Oblékáte psy?

Fotoalbum tématu (25) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 10:19
@saryvary píše:
Taky jsem už dalšího pejska nechtěla. Ale pak jsem viděla ta smutná očička útulkáčů a máme hned dva najednou. A byl to nejlepší lék na tu ztrátu.

No, my máme doma ještě tři. Než se odstěhuji, přijdeme ještě minimálně o jednoho. Navíc ona se vůbec nechovala jako ostatní psi. Místo štěkání tak jako kníkala, celý život se chovala jako štěně (což možná bylo i tou hormonální poruchou, ale prostě taková byla vždycky) a mně vyhovovala úplně ve všem :). Žádný podobný pes už neexistuje. A jiného nechci :).

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 18:33

Az si jedno poridim psa, tak mu budu oblekat toto:D

Coraline
1980 příspěvků 8.9.12 19:18

@razorblade Tak teď ve mně hodně bojuje zarytý odpůrce psích oblečků,,jen tak pro radost" a nadšenec do hovadin přesně tohoto typu :D… To je prostě geniální :D

razorblade
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.9.12 19:41

@Coraline k takhle vytunenymu psovi si muzes vzit s klidem i dziny s trickem a porad budes kralovna ulice:D

Coraline
1980 příspěvků 8.9.12 20:16

@razorblade Tak k tomu už bych se každopádně musela obléct decentně, abychom se netloukli :D

Curlygirl
1901 příspěvků 10.9.12 08:13

Šťastnou cestu!
Ok, budu se těšit na psiska :-)

@RenaLange píše:
Nene, za hodinku vyjíždím, letím z Vídně s Austrian Air. Děkuju všem kteří mi přáli dovolenou:-).
Curlygirl až se vrátím dám Vám odkaz na moje webovky jestli budete chtít.
Nebojte, nejsem množitel, mám psiska jako společníky.
jumbee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 7.10.12 11:27

Tak už máme pejsky jen dva.

Dorenika
464 příspěvků 7.10.12 11:49

Pes by sa mal obliekat len ak je mali, krehky a ma slabu srst vtedy je to opodstatnene aby vonku v zime nenachladol kedze je blizko pri zemi, aj tak by to malo byt jednoduche a malo by mu to umoznovat pohyb bez problemov, my mame velkych psov a dbamnato aby boli cisty a nesmrdeli myslim ze to staci

waw
336 příspěvků 7.10.12 11:53

@Dorenika I velkého psa, který je třeba nemocný a nemůže se v zimě venku zahřát pohybem, je třeba oblékat. Navíc je rozdíl mezi srstí labradora, který může v zimě klidně plavat v rybníku a takového dobrmana, který nemá ani podsadu.
Myslím, že každý soudný majitel psa zvládne tento problém vyhodnotit a obleče/neobleče psa vzhledem k momentální situaci. Bez ohledu na to, že to lidem na ulici může připadat divné.

Akimek
19 příspěvků 7.10.12 12:13

I já oblékám svého psa, vesty mu sama šiju, musím říct, že pro modní šatičky a podobně také nemám pochopení, snažím se tedy, aby byly vesty a mikiny maximálně funkční (střihem i materiálem)i vzhledem k jeho lásce k pohybu. A i my jsme s oblékáním začali ze zrdavotních důvodů…

Jiná Realita
13791 příspěvků 7.10.12 12:32

Prosím vás, a co si myslíte o psích botách? vůbec se v tom neorientuju.

psa neoblékám ani nebudu, minimálně proto, že náš megachlupáč to nepotřebuje :) ale má jiný problém - bere letrox, po kterém mu víc roste srst, takže mu prorůstají chlupy mezi prsty na packách. naprosto si nenechá nohy často stříhat, a mezi prsty se mu vůbec bojím zajet nůžkami, občas totiž cukne a mám strach, že ho stříhnu. jenže se zase blíží zima, a to není možné ho nijak venčit, protože se mu na chlupy mezi prsty nalepují celé hroudy sněhu, a on se co dva kroky zastaví a vykusuje si to :-(

napadly mě botičky, ale nevím, jestli to není úplná blbost :)

katka8-0
14 příspěvků 7.10.12 14:18

@Jiná Realita pokud má Váš pes takové problémy, určitě by mu měly botičky pomoct, pokud je snese…

bestia
2300 příspěvků 7.10.12 18:55

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:22

ifoun
338 příspěvků 15.10.12 14:36

@gulietta chudák malý :( Tak tohle je přesně to, co mi vadí.

real.blond
6688 příspěvků 15.10.12 15:29

@gulietta :D variace na pohadku Krtek a kalhotky?:)

Jinak nasi „poulicni“ hvezdu oblekame v nejvetsi zime do „kombinezy“ na suchy zip, aby ji nebyla zima, jinak ne. Ale je naprosto inertni.. Po precteni prispevku @RenaLange se mi hned vybavily lonske Vanoce, kdy jsme zdobili stromecek a zbyl obri kus retezu, tak jsme ji ho omotali kolem krku a udelali par vanocnich fotek, ktere meli v rodine ohromny uspech:) i pres to, ze uz to neni stene, ale dama v nejlepsich letech, je desna hracicka a snad ji to i bavilo, zvlast kdyz byla stredem zajmu a vsichni ji muchlili:)

Jo a malem bych zapomnela - rodice ji poridili reflexni vestu, mozna se vam to bude zdat blbe, ale s prichazejici zimou bude brzy tma a na prochazky k veceru po praci, mi to prijde k nezaplaceni.

Barr.b
143 příspěvků 1.11.12 17:15

Manikůra, každý týden kadeřník, občas i nějaký ten přeliv aby ladil s mojí barvou vlasů, oblečení je samozřejmostí, to snad ani nemusím zdůrazňovat.

publicenemy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 1.11.12 17:22

Jsem ráda, že obléknu sebe a dítě. Pes má z nás všech nejelegantnější kožich ;)

HertaDeOran
866 příspěvků 24.3.13 10:08
Psí a jiné zvířecí oblečky

Další téma pro pejskařky a nejen pro ně. Co říkáte na módu psích oblečků?
Dáváte svým miláčkům hadříky na zahřátí nebo rovnou pro krásu? A ladíte psí modely se svými?
Já mám jen vodítko a obojek, ale ladím je se svým oblečením a taky s kožíškem svý fenky.
Komu to přijde infantilní, nechť se tady po libosti rozhořčí nad úchylností psích modelů. Mimochodem jsem teď zaznamenala nový trend - psí paruky a to už je i na mě silný kafe - dogina s parukou - to by byl joke:)

Guinea Pig
1190 příspěvků 24.3.13 10:12

U nás chodí pán s buldočkem ve zlaté péřové bundičce…:-)

HertaDeOran
866 příspěvků 24.3.13 10:13

@Borůvka19

Ten musí bejt rozkošnej - buldočci jsou dobrý a zlatá péřovka mi k němu sedí pěkně.

Woey
135 příspěvků 24.3.13 10:16

Tohle téma už tu je, najděte si: „Oblékáte psy?“ :)

HertaDeOran
866 příspěvků 24.3.13 10:23

Díky za info - Všechna témata tu už asi byla, já jsem tu od novýho roku a tak zakládám, co mě zajímá. Ke starým tématům se už stejně nikdo nevrací a můžou přibýt nové pekelnice jako já, který chtějí čerstvý názory.

Modo Diino
225 příspěvků 24.3.13 10:28

Opravdu nemám ráda, když někdo dělá ze psů panenky. Ale je pravda, že i ten náš v zimě nějakej ten svetřík vyfasuje. Takže za mě pro zimu jo, pro krásu ne.

Woey
135 příspěvků 24.3.13 10:44

@HertaDeOran Pravidla diskuse: „před založením tématu použijte vyhledávání a zjistěte, zda již někdo podobný dotaz nevložil, pokud již podobné téma existuje, vložte dotaz do tohoto tématu“.

Jen pro info ;) Ale chápu, čerstvý názory jsou čerstvý názory…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek