Oblíbený film o módě

Fotoalbum tématu (20) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
valery
1587 příspěvků 11.12.12 18:19

Ještě mě napadl český seríal „Dokonalý svět“ - to nebylo špatné…

audrey t.
169 příspěvků 11.12.12 18:31

Vzpomínky na Afriku - není sice vůbec o módě, ale je tam hezká móda :)

Mylady2
12413 příspěvků 11.12.12 19:41

Ženy vy máte teda přehled! Hnedka si něco z Vašich tipů pořídím:-)

alka11
168 příspěvků 11.12.12 19:55

Vo filme 27 šiat ma pobavila plná skriňa šiat, ktorá nešla zatvoriť a rôzne štýly šiat na rôzne typy svadieb… A tiež mám rada už uvedené filmy - Coco Chanel, Diabol nosí Pradu, Sex v meste.

MP Barbucha
3716 příspěvků 11.12.12 21:42

@Ems
Gissip girl sleduji jen kvůli tomu krásnému oblečení a Chuckovi :-)

valery
1587 příspěvků 12.12.12 11:15

@HappyBunny
docela bych si přála vámi zmíněný dokument vidět - můžete poradit, kde ho lze sehnat, stáhnout, půjčit?

Miluna Mia
194 příspěvků 12.12.12 11:16

Miluju Meryl Streep v Ďábel nosí Pradu. Dále se mi moc líbí Coco, zajímavé věci nosí ženy ve filmu Ženy a Nicol Kidman vypadá dobře v jakémkoliv kostýmu ve všech svých filmech.

valery
1587 příspěvků 12.12.12 11:19

@Sibyla
docela bych si přála vámi zmíněný film vidět – můžete poradit, kde ho lze sehnat, stáhnout, půjčit?

Borag
140 příspěvků 16.12.12 15:22
@Sibyla
@Sibyla píše:
Mad Men!

Yeeees! :-)

Borag
140 příspěvků 16.12.12 15:23

Opět to není o modě, ale už z názvu - serial Suits a ty jejich obleky!

Matka Vlčice
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.12 10:17

@alca m Jediný film o módě, který mě dostal byl Ďábel nosí Pradu, především proto, že Anne Hattaway není žádná modelka ale ve včech těch šatech vypadala božsky. Jinak pokud jde o filmy, které zaujmou kostýmy, pak kompletní série o Angelice, především tyto tři modely:

Bohužel se mi nepodařilo sehnat fotky celé postavy, kde by kostýmy vynikly, ale určitě si je všichni pamatujeme. Podle mně byla filmová Angelika nejlépe oblékaná žena všech dob, přihlédneme-li k historické epoše.

Daisyrella
62 příspěvků 26.12.12 14:24

Kromě výše zmíněných tutovek jako je Sex ve městě či Ďábel nosí Pradu mě v poslední době zaujal film Paradise kiss, natočený podle velice dobrého anime. Pokud vám nevadí trochu výstřední móda a přesládlý příběh, tak doporučuji. http://www.csfd.cz/…adaisu-kisu/

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.12 00:23

Dokonalý svět: „Je malá, tlustá a ze Sereďe.“, „Co je to za bordel? To je denní světlo Mischel“.
A třeba Fešák Hubert - v takovém ohozu bych chtěl jednou cestovat třeba vlakem: „A dej si Fešáku pozor na pana inšpektora, věděj voni, že je to obersvině“.
Tudorovci, Květ pouště „Ano, umím chodit…šla jsem pěšky až do Mogadišu“.

yasmin77
3 příspěvky 28.12.12 05:00

Mám moc ráda snímek Gia. Je to teda emocionální nářez. http://www.csfd.cz/film/22222-gia/

Rety Fetty
1 příspěvek 28.3.13 18:32

Hodně zajímavá je Warholka :)

Sibyla
2646 příspěvků 28.3.13 18:41

Eyes Of Laura Mars - thriller o módní fotografce, podle jejíchž snímků někdo vraždí s Faye Dunaway. Nádherná móda 1978 a fotky Helmutha Newtona.

Fintivec
15 příspěvků 28.3.13 19:30

Taktéž doporučuji již výše zmíněné dokumenty September Issue a Bill Cunningham New York, pak mě ještě bavil Secret Life of Haute Couture od BBC, který se dá v češtině stáhnout na ulozto. Kdysi jsem na youtube narazila na geniální seriál Chanel Signé o tom, jak krok za krokem pracně vzniká haute couture kolekce, bohužel ho teď už nikde na internetu nemůžu najít. O navrhování a šití šatů, jsem se také hodně dozvěděla z americké reality show a soutěže Project Runway a o světě módy zase z Rachel Zoe Project.

kajiksuk
143 příspěvků 28.3.13 22:09
@Fintivec píše:
Taktéž doporučuji již výše zmíněné dokumenty September Issue a Bill Cunningham New York, pak mě ještě bavil Secret Life of Haute Couture od BBC, který se dá v češtině stáhnout na ulozto. Kdysi jsem na youtube narazila na geniální seriál Chanel Signé o tom, jak krok za krokem pracně vzniká haute couture kolekce, bohužel ho teď už nikde na internetu nemůžu najít. O navrhování a šití šatů, jsem se také hodně dozvěděla z americké reality show a soutěže Project Runway a o světě módy zase z Rachel Zoe Project.

Googlovala jsem to Chanel Signe a hned mi to vyplivlo první díl s anglickými titulky. Kdo zvládá angličtinu, může se podívat. :)

Fintivec
15 příspěvků 28.3.13 23:02
@kajiksuk píše:
Googlovala jsem to Chanel Signe a hned mi to vyplivlo první díl s anglickými titulky. Kdo zvládá angličtinu, může se podívat. :)

Jé a můžeš sem prosím dát odkaz, já googlovala jak divá a nenašla to. Jen odkazy na smazaná videa na youtube… díky moc!

Fintivec
15 příspěvků 28.3.13 23:05

@kajiksuk Aha už jsem to taky našla. Googlila jsem předtím moc složitě (free stream, watch online…) :-D a ono stačí jen zadat název toho dokumentu, ha ha!

kajiksuk
143 příspěvků 29.3.13 00:31

Bože, ty švadleny byly úžasné! Tolik nádherné práce!

stes
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.3.13 08:48

Krásné kousky jsou i v seriálu Džungle rtěnek - Lipstick Jungle. Obsah žádná sláva, taková holčičí oddechovka k žehlení, typ seriálu jak Sex ve městě, taky je to od stejné autorky, ale ty hadříky a botky…:-)

GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.13 12:54

@Fintivec Díky za typ na Secret Life of Haute Couture. Stojí za to vidět. Pár věcí bylo pro mne objevných a hlavně jsem si dal do souvislosti ty povrchní společenské kecy o Gallianovi, co tam předvádí ředitel Dioru. V návaznosti na to, jak se k němu za pár let na to hystericky postavili, čimž Dior solidně před veřejností zakryl vlastní máslo na hlavě. Docela to zabralo.:(

milyeli
6 příspěvků 10.4.13 08:49

Bomb girls - kanadský seriál, který sice není o módě, ale odehrává se ve 40. letech a modely a účesy jsou úžasné!

http://www.muse.ca/…_to_work.jpg http://www.globaltv.com/…_560x340.jpg
http://postmediacanadadotcom.files.wordpress.com/…ardening.jpg?…

ajatar
673 příspěvků 14.7.13 13:29

.

Příspěvek upraven 04.12.15 v 07:44

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek