Oblékáte psy?

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
saryvary
681 příspěvků 7.9.12 10:15
@jumbee píše:
@RenaLange Díky! Mamka mě ještě přemlouvala, abych u toho nezůstávala a šla radši ven, ale já jsem ji tam prostě nemohla nechat. Byla u mě v náručí až do posledního výdechu. Teď tu už pár hodin brečím a nemůžu se vzpamatovat, ale stejně vím, že to bylo nejlepší a jediné správné řešení.

Udělala jste dobře. Nám umřel pejsek před rokem a dodnes mě bolí, že jsem u ní v tu chvíli nebyla. Věřte, že pejsek to vnímal a byl rád za to, že jste u něj.

Jetthro
1130 příspěvků 7.9.12 10:36

@jumbee Souicitim, ale udelala jste pro nej to nejlepsi co jste mohla..

A k puvodnimu tematu - oblecky se mi na psech nejak extra nelibi, i kdyz na malych psech je to docela legracni a hlavne to asi casto maji i ze zdravotnich duvodu nebo aby nemrzli. Ale hrozne se mi libi kdyz ma pes na krku uvazanej satek, vypada to hrozne frajersky :D (a na velkejch psech i tak rozkosne pritrouble :))

Curlygirl
1901 příspěvků 7.9.12 10:42

@Jetthro ano přesně, miluju šátky, především červenočernou kostku… budu-li mít jednoho dne velkého psa, taky bude chodit s šátkem.

MP Monny
480 příspěvků 7.9.12 10:44

Moje malá frajerka v zimě… ale chodit v tom stejně nechce, takže to má jen na cestování :)

Coraline
1980 příspěvků 7.9.12 10:47

@MP Monny Ahá, tak už jsem pochopila vaši ikonku, já jsem si myslela, že tam máte jehňátko :D

Mylady2
12413 příspěvků 7.9.12 10:51

@MP Monny Hehe sluší ;-) ještě by mohla mít kozačky na nožky.
@Coraline To jsem si myslela taky;-D

MP Monny
480 příspěvků 7.9.12 10:56

Kdepak jehňátko, to je můj netopýrek ;)

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 14:24

Psí oblečky nemám ráda, schvaluji pláštěnky a chrániče zad ( viz. stříbrná pláštěnka od jumbee nebo růžová od Monny). Ty mají v chladném nebo deštivém počasí opodstatnění. Obzlášť starší psi trpí v tomhle počasí stejně jako lidé, na bolesti zad nebo krční páteře.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 14:35
@Curlygirl píše:
@Jetthro ano přesně, miluju šátky, především červenočernou kostku… budu-li mít jednoho dne velkého psa, taky bude chodit s šátkem.

Curly jeden můj obrovský 80ti kilový pes exhibicionista vydržel chodit půl dne s věnečkem z pampelišek na hlavě a jak se cítil důležitý:-). Těžce chápal že musí sundat zlatou mašli neb je po Vánocích, šátek na krk mu dělal stejnou radost jako procházka.
Druhý cokoliv z toho nesnáší, i obojek smí být pouze jednoduchý řetízek ( v jeho případě 75 cm dlouhý řetěz).

Curlygirl
1901 příspěvků 7.9.12 14:38

@RenaLange doufám, že to máte zdokumentované.. :-) Kdybychom byly na mimibizaru, poprosila bych o fotky, takhle si to jen pomyslím… :-) Většina velkých psisek, co znám, jsou totální pohodáři a kliďasové, takže si to umím představit.
Btw. už jste odletěla? (byla-li jste to vy, kdo někde psal, že se někam chystá) Snad vám Lufthansa neudělala čáru přes rozpočet…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 18:49
@Curlygirl píše:
@RenaLange doufám, že to máte zdokumentované.. :-) Kdybychom byly na mimibizaru, poprosila bych o fotky, takhle si to jen pomyslím… :-) Většina velkých psisek, co znám, jsou totální pohodáři a kliďasové, takže si to umím představit.
Btw. už jste odletěla? (byla-li jste to vy, kdo někde psal, že se někam chystá) Snad vám Lufthansa neudělala čáru přes rozpočet…

Nene, za hodinku vyjíždím, letím z Vídně s Austrian Air. Děkuju všem kteří mi přáli dovolenou:-).
Curlygirl až se vrátím dám Vám odkaz na moje webovky jestli budete chtít.
Nebojte, nejsem množitel, mám psiska jako společníky.

bestia
2300 příspěvků 7.9.12 18:52

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:16

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 20:53
@Coraline píše:
@jumbee Mašle nemašle, vím, že jsme se neshodly, ale ráda bych Vám vyjádřila upřímnou soustrast, je mi to moc líto :(

Díky. Už jsem se trošku srovnala s tím, že tu není. Spíš už tak hezky vzpomínám. Ale chybí mi každou chvilku - když přijdu domů a ona mě nevítá, když ostatní štěkají a ona není slyšet… Akorát jsem probírala její fotky a tři si nechám vytisknout a dám na zeď. Bohu díky, že mám tu pitomou zálibu ve focení a milionkrát jsem ji fotila, ačkoli mi všichni tvrdili, že na všech fotkách vypadá stejně (pořád roztomilá, často se špičkou jazyka ven z pusy :D ) :).
Její starší sestřička byla ale včera večer agresivní na všechny kolem, když jsem se vrátila bez ní.
Abych se vrátila k tématu - teď tedy už neoblékáme žádného psa (dva to nepotřebují a třetí, malý, to nesnáší) :). Ani žádný nenosí mašli.

corleone
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 22:05
@MP Monny píše:
Moje malá frajerka v zimě… ale chodit v tom stejně nechce, takže to má jen na cestování :)

Lajka žije! Já to věděl…

Coraline
1980 příspěvků 7.9.12 22:50

@jumbee Je strašně nespravedlivé, že mají psi o tolik kratší život než my lidé, takže se žádný majitel psa této ztrátě nevyhne. S fotkami to mám stejné, také jich mám milion :).

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 22:57

@Coraline A to nás to čeká zřejmě brzy s dalším. Achjo. To je jeden z důvodů, proč já už žádné zvíře nechci. Nemám srdce na to je vidět odcházet/trpět. Jsem moc přecitlivělá.

Coraline
1980 příspěvků 7.9.12 23:04

@jumbee Já jsem to ještě nezažila, mám prvního psa. Ale nějak si neumím představit život bez zvířat. Nicméně chápu, že to zrovna teď vidíte jinak. O přecitlivělosti mi ani nemluvte, u filmu Marley a já jsem brečela jak želva a při druhém shlédnutí už cca od poloviny filmu (mám podobnou rasu).

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 23:11

@Coraline Ona byla právě můj první pes, měla jsem ji od svých osmi/devíti let. U Marley a já jsem taky bulela. Druhý náš pes, který je na tom zle, je kříženec labradora, 15 let.

Coraline
1980 příspěvků 7.9.12 23:15

@jumbee Já mám pětiletého zlaťáka. Člověk to musí brát tak, že se dožil hezkého věku a měl spokojený život, určitě je mu i někde v psím nebi dobře. Ale chápu, že se mi to mluví, když nejsem ve vaší kůži. Přeji hodně sil.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 23:18

@jumbee na rozptýlenie. :-) Keď sa predsa len rozhodnete, že bude aj ďalší pes, tak aj s majiteľom. :-)
http://media-cache-lt0.pinterest.com/…mOnSte_f.jpg

jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 23:19

@gulietta :D Díky, ale chlapa se psem už mám :D.
Edit.: A podobné štěně ke mně dneska cestou ze školy přiběhlo a mazlilo se. Přítel na mě ale koukal dost nešťastně, když jsem hned jásala, že si chci koupit štěně :D.

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.9.12 23:22

@jumbee Ok, tak vy zoberiete psa a chlapa dáme do dražby v „de-erotizujúci modny styl“ a o zisk sa podelíme. :-D

Em H
47 příspěvků 8.9.12 02:01

Mám psy dva, jeden vydrží v pohodě (skoro) všechno, druhý, ač větší a mladší vydrží míň, takže už jsem s jejim oblíkánim před pár dny začala, protože prostě prostydá (kdybych čekala až do mínus 10, tak umrzne)…

Když kupuju vodítka/obojky (nemáme moc velkou spotřebu - vodítko i obojek většinou tak na deset let), ráda kupuju krom funkčních i pěkné na pohled. A nevidím na tom nic špatného. Proč bych kupovala hnusný a dělala, jak se o to nezajímám, když si můžu koupit hezký… Předměty ve svém okolí, co používám tak často a tolik let, si vždycky radši vyberu hezké, ať už je to vodítko pro psa nebo dlaždice v koupelně…

Jde pouze o míru. Všeho moc škodí, zájmu i nezájmu…

saryvary
681 příspěvků 8.9.12 09:20
@jumbee píše:
@Coraline A to nás to čeká zřejmě brzy s dalším. Achjo. To je jeden z důvodů, proč já už žádné zvíře nechci. Nemám srdce na to je vidět odcházet/trpět. Jsem moc přecitlivělá.

Taky jsem už dalšího pejska nechtěla. Ale pak jsem viděla ta smutná očička útulkáčů a máme hned dva najednou. A byl to nejlepší lék na tu ztrátu.

Karoleenah
2322 příspěvků 8.9.12 09:48

@saryvary Jo, to já taky vždycky každou smrt mazlíka hrozně obrečela a zaříkala se, že už nikdy žádná zvířata nechci, ale nakonec to vždycky dopadlo tak, že jsem si pořídila ještě větší zvíře, než jsem měla předtím. Tak jsem se přes andulku, želvu, potkana a morče propracovala až ke psovi, bojím se, co přijde, až i on jednou umře, kůň se nám do bytu nevleze.

K tématu: psa neoblíkám, sníh a mrazy má totiž ze všeho nejraději. Občas akorát přemýšlím o pláštěnce, to vždycky, když nás na procházce zastihne slejvák a já pak doma musím snášet mokropsí zatuchlinu. :D Jediný obleček, na který zatím došlo, byl červený šátek, občas mu ho uvážu, když jedeme někam kempovat, sluší mu a lidi se za ním otáčí ještě víc než obvykle. Jinak mu pořizuju věci spíš jednoduché, obojek má úplně hladký černý kožený, postroj modrý s odrazkama, no ono v jeho velikosti stejně není moc na výběr a většina věcí už je hlavně funkční.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek