Obutí na ples

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Kateff
109 příspěvků 7.1.13 20:59

@llolla Není zač, tohle je prodejna, kde vždycky najdete „alespoň něco.“ :)

scarlete
404 příspěvků 8.1.13 16:02

Ty šaty jsou krásné! pokud chcete opravdu poradit, takto „humpolácké“ boty se k jemným šatům a na ples opravdu nehodí. chápu, že se vám líbí, ale více se hodí třeba ke slimkám a blýskavému topu na diskotéku. ne na ples k těmto šatům. nehledě na to, že pohodlné ty boty nejsou a na tanec už vůbec ne. šaty jsou spíš až takové antické, tam bych to viděla buď na nějaké páskové sandálky - stříbrné nebo v barvě šatů, případně rovnou taneční boty, které by se k nim také hodily - dělají se v různých odstínech světlého saténu, takže by se barva dala doladit. mají akorát podpatek a jsou určeny k tanci. i když chápu, že investice do takových bot asi není někdy žádoucí, pokud netančíte nějak víc.
jinak střevíčky by měly v nejbližších dnech zaplavit obchody s obuví, začíná plesová sezóna.

Mylady2
12413 příspěvků 8.1.13 16:12

Šaty mají krásné řešený zadní díl!!! ;-) ovšem rozhodně mi k nim nejdou lodičky!
Zvolte krásné, jemné páskové střevíčky:-) na obrázku je starší kolekce Dior;-)

rice
356 příspěvků 8.1.13 17:10

I já bych se od lodiček odklonila k páskovým botám. Šaty působí lehkým, rozevlátým dojmem, škoda je usazovat plnou obuví.

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 17:17

@Mylady2 sandalky jsou krásné, ale na tanec mně přijdou strašně nestabilní. Pokud tedy slečna nebude tančit jen ploužák.

666mahu
1490 příspěvků 8.1.13 18:22

@Kaarollina, a vy myslíte, že v botách, které jste uvedla, se dá několik hodin (možná do rána) chodit, tančit atd.?
Také se přimlouvám se za nějaké krásné střevíčky, jak uvedla @Mylady2, a nejlépe trochu pododlné, abyste botky nemusela do hodiny odložit. ;-)

Mylady2
12413 příspěvků 8.1.13 18:42

@bertulka ale kdeže:-) mrkněte do diskuze co jsem si dnes koupila a uvidíte tam střevíce co jsem pořídila a v nich odtancila cca 3h:-D bořím mýty.

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.1.13 20:53

Ha! Shánění plesových bot je moje osobní peklo. Mám jen „pár“ požadavků: musí mít plnou špičku, ideálně pásek kolem kotníku, nesmí být kožené, lakované, semišové, nejlépe tedy potažené nějakou látkou („satén“). Asi jako na následujícím obrázku. Moje současné se jim velmi podobají, ale bohužel to nejlepší mají už za sebou. Takže ráda přijmu nějaký váš tip!

Moir
2576 příspěvků 9.1.13 08:37

@Lama_z_Lana
například
nebo
případně
nebo snad něco odtud
to jsou jen příklady, ale když jste psala, že chcete satén, tak by toto mohlo být řešením, navíc se v nich opravdu skvěle tančí

bertulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 08:42

@Lama_z_Lana ty jsou nááádherné, ááách

Lama_z_Lana
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.1.13 20:56

@Moir Děkuji za odkazy. Já už nějaký ten pátek o tanečních botách přemýšlím, ale většinou jsem je zavrhla kvůli nízkému podpatku - já chci prostě alespoň trochu povyrůst :) A musím se přiznat, že já toho zrovna dvakrát nenatancuju a ani tak mi nebyly vysoké podpatky nikdy překážkou. Ale ty černé z posledního odkazu už se opravdu hodně blíží tomu, co by se mi líbilo. A teď jsem ještě zjistila, že si u nich člověk výšku a typ podpatku, pásku čí paty může vybrat sám a sestavit si tak svojí botu, tyjo až budu v ČR, tak to pořádně prozkoumám.
http://www.akces.cz/…cni-obuv-ps/

Veselý Puntík
223 příspěvků 11.1.13 18:12
Taneční botky

Taky je možné si zajít do specializované taneční prodejny a koupit si opravdové taneční boty, i když je to tedy investice vyššího řádu, nicméně tančit se v nich dá skvěle, nic vás netlačí, nekloužou, dělají pěknou nohu, jsou stabilní a nohy z nich nebolí (netančíte-li 8 hodin v kuse ;) ). Dají se koupit v bílém saténu, k němuž se za pár korun dá dokoupit barva. Sama jsme jedny bílé saténky barvila a dopadlo to dobře, jen se musí postupovat opatrně. Vím určitě, že na barvu ladící s šaty byste je nabarvila stoprocentně.

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek