Oblékání vs. partner - mluví vám do oblékání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Admin Módnípeklo.cz
1171 příspěvků 10.7.12 00:29

Ráda bych připomenula, že „osobní problém“, zkomoleniny nicků a specifické poruchy psaní jsou silně OT.

Tereza

scarlete
404 příspěvků 10.7.12 12:04

M: díky Vám za postřehy. Musím říct, že souhlasím, zní to opravdu rozumně :-) Myslím, že inteligentní chlap na to opravdu časem přijde sám, když se bude malinko popostrkovat. Takže toho bych se nebála.

Ta velikost je problém, ale jak říkáte, většinou je problém se šíří. Číslování je různé, myslím, že jedny vycházkové boty máme dokonce 47! takže budeme zkoušet

Mějte se moc fajn,
P.

Katyush
100 příspěvků 4.2.17 19:19

Příteli se můj styl, myslím, líbí. Nicméně, mám kámošku, která se začala, jak se řekne měnit z holky ve sportovním na dámičku a její přítel se s tím ňějak nedovede srovnat. Založila jsem i diskuzi „Změna stylu: holka do nepohody vs. dámička“, tak kdyžpak pište názory: http://www.modnipeklo.cz/…amicka-3996/

Ramicc
32 příspěvků 10.4.17 16:37
@Eskarína píše:
Mluví Vám Váš partner do oblékání? Jestli se to hodí/nehodí, je/není to sexy…
Máte s partnerem stejný vkus co se Vašeho oblékání týče nebo ne? Jak řešíte případné spory?

Vkus máme s priateľom odlišný, ja sa obliekam elegantne, on by ma najradšej videl v triu tenisky-džínsy-mikina. Spoznali sme sa, keď som to ešte nosila, no neskôr som sa začala nachádzať v elegantnom štýle. To nikdy nebola jeho šálka kávy (a pretrváva to u neho dodnes), takže vtedy mi to rôzne komentoval a snažil sa ma presvedčiť, že najlepšie vyzerám v tej a tej mikine a tak podobne:-) Musím povedať, že moc v tomto neuspel, aj tak som postupne celkom zmenila štýl. Teraz už mi do toho nekecá, zvykol si. A keď si výnimočne oblečiem jeho obľúbenú trojkombináciu, tak má radosť:-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek