někdo to vůbec neřeší, jde třeba z práce, pak tam jsou cizinci, třeba i ve svetru a tak. Pokud mohu zobecnit, převažují malé černé či „malé barevné“ u žen a oblek u mužů.

@Bugatti píše:
Když už jsme u toho Rudolfina. Můžu si na koncert klasické hudby do Rudolfina vzít dlouhou hedvábou sukni a top? Je pravděpodobné, že v dlouhé sukni nebudu jediná?
birkin
1862 příspěvků 10.1.14 08:03
Díky za tip, teď vím, kam jít. Ale učit se zkratky a plevelit si hlavu nebudu, omezenou kapacitu je třeba využít jinak a lépe:-)
@merunka89 píše:
@birkin Tady je docela dobra stranka na internetove zkratky;
http://www.jamiiforums.com/…phrases.html
merunka89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.1.14 12:45

@Nixe Lulu to je jenom muj nazor, samozrejme ze nekomu se budou libit a vezme si je k vecernim satum a to je v poradku. Mne osobne se ty boty zdaji spise vychazkove, nez boty k vecernim satum. Ja ve svem veku a vaze uz si nedovolim vzit k vecernim satum boty na vysokem jehlovem podpadku, ale jsou i lodicky s nizsim podpatkem a da se v nich dokonce i tancit :-) Co rikate treba na tyto:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek