Obleky z Thajska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peta2013
63 příspěvků 12.10.18 13:17
obleky z Thajska

Ahoj, je mi 45. Nyní mi začínají být malé 2 zakázkové obleky, co mám, neb jsem byl opravdu dost hubenej. Když si vzpomenu kolik jsem za ně dal (dohromady cca 60 tis.) plus 3 tis za každou košili. začíná mi být nevolno. Je pravda, že dokud to sedělo, změnilo to můj pohled na košile a obleky, neb to bylo hodně pohodlné.

Nyní mi kamarádka říkala, že v Thajsku se dá skutečně kvalitní oblek na míru z kvalitních látek nechat ušít za 8 tis a za 10 je to úplná špička.

Má k tomu někdo nějaké reference, nebo lépe praktické zkušenosti?

Díky

Reakce:
giuliettka
3492 příspěvků 12.10.18 13:19

@Peta2013 Áno, ale musíte thajskému krajčírovi ukázať letenku prvej triedy, ináč sleva na oblek neplatí.

Gorilka
1074 příspěvků 12.10.18 13:32

60000Kč za dva obleky? Nebylo to nějaké levné?

A co se týče Thajska, tak si k tomu připočítej clo + DPH a výpalné české poště.

Yaay
193 příspěvků 12.10.18 20:04

Moj muz ma niekolko oblekov a kosiel usitych v Bangkoku, kvalita je podla mna uplne v poriadku. Samozrejme, su tam horsi aj lepsi krajciri. Ja som si tam nechala usit zimny kabat a nejake nohavice, som spokojna.

dagino
776 příspěvků 12.10.18 20:32

Je to bežná prax využiť popri dovolenke v Thajsku služby krajčíra. Za 2-3 týždne vám ušijú oblekov na mieru z kvalitnej látky a za super cenu koľko chcete. Ale ak nemáte cestu do Thajska, neviem či sa to oplatí.

lukinohk
62 příspěvků 15.11.18 15:32

Zhubnout? :-D

Vim že k nám jezdí „krejčí z HongKongu“ občas, ale zkušenost s tím nemám…

http://mujoblek.cz/

Peta2013
63 příspěvků 15.11.18 18:09
@lukinohk píše:
Zhubnout? :-D

Něco reálnějšího by nebylo? :)

Vim že k nám jezdí „krejčí z HongKongu“ občas, ale zkušenost s tím nemám…

http://mujoblek.cz/
Váš příspěvek

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Jak vypadá módní deziluze

Autor: Kamila

Spousta lidí by vraždila za práci u předních značek haute couture.... Celý článek