Oblékáte psy?

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Potrefenáhusa
10057 příspěvků 7.12.14 10:37

@Eden_Prime Já mám taky docela vodní kočku (na kočičí poměry), ale namydlit jsem ho ještě nezkoušela, většinou sedí na vaně a strká hnáty do vody. (A já se vždycky bojím, že ke mně spadne a budu potřebovat lékařské ošetření :-)
Ten sphynx je na to prý zvyklý od mala a snáší to dobře.

Eden_Prime
3472 příspěvků 7.12.14 11:07

@Potrefenáhusa tahle do ty vany pada pravidelne, hysterci akorat kdyz je voda hluboka. Kdyz dosahne tlapama na dno, je ji to jedno. Ale nekdo mi rikal, ze se jedna o rasu, ktera plave i v prirode, tak to bude mozna tim. Uz jsme kvuli tomu jednou byli u doktora, protoze ve vane byla pena a kocka z toho dostala zanet spojivek. Ostatni kocky delaji to, co ty vase, sedi na kraji vany a placaji do vody, ale do vody by nevlezly ani za nic.

Lightshadow
993 příspěvků 7.12.14 11:28

@LCH
@Potrefenáhusa Tak ramínka jsou pro mne také moc :) Jinak sphynx se mi líbí, je tak ošklivý, až je hezký, ale s mou alergií na kočky si nejsem jistá, jestli bych neměla alergii i na něj (alergie nebývá většinou přímo na srst). A jednou za 14 dní? Já nahatýho koupu tak 3× týdně teď :D (ale to tedy jen proto, že má akné a musí se teď koupat častěji, normálně tak jednou týdně).

LCH
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.14 11:38

@Potrefenáhusa Aha, kočička to je…

@Lightshadow To ho po pubertě přejde

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.14 11:44

@Lightshadow ach jo, stává se. Příště!

Lightshadow
993 příspěvků 7.12.14 12:02

@LCH To jsem také doufala, ale po 2 letech je po poubertě a stále nic, teď na to už bere antibiotika a je to lepší :)

@RenaLange Děkuji, já vím, není po každé posvícení :)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.12.14 12:12

@Lightshadow zkuste to Německo, nejkrásnější poháry máme z Německa a ty opravdu nejhezčí právě z Norimberka. Držím palce! Já vím, u menších plemen je to horší.

Lightshadow
993 příspěvků 7.12.14 13:16

@RenaLange Tak my máme nejkrásnější z klubovek :) tam se klub fakt snaží a jsou hezké poháry i ceny a většinou i zajímaví rozhodčí, kteří tomu opravdu rozumí (je fakt, že nejvíce se líbil jedné Němce, tak možná…) :) Příští rok asi doděláme primárně českého šampiona, kterého máme rozdělaného. Juniora už máme, tak teď i tohle :)

bosorkáňa
215 příspěvků 10.12.14 15:09
@arw EDIT:„Kdyby se páníčci chovali zodpovědně…“ - to je přesně ono, protože to se většinou NEDĚJE.

Z čeho usuzujete, že se tak většinou neděje? myslím, že tady všichni sbírají. Víte, když už máte na psa obleček, dávno se Vám podařilo pořídit si bobkovník a plnit ho pravidelně pytlíčkama.
Já to taky nesnáším a když vidím pejskaře, co nesbírá, jdu k němu a jen mu půjčím náhradní pytlíček, když tentokrát „zapomněl“. Lidi zrudnou, seberou a je to :)

Eden_Prime
3472 příspěvků 10.12.14 21:38

@bosorkáňa usuzuje z toho, ze na ulici jsou psi lejna :-D Coz vsak nijak nedokazuje, ze vic jak 50% pejskaru to nesbira. Proto jsem se ptala, zda jsou nejake statistiky, ale odpoved jste uz asi cetla. Nereste to, tenhle clovek do tohoto tematu neprisel diskutovat, jen prudit.

álainn
288 příspěvků 10.12.14 21:47

@Eden_Prime
No já mám spíš zkušenost, že u nás kolem baráku sbírají lidé po menších psech - odhadem tak do 10 kilo, protože všude jsou vidět jen pěkně velký hromady :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek