Oblékání postavy typu jablko

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3
zwedavka
1017 příspěvků 27.09.12 10:10

Kalhoty pro jablka mají v Kiku. Njn jsou to vesměs hadry, máte pravdu. Všechny kalhoty v celém krámě mně byly fakt v pase obrovské (při jinak padnoucích kalhotech), takže odhaduju, že jablku by mohly sednout.

zoufalanevesta
51 příspěvků 27.09.12 10:36

Osobně se vyhýbám bokovkám a velkým páskům, bokovky vyrábějí (zdůrazňují) pneumatiku, velké pásky a jakákoli ozdoba pasu přilákává pozornost. Jinak kromě solidního špeku na břiše mám ještě široký hrudník, poměr mezi pasem a boky mám sice jemně naznačen, ale pořád je tady nápadná disproporcionalita mezi vrchní a spodní polovinou těla. Barvám se nevyhýbám, spíše zavrhuju upnuté a přiléhavé jemné materiály, ty zdůrazňují všechno. Pokud na tělo, pak pevný materiál, pokud jemný materiál, pak mi sedí móda těch dlouhých trik a halenek, které přes břicho nařasím.
Ještě doporučuji stahovací spodní prádlo, ne že by to udělalo zázraky, ale můj rosol se netřepe a je pevnější.
Mj. dámy, všimly jste si, že není špek jako špek? Některé dámy jsou sice při těle, ale jejich tuk je pevný, zato některým se třepe a přelívá?

MP Janka
429 příspěvků 27.09.12 11:06

Tak se hlásím do přesýpacích hodin smíchaných s jablkem. 103-83-107. Zepředu docela dobrý, i se pod špekem na břiše rýsují svaly, ze zadu asi tak dobrý, ale z boku neoblečená hrůza, hodně nakynutej muffin, naštěstí v oblečení se ten muffin ztratí a když zatnu přišní svaly, tak vypadám „jenom“ oplácaně.

Aranel
935 příspěvků 27.09.12 12:01

Nezapomeňte na jednu z původních autorek MP, Zuzku Ou. a její výborný blog plný fotek a tipů:
http://conasebe.blogspot.cz/

menhet
51 příspěvků 27.09.12 13:03

Tady taky jedno jablko, větší prsa a břicho se pomalu zmenšuje, ale nechce se mu. Kdyby tak ta prsa zůstala a jen splasklo břicho, to by bylo fajn :)
Jinak jak ho zhubnout je zapeklitá a neřešitelná otázka - musíte zhubnout všude, cílené hubnutí neexistuje, říká se, že nejlépe se ale břicho zhubne chůzí (nemám ověřeno na nikomu, ani na sobě). Ale i posílení břišních svalů to břicho trochu líp vytvaruje, i když na tom jsou pak ty špeky. „Pekáč buchet“ se pak vyrábí pomocí jídelníčku, nebo můžete použít tohle: http://evropa2.blog.cz/…pekac-buchet

MP estate
150 příspěvků 27.09.12 13:42

Moja postava bude asi tiez jablko, siroky chrbat, velke prsia, chude nohy a ziadny zadok, velkost 40. Nohavice bud zapnem v pase ale plandaji na nohach alebo naopak, kazdopadne to vypada hrozne. Preto som nohavice skoro prestala nosit. Nosim hlavne sukne do A, to opticky rozsiri spodnu cast tela a zvyrazni pas, k tomu svetriky na zapinanie. Alebo este nosim rada saty - pouzdrove saty ale nesmu byt moc obtiahnute.
Dalsi problem je, ze vsetky bluzky nezapnem v prsiach, resp. zapnem ale vypada to, ze mi gombicky kazdu chvilu vystrelia :-))) riesim to tak, ze som si kupila stahovaci tilka a nosim ich pod bluzky a svetriky na zapinanie.
Problem je aj kupit si sako, kabat, pretoze mam vzdy pocit, ze v ramenach mi je uzky…neviem, niekedy zavidim zenam, co maju postavu hrusky :-)

EvelineShop
113 příspěvků 02.05.13 21:26
@taisao píše:
Věděly jste, že existuje až 12 typů postavy? Já doteď ne.
Tady je popis typů, jsou tam ženy různého věku ve spodním:
http://www.dailymail.co.uk/…es--you.html
A zde jsou oblečené:
http://www.dailymail.co.uk/…y-types.html

Díky! Práve som prišla na to, že som presýpacie hodiny, ale že úplne:-) Faktom zostáva, že sa obliekam tak, jak to je doporučené, takže snáď ok:-)

stephora
14 příspěvků 11.05.13 13:55
@taisao píše:
Věděly jste, že existuje až 12 typů postavy? Já doteď ne.
Tady je popis typů, jsou tam ženy různého věku ve spodním:
http://www.dailymail.co.uk/…es--you.html
A zde jsou oblečené:
http://www.dailymail.co.uk/…y-types.html

Díky za to! 33 let si myslím, že jsem jablko, a ejhle, jsem postava typu přesýpacích hodin! Ta „velmi ženská“, co je krásné jí mít, ale bohužel těžké ji oblékat při 160cm a prsou velikosti 70G/H :)

budu muset založit nové vlákno - jak obléci postavu přesýpaček s tlustými pažemi a zády ;-)

shirla
881 příspěvků 25.03.14 16:47

Obnovuji diskuzi s dotazem.
Sháním nějaké padnoucí šaty na „jablko“, jsme pozváni na svatbu(v dubnu) a to je důvod si koupit nějaké nové pěkné. Sháním nějaké s výstřihem do V, ale zatím jsem na takové v obchodě nenarazila. Máte někdo nějaké tipy? Klidně jiné, které by mohly sedět, ale opravdu jsem zatím nenašla nic, co by mě uchávilo. Díky za tipy.

zwedavka
1017 příspěvků 26.03.14 13:28

Hlavně si nenechte namluvit nic o zvýraznění pasu páskem, takové ty kecy, že když tam není, je nutné ho nasimulovat - naopak se příšerně zdůrazní objem břicha

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.14 13:36

@shirla Co M&S? Prislo mi, ze ted tam maji velkou nabidku satu na vsechny mozne postavy.

shirla
881 příspěvků 26.03.14 13:39

@Lamicka
No, byla jsem se v M&S podívat minulý týden a neviděla jsem nic moc zajímavého. Možná to teda bylo pobočkou, mám pocit, že v Letňanech je zrovna obchod malý. Každopádně tam bych si vybrala boty, ale bojím se, že budou tlačit, ve slevě za 350,–. Zkusím ještě jinde, díky za tip.

Lamicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.14 13:44

@shirla Ja byla na Vaclavaku.

shirla
881 příspěvků 26.03.14 18:16

Tak jsem byla obhlédnout nějaké ty šaty a prosím o radu. Docela mě zaujaly tyto:

http://www.reserved.com/…with-pockets

Fotku na postavě přidám, co myslíte? Jsou na mě pěkné?

shirla
881 příspěvků 26.03.14 18:19

Co myslíte? Asi teda budu muset mít buď o číslo větší, nebo jinou podprsenku, ale to pořeším až je půjdu koupit.

shirla
881 příspěvků 26.03.14 22:20

Můžete mi prosím vysvětlit ta červená???

Gräfin
2642 příspěvků 26.03.14 22:25

@shirla páse zdůrazňuje, že nemáte štíhlý pas a tento typ rukávů sluší pouze ženám s velmi hubenýma rukama.

Garfie
4456 příspěvků 26.03.14 22:32

@shirla Já červené nedala, ale obecně pokud jste jablko, nevím jestli bych se hnala do toho pásku?
Co potřebujete potlačit/zdůraznit?
Nevím přesně, jak si jablko představujete, máte „pneumatiku“ nebo prostě vystrčené břicho (můj případ)?
Například Jediné „úzké“ šaty, které mi sednou jsou tyhle, mám je v šedé…

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.03.14 22:39

@shirla Asi opravdu potřebujete větší velikost. Pas mi nepřijde nijak tragický ani s páskem, alespoň ze předního pohledu. Spíš se mi nelíbí rukávky a divná sukně, ale ta by možná ve větším čísle vypadala líp. Ramínko jsem nedala.

Judith11
1168 příspěvků 27.03.14 08:18

@shirla, nejhorší není pas, ale ty rukávky. Je to příšerná délka, takový ten rukávek-nerukávek. Můžete mít normální štíhlé paže, ale tento rukáv z nich automaticky udělá jitrnice. Pas máte podle mě normální, žádná katastrofa to není.
Ale protože vás „znám“ z cjmdns, vím, že jste spíš chlapecká postava. Uměla bych si na vás představit šaty ala 20., 30.? léta - takové ty úplně rovné šaty bez naznačení pasu.
Možná by vám seděly i zavinovačky. Zkuste pátrat dál, toto by nebyla dobrá volba ani ve větším čísle.

shirla
881 příspěvků 27.03.14 09:49

@Judith11
Děkuji za komentář. Náhodou takové šaty alá 20.-30.léta mám a nedávno jsem prohlížela šatník a zkoušela. Jsou sice fajn, cítím se v nich dobře, ale takové, které mám se nehodí na svatbu:-(

shirla
881 příspěvků 27.03.14 09:50

Ostatním děkuji za komentáře. Porozhléhnu se ještě někde.

Judith11
1168 příspěvků 27.03.14 09:51

@shirla, sluší vám. A ty nohy, vy si můžete dovolit je ukazovat, máte krásný tvar nohou!

shirla
881 příspěvků 27.03.14 09:55

@Judith11
No, když nic jiného neseženu půjdu v těchto.
Ještě bych teda chtěla zkusit nějaké zavinovací.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek