Oblek na svatbu

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

karel55555
5 příspěvků 21.06.17 11:32
Oblek na svatbu

Ahoj,
myslite ze je tento oblek vhodny na me na svatbu - jsem zenich :-) je z MaxTara

Diky Karel

Reklama

Reklama

Reakce:

MP blanka
761 příspěvků 21.06.17 12:35

Priliehavejšie sako by mi až tak nevadilo, len mám pocit, že vám sú rukávy v hlavici úzké, čo ale môže byť aj postojom - na jednej fotke je vidno, ako vám „ utekajú “ dozadu. Osobne by som radšej inú vestu. Ale ako celok - myslím, že je to zladené, ale nie preľadené, keď beriem do úvahy, že ide výnimočnú situáciu. Čo na výber hovorí nevesta?

karel55555
5 příspěvků 21.06.17 12:43

@MP blanka Moc děkuji za reakci, nevěsta je moc nadšená :) největší obavu jsem měl z délky saka, ale k té se nevyjadřujete, takže asi bude OK…vestu byste navrhovala případně jakou?

DKU
42 příspěvků 21.06.17 13:01

@karel55555 Nemáte pocit, že Vás to sako kapku táhne přes hrudník? Přijde mi, že byste unesl o číslo větší, barva je pěkná, vesta by se mi líbila spíš s jednořadovým zapínáním, ale pokud to vyhovuje Vám i nevěstě, tak proč ne

karel55555
5 příspěvků 21.06.17 13:03

@DKU Také moc děkuji za reakci, o číslo větší jsme zkoušeli, ale trošku chodím do fitka, tudíž hrudník bude vždy trošku problém, pokud nepůjde o oblek na míru…

MP blanka
761 příspěvků 21.06.17 13:41

@karel55555 vestu som myslela tiež jednoradovú, ako píše aj @DKU, a keby som to mala vyberať ja, tak bez tých paspuliek. Ale ako som napísala, ide o významnú udalosť, nevadí, keď na seba, ako ženích, trochu upozorníte.

karel55555
5 příspěvků 21.06.17 15:49

@MP blanka @DKU Oběma moc děkuji za názory, oblek jako takový tedy můžeme prohlásit za vhodný na svatbu pro ženicha, není na něm nic zásadně špatne?

blond Arwen
212 příspěvků 21.06.17 16:32

@karel55555 Myslím, že oblek je vhodný zcela určitě, nijak mě neruší ani ta vestička, spíše mi přijde jako zajímavý prvek. Každopádně jako ženich si ostudu rozhodně neuděláte, vypadáte dobře. Hodně štěstí!

karel55555
5 příspěvků 22.06.17 09:17

@blond Arwen Díky moc za hodnocení! :)

Reklama

Váš příspěvek

AlexMonhart: Batoh, co se stane v mžiku psaníčkem

Značka Alex Monhart vyrobila batoh, který se pár tahy změní v... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Manolo v Praze: Návrat do Čech a pohádkové střevíce

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Čekání se vyplatilo. Do Prahy se přesouvá dlouho očekávaná... Celý článek