Oblek ve Vídni – do jakého obchodu zajít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BlueAndre
1 příspěvek 19.02.14 13:47
Oblek ve Vídni – do jakého obchodu zajít

Rád bych navštívil Vídeň za účelem nákupu pěkného obleku v ceně do deseti tisíc korun, ideálně okolo šesti tisíc. Mohli by mi zdejší zkušení doporučit, jaký obchod neminout a navštívit? Bohužel nebudu mít možnost proběhat Vídeň celou, spíše budu mít čas jen na jeden nebo dva obchody, tudíž bych rád, kdybyste mě mohli nasměrovat. V plánu jsem měl navštívit Peek & Cloppenburg, nevím ovšem, který z jejich obchodních domů vybrat. Našel jsem doporučení na ten na Mariahilfer Str., ovšem nedávno se otevřel nový na Kärntner Str., a tak nevím, kde bude lepší nabídka.

Reklama

Reklama

Reakce:

Tleilaxan
241 příspěvků 20.02.14 15:43

Řekla bych, že lépe uděláte, když skočíte na Mariahilfer Str., tam jsou obchody v normální cenové relaci. Kärtner Str. je taková vídeňská Pařížská, takže kromě toho P&C už byste tam asi nic finančně dostupného nenašel. Ale upozorňuju, že zrovna Rakousko, resp. Vídeň, není oproti nám o moc levnější.

skylor
164 příspěvků 20.02.14 22:59

@BlueAndre Manžel v Peek & Cloppenburg na Mariahilferstr. před dvěma roky kupoval oblek na svatbu. Obleky byly ve dvou poměrně dost velkých patrech, takže výběr byl opravdu veliký. Během chvilky se našel i velmi ochotný prodavač, který pomohl vybrat oblek tak, aby opravdu seděl. Cena byla vzhledem ke kvalitě přívětivá a za drobný poplatek manželovi do hodiny zkrátili délku kalhot (přišla paní švadlena, vše důkladně přešpendlila přímo na manželovi). Oblek jsme při přebírce dostali přežehlený a pak jej zabalili do celkem bytelného futrálu. Byla jsem moc ráda hlavně za pomoc prodavače - opravdu se vyznal, byl opravdu ochotný a ušetřil nám nervy, protože ani jeden z nás není příliš nákupní typ a představa, jak se v tom kvantu budeme přehrabovat, nás moc nebrala.
Jinak kolem toho nového P&C jsme šli před měsícem a připadal nám možná menší než ten na Mariahilferstr. a asi soudě podle výlohy a přízemí bude zaměřen více na módnější (a dražší) kousky než na klasiku.

Reklama

Váš příspěvek

Chlupaté papuče vystřídaly huňaté náušnice

Indiánskoamerický návrhář Naeem Khan představil na newyorkském... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Sexy (vel)ryba v síti: Laciné, nebo osobité?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Když jsem v 90. letech potkávala náctileté holky v síťovaných... Celý článek

Reklama