Obuv CCC - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Alhambra
861 příspěvků 5.9.12 12:09

@Mayim To máte pravdu, už kvůli reklamacím se to asi vyplatí koupit tady. Zas tak blízko to tam nemám a ten cenový rozdíl není asi až tak závratný. Díky za rady

Katjinka
177 příspěvků 19.9.12 19:24

Miluji jejich zimní kolekce Lasocki. Jsou kožené a za přijatelnou cenu. Nevím proč, ale v létě nemají nic moc věci. Jsou to docela nadčasové věci, které i s podpatkem jsou dost pohodlné :) Ted jsem si tam zrovna koupila dvoje páry. Mé oblíbené sněrovací vysoké boty na zimu, tentokrát v hnědé a super roztomilé béžové lodičky na platformě. Oboje v kůži. Z minulého roku mám také sněrovací černé boty na zimu a i když jsem je nosila celou zimu, tak jsou jako nové :)

Karoleenah
2322 příspěvků 19.9.12 19:53

Dneska jsem se byla podívat na podzimně-zimní kolekci Lasocki (šmarjá, to je strašný jméno) a akorát jsem se naštvala - vybrala bych si tam minimálně troje boty, což je na mě nevídaný úspěch, jen kdyby všechny neměly ty pitomé ohlazené/okopané špičky! Vůbec nechápu, co to má za smysl, kdybych chtěla, aby moje boty vypadaly, jako že už je někdo nosil, koupím si je v sekáči. Škoda jinak moc hezkých bot. Ach jo.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.12 19:58

@Karoleenah Počkej, dyt tahle věc je u kůže normální:D (neříká se tomu patina?)

Karoleenah
2322 příspěvků 19.9.12 20:00

@LadyPapajka Já mám za to, že patina je něco, co si na kůži udělám až časem sama a ne že z obchodu dostanu boty s už předem opotřebovanou (pouze) špičkou…

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.12 20:06

@Karoleenah Tak myslím, že to souvisí se sílou/kvalitou kůže a asi se na jemnější kůži dělá patina rychleji. Každopádně si nemyslím, že je to špatně:)

Karoleenah
2322 příspěvků 19.9.12 20:11

@LadyPapajka Mno já nevím, mně spíš připadá, že je to nějaký trend poslední doby, navíc se to dělá i na botách semišových nebo úplně umělých… O kus dál ve Vagabondu nebyla takto opatinovaná jediná bota, začínám mít podezření, že tím někdo maskuje nekvalitní materiál, který raději už ve výrobě odře. :D Asi jsem moc cimprlich, ale já bych si prostě nikdy nekoupila boty, které v novém stavu vypadají takto:
http://deichmann.scene7.com/…n/t_p_detail$im=1106789_P&$sh=1106789_P&defaultImage=default_dsd
(Toto je pro ilustraci Deichmann, web CCC mi zrovna dvakrát nefunguje)

Alhambra
861 příspěvků 19.9.12 20:11

Já si tam po předchozí diskuzi v tomto vláknu vybrala ty druhé zprava. Mám z nich fakt radost. Podpatek je tak akorát, ani málo ani moc. Doufám, že něco vydrží. Strašně se mi tam líbily i kozačky v podobné barvě. Stály jen něco málo přes 2000 a vypadaly mnohem lépe než ty, co jsem si koupila loni u Bati za 3000.

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.9.12 20:14

@Alhambra Já si tam asi koupím taky zimní boty. Skoro nikde nemaj to, co se mi líbí (navíc chci kůži), takže doufám, že něco vydrží. Vyhlídla jsem si tyhle.

http://ccc.eu/…g/all/304055

chainbreaker
19 příspěvků 9.10.12 23:39

Myslim že tam mají občas i pěkné boty ale nevím jaká je kvalita, asi kvalita jako z deichmanna

Bara06
2039 příspěvků 9.10.12 23:58

@Alhambra
Chci ty červené!!!

Z CCC mám loňské zimní kotníkové semišky, koupila jsem si je v naprostém zoufalství, že budu asi chodit bosa. Pravda je, že toho moc nenaběhám, z domu do auta, z auta do práce, trochu nákup, občas menší výlet, ale žádné „štrapáce“. Každopádně ale boty za 599,– vydržely a hřály celou zimu bez problémů, v klidu jsem v nich chodila celý den v práci (takže vlastně štrapáce někdy i ano) - i přes vyšší podpatek. Je pravda, že podpatek je ochozený, a to dost (zešikma, jsem šmajda obecná), ale to je problém jinde.

Pavučinec plyšový
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.12 14:48

Koupila jsem si tam na jaře polobotky Lasocki, hezké a pohodlné, ale zanedlouho dost výrazně ztmavly.

Miluna Mia
194 příspěvků 10.10.12 15:49

Mám kožené botky Lasocki a kdysi jsem měla i letní sandálky stejné značky. Po nekožených botech se v CCC ani jinde vůbec nedívám, kupuji jen kožené a zatím jsem žádné boty nereklamovala.

Mylady2
12413 příspěvků 11.10.12 17:33

Dneska jsem se tam byla podívat;-) smrad sice jak na psí svatbě, ale něco by s vybrat dalo;-!

fialka9
1 příspěvek 17.10.12 14:19

CCC strašné. Před cca dvěma lety jsem si tam koupila boty, vydržely tři týdny… Při reklamaci mi odmítli vrátit peníze, musela jsem si vybrat jiné. Scénář se nečekaně opakoval, tak jsem si vybrala raději kabelku (ta drží). Potom se mi opakovalo to samé se žabkami. Letos v létě jsem se rozhodla dát CCC poslední šanci a koupila si sandálky. Vydržely mi tři dny, potom se vytrhl pásek. Opět i odmítli vrátit peníze, tak jsem se poslala na reklamaci a čekám, kolik dní si je užiju příští léto.
CCC už nikcy víc. Myslím, že v rámci ceny i kvality se nabízí Deichmann - tam se mi zboží zdá lepší, s přiměřenějšími cenami a hlavně jsou mnohem vstřícnější co se týče reklamací. Tyto zkušenosti mám bohužel v Hradce Králové i Mladé Boleslavi.

Olinka
2582 příspěvků 17.10.12 16:47

Koupila jsem si teď v CCC boty, asi nejdražší, co mám (normálně bych počkala, až je slevní na půl:-), ale už jsem nějakou podzimní obnovu botníku fakt potřebovala a čekat do zimy se mi nechtělo - když jsem teda konečně objevila boty, které mi sedí jak esteticky, tak fyzicky na noze, jsou kožené a cena stále ještě není tak strašná… V lékárně jsem si do nich dokoupila ortopedické vložky, takže jsou jak bačkůrky. Zatím jsem spokojená, ale obecně boty neničím, tak doufám, že tyto mi pár sezón vydrží (abych je nosila deset let jako jiné, na kterých už to jde bohužel dost vidět, přestože jsou stále zcela funkční, v to nedoufám).

Havruše
4 příspěvky 17.11.12 20:58

Koupila jsem si v CCC letos zimní boty, Lasocki – kožené, tlustá podrážka, vyteplené, nízký podpatek, béžová barva – super (až na divné tmavší skrvny na špičkách), teplé, pohodlné… ALE: téměř hned po nákupu začaly obě v podrážkách vrzat :-( Teď jsou v reklamaci, no uvidíme, jak to dopadne. Mimochodem, když začaly vrzat, tak jsem myslela, že mne klepne – nemám totiž štěstí na zimní boty a začínám z toho být hodně otrávená – loni jsem si pořídila podobný typ bot v Bati a ty jsem už dvakrát reklamovala kvůli takové blbosti, jako je odlupující se kožené proužky na podpadku (moje zkušenost do příště – nikdy si nekupovat boty s podpatkem lepeným zbytky kůže). Kdyby na ty boty necpali takovou zbytečnost, tak by byly OK :-/ Očekávám, že se vada objeví nejspíš letošní zimu potřetí a já je, i s těmi botami, pošlu konečně do háje.

Ennx
22 příspěvků 17.11.12 21:42

VŠechny boty až na jedny se mi po chvíli rozpadli, takže za mě ne..

Untitled_
20 příspěvků 19.11.12 09:39

Na CCC mě baví, že když tam člověk chytne výprodeje, tak si může koupit pěkné lodičky i za 199kč. :)
A na druhou stranu se nebojím do bot od CCC dát i víc peněz, protože mě nikdy nezklamaly. Navíc design obuvi naprosto sedí mému stylu, takže vím, že když si nikde nevyberu, tak v CCC vždycky.
A za mě můžu dát plus i kabelkám - koupila jsem tam mamce k Vánocům kabelku a drží jí už třetí sezonu jako nová :)

sashi
39 příspěvků 21.11.12 10:16

Také mám od nich lodičky - lasocki, celé kožené a jsou mi pohodlné, vydržím v nich i delší dobu, i když třeba na delší chození po městě je tedy nenosím…

top topic
967 příspěvků 21.11.12 10:47

Kdysi jsem odsud měla lodičky, dvakrát jsem je reklamovala, pokaždé stejný problém, na třetí reklamaci už nedošlo, přestala jsem je nosit.
Onehdá jsem tam okukovala kozačky, neb příbuzná tam koupila jedny moc pěkné a celkem mě dostalo, z jak nekvalitní kůže kozačky byly. Tedy ty, na které jsem se dívala v obchodě. To byla snad vrstvička jak papír, jako by se i vlnila, nevím, jak ten efekt popsat líp. Viděla jsem teda jen pár kousků tuším koňakové barvy, měli je tam vystavené v řadě vedle sebe. Za cenu lehce přes dva tisíce bych teda přitlačila a koupila si pořádné jinde, nebo slevila z kozaček a pořídila něco kotníkového. Fakt nechápu, kde příbuzná ty boty kupovala. Byla to stejná řada, tuším Lasocki. Doufám, teda, že jsem se nekoukla blbě a že ten materiál měl být fakt kůže, ale myslím, že tak značené byly.

top topic
967 příspěvků 21.11.12 10:47

Ale s reklamací teda problém nebyl, to proběhlo v klidu.

KarolinaR
1 příspěvek 25.11.12 23:13

Boty z CCC rozhodně ano, ale jen značku LASOCKI, mám od nich dvoje lodičky, a oxfordky a sednou mi jako ušité a jedny baleriny, které drží už šestý rok (nevídané v dnešní době). Ovšem JENNIFER jsem akorát vyzkoušela a myslím, že by to po hodině bylo na amputaci dolních končetin. Jinak jsem z karvinska a často jezdím pro botky do Polska, nedám dopustit na značku WOJAS ( http://wojas.pl/…uty/wszystko ), kvalitní a krásné boty a letos jsem si koupila kozačky ZYCH a STASZEWSKI, zatím se jeví být výborné (http://www.m-but.pl/…01-rudy/1087 ).

Tebah
4257 příspěvků 26.11.12 22:03

CCC bojkotuju, protože většinu bot mají jen do 40 a já mám 41, což mi přijde jako běžná velikost - minimálně jsem nikdy kromě CCC neměla problém sehnat boty ve správné velikosti. Navíc na můj dotaz na velikost 41 prodavačka reagovala pozdviženým obočím a odpovědí „no to teda nemáme“ ve stylu „co bys chtěl, mutante“ :-) Takže od té doby jsem tam nebyla, což mě i trochu mrzí, protože některé boty se mi od nich fakt líbí.

zelene.oko
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.12 22:47

@Tebah Já mám z CCC boty velikosti 41 dvoje :-) Ale možná je to tím, že tu máme obchody CCC tři, a když se mi nějaké boty fakt líbí, tak většinou v jednom z obchodů tu 41 najdu. Přeju, ať jednou ulovíte i vy :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek