Obuv CCC - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Rena8
90 příspěvků 28.8.12 17:20

@bestia Asi mám stejné - baleríny Lasocki, hnědá semišová kůže, naprosto tvrdé a nepohodlné, nerozchodila jsem je a vlastně nevím, co s nimi. Na druhou stranu mám už 3 roky kozačky a jsou pořád jako nové (pravda je, že v nich chodím jen občas)

Světýlko.t
80 příspěvků 28.8.12 17:21

Z CCC mám jedny lodičky značky Clara Barson. Hrozně se mi líbily a neočekávala jsem od nich za ty peníze velkou kvalitu, ale tak na jednu sezónu jsem s nima počítala. Nenapadlo mě ale, že po 4 měsících NEintenzivního nošení jim budu muset nechat spravit podpatky.

Maracujaa
26 příspěvků 28.8.12 17:37

S jejich koženou kolekcí jsem spokojená. Měla jsem semišové kozačky, které jsem po dvou sezónách intenzívního nošení v pražských podmínkách (kočičí hlavy, prosolená břečka) musela bohužel vyhodit, ale hladké kozačky a dvoje lodičky drží a patří mezi moje oblíbené. Myslím, že stejně jako v ostatních obchodech platí, že je třeba vybírat. Nezatracovala bych ani levnou kolekci, když budu potřebovat boty ke konkrétním šatům (bez dalšího využití) a nebudu chtít investovat, myslím, že tady si vyberu. S Deichmannem bych nesrovnávala, podle mě je je ještě o třídu níž (a to jak u kožené, tak u nekožené kolekce), ale možná jsem zaujatá:-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.8.12 17:48

@Maracujaa
Mně se spíš zdá o třídu níž právě ccc - přijde mi, že mnohem více bot z jejich levné kolekce má tak divný a nepohodlný střih, že jsou až nenositelné, byť třeba nevypadají špatně. např. všechny platformy, ve kterých se dá jedině divně pajdat, ale ne chodit - a to jsem vyzkoušela opravdu všechny v regálu, s jinými značkami jsem ten problém v životě neměla.

Curlygirl
1901 příspěvků 28.8.12 17:55

@Hannnah ted jsem se vydesila, snad si to s nicim nepletu, takovy dojem jsem mela z prodejny na Zlicine..
Edit: nedalo mi to a nasla jsem, ze na Zlicine ccc neni, musel to byt ten Deichman.. omlouvam se za mystifikaci

Maracujaa
26 příspěvků 28.8.12 18:07

@Jiná Realita Shrnula bych to tak, že u těch levných, nekvalitních bot jsou preference individuální:-) U Deichmanna jsem nikdy nepochodila, jednak se mi boty nelíbí a když už je vizuálně snesu, jsou o půlčíslo vedle (normálně se svou velikostí 37 nemívám problém, narozdíl od postavy mám nožku konfekční:-)) Z nekožené kolekce CCC mám jedny černé lodičky na platformě s otevřenou špičkou. Vypadají dobře, připouštím, že jsou šíííleně tvrdé, ale sednou mi a vydržím v nich celý den, včetně řízení auta. Kamarádka má od nich snad celou škálu duhy a je spokojená (je ale fakt, že dává přednost kvantitě před kvalitou).

Jiná Realita
13791 příspěvků 28.8.12 18:13

@Maracujaa :D tak to já mám asi deichmanna radši právě proto, že dělá jediný boty, které mi sednou (mám 38-39) - u něho se vlezu do 38 jako ulité, kdežto všude jinde mi jsou buď 38 malé nebo 39 velké.

Maracujaa
26 příspěvků 28.8.12 18:16

@Jiná Realita A jsme doma:-D

MaggieCassidy
127 příspěvků 28.8.12 19:12

Loňskou zimu jsem prochodila v kožených kozačkách lasocki a naprostá spokojenost. Věřím, že tuhle taky přežijí :-)

coralline
840 příspěvků 29.8.12 11:32

CCC jsem prolezla včera v rámci monitoringu kotníčkových bot na podzim. Představuju si tak 4-5 cm podpatek, abych v nich vydržela i delší pochůzky. Konstatovala jsem, že v CCC se takové nevyskytují. Měli pár modelů s placatou podrážkou, ale většina měla pro mě příliš vysoké podpatky. Takové boty můžou být pohodlné, ale po delším nošení z nich prostě nohy bolí (aspoň mě ano).

Jinak praktickou zkušenost s CCC mám zatím jednu. Měla jsem kozačky Clara Barson, po první zimě jsem musela nechat opravit totálně ochozený podpatek, v půlce druhé zimy se začaly olupovat.

kitka
9 příspěvků 29.8.12 15:11
CCC obuv

Za mě rozhodně ano!
Dají se tam najít pěkné kožené botky. Sama mám asi čtvery - letní páskové, podzimní na podpatku (neskutečně pohodlné), balerinky a zimní kozačky - a všechny zatím drží skvěle už druhý/třetí rok.
Tyto mám v tmavě modré:

Meduza xo
6 příspěvků 29.8.12 15:20

Od CCC mám už třetí kožené kožačky na zimu a všechny mi vydržely pěkné skoro 2 sezony(jedny na nízkém podpadku se nezničily ani nošením v těhotenství, kdy jsem měla 15kg nahoře a věčně oteklé nohy). Koupila jsem si i celkem pěkné letní sandály z uměliny, ale ty fakt vydrží tak 2měsíce, ale za cenu kolem 300kč mi to přijde odpovídající. Akorát mi od nich nevyhovují krémy na boty, přijde mi, že dělají fleky. Takže až budu shánět zimní boty, určitě zase tam.

Meduza xo
6 příspěvků 29.8.12 15:22

Na Zličíně CCC je, ne v Metropoli, ale na druhé straně u Ikei:-).

Madlenka007
17 příspěvků 29.8.12 18:22

Já mám perka Lasocki a určitě můžu doporučit, moc pohodlný, měla jsem od nich sandálky a praskla mi podrážka, reklamace super, nezkoušeli na mě žádný debility typu vy jste je nosila jinam, než jste měla, takže určitě za mě jo :-)

Sevie
72 příspěvků 30.8.12 20:57

Mám od nich téměř všechny své boty a jsem velmi spokojená - tuto zimu plánuju koupit nové zimní boty a v jejich obchodě si určitě vyberu.

Barbuchaa
219 příspěvků 30.8.12 23:10

S Lasocki jsem moc spokojená - pěkné, kožené a cena není přemrštěná. Co se týká ostatních značek z CCC, tak se skoro všechny boty (dvoje tenisky a jedny sandálky) velice rychle rozpadly, ačkoliv je pravda, že reklamace proběhly bez problémů.

eveK
334 příspěvků 31.8.12 08:05

Tak konkrétně od LASOCKI mám jedny kozačky a jedny „jakožeoxfordky“ na podpatku a drží už mnoho let ač jsou hojně nošené. Ostatní plastové boty bych kupovala pouze na určitou příležitost pokud by byly extra levné.

chinin
2788 příspěvků 4.9.12 08:15

@Curlygirl
Hned po precteni sloganu „Cena dela zazraky“ me napadlo neco podobneho. Zni mi to jako slogan na discont, na prodejny s nekvalitnim/proslym (expirovanym) zbozim apod. Me konkretne u bot spis nalakaji pohodlnost, kvalita.., ne nizka cena. Vzdy je to neco za neco, nizka cena na ukor neceho jineho.

Osobne jsem do CCC i do Deichmanna zavitala kvuli sobe jednou a k tomu parkrat („pasivne“) s kamaradkou a mela jsem podobny pocit nekomfortni velke discontni prodejny, navic mi vadil ten „vikslajvantovy“ zapach… (naopak vuni kuze v mensich obchodech s botami nebo kabelkami miluji). To je ale jenom moje zkusenost, jak se rika: „kazde zbozi si najde sveho kupce“.:-)

Karin
3950 příspěvků 4.9.12 10:50

Jejich řada Lasocki (blbý jméno, btw :D) se mi líbí, mají tam hodně nositelných kousků. Mám od nich jedny kožené boty, takové tmavomodré, něco mezi mokasínami a boat shoes (ani nevím, jestli má ten typ bot nějaký název) ale zatím nehodnotím, ted jsem je začala rozcházet, levá mě jako vždycky trošku dře, ale ono se to vždycky poddá. Nicméně vypadají velmi pěkně a zdají se být i dobře ušité (já mám levou nohu asi o něco větší, protože mě levá bota dře i u jiných). Každopádně do těchhle kožených „Lasocek“ bych se nebála jít ani příště, ale koženkové boty mají vesměs bídné, asi jako každý obchod s levnou obuví. Ale nemám osobní zkušenost, to hodnotím jen podle toho, co jsem měla možnost si tam prohlédnout a vyzkoušet.

kacenka.smile
428 příspěvků 4.9.12 18:24

Tak jsem si dneska zkoušela pár jejich kožených bot a celkově mi to přišlo jako tragedie. Jsou tvrdé, podrážky jak papír, navíc co jsem zkoušela asi čtvery boty, tak u dvou párů byla jedna z bot nějaká křivá (nikdy mi to nedělalo, takže myslím, že nohou to není). Takže mně za to to Lasocki asi nestojí. Vidím to maximálně na nějaké ty levnější křusky, když se mi budou líbit a budou s cenou hodně dole. Protože v pohodlnosti není rozdíl.

Doulinque
65 příspěvků 4.9.12 21:33

Já jsem si včera v CCC koupila boty poprvé v životě. Jsou to černé kožené kozačky Lasocki, jednoduché, bez podpatku. Na podzim, mírnou zimu podle mě ideální, jeví se jako velmi pohodlné a doufám, že za tu cenu taky něco vydrží :) A už se na ně moc těším.

Alhambra
861 příspěvků 4.9.12 21:45

Nutně si potřebuji koupit oxfordky na podpadku :-) Lasocki se mi podle obrázků líbí. Nemáte někdo zkušenosti, jestli se vyplatí zajet si pro tuto značku do Polska?

ZetKa
292 příspěvků 4.9.12 22:18

Mám od nich asi dvoje Lasocki, a klidně bych si tam vybrala i další. Jsou to po dlouhé době jediné boty, které mne hned při zkoušení netlačí, tudíž je nemusím „rozcházet“. A věřte, vybírám dobře, ale prostě mne každé boty, ač kožené, napřed tlačí, dřou, dělají puchýře a až tak po měsíci chození jsou ok.

Mayim
401 příspěvků 5.9.12 08:39

Alhambra - jen pro ty boty by se asi nevyplatilo jezdit, ale přihodím malý postřeh: byla jsem v půlce srpna ve Varšavě a boty, které by se mi tam líbily asi za 200 zlotých v přepočtu vycházely asi na 1250,– Kč. V českých CCC stojí 1399,–…

Mayim
401 příspěvků 5.9.12 09:02

Alhambra: ale chtělo by zvážit, jestli se vyplatí nakupovat v Polsku s ohledem na reklamace. Jestli to máte do Polska blízko a jezdíte tam častěji, asi by nebylo co řešit…

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek