Obuv CCC - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Lennita
145 příspěvků 27.11.12 00:15

Ja mam od nich kotnickove kozacky na jesen. Su kozene zn. Lasocki a su uplne uzasne, napriek vyssiemu opatku su velmi pohodlne. Planujem si tam zakupit aj zimne vysoke kozacky. Kedze si kupujem iba kozene topanky tie lacnejsie znacky co tam maju neviem posudit, ale asi to nejaka extra kvalita za tu cenu nebude.

Havruše
4 příspěvky 28.12.12 17:07

Tak jen doplním, jak to dopadlo v CCC s reklamací vrzajících bot:
Reklamace byla vyřízena cca do 2 týdnů. Na prodejně (Ostrava)mi řekli, že vadu tedy uznali, a že mi nabízejí výměnu. Ale to v jejich podání znamenalo, že si do půl roku můžu u nich vybrat boty do stejné finanční hodnoty. S tím jsem rozhodně nesouhlasila a žádala rovnou peníze - které mi tedy naštěstí bez námitek dali. Je opravdu divné, jak si prodejce vykládá zákon - výměna u reklamace je podle mne okamžitá, na místě a za stejný kus, který byl vadný. Ne že mi ho „vymění“ za nějaký půlroční kredit v jejich prodejně. Nejspíš vědí, že jejich verze zákonu neodpovídá, tak to asi takto na zákazníka zkusí - a když to nevyjde, tak nic :-)
Jinak co se týče mých druhých zimních bot od Bati, o kterých jsem taky psala, tak už je to po pár týdnech letošního nošení opět tady - odlepují se proužky kůže na podpatku - takže se s botami už dopředu loučím a doufám, že mi vydají bez keců peníze (ještě by měli dávat zákazníkovi příplatek za to, že tam musí třikrát lítat se stejnou vadou jako debil, být v té době bez zimních bot… a po opravě stejně víte, že se vada objeví znovu, protože je to prostě špatná technologie).
PS: uvítám tip na dobré, kožené zimní boty, s nízkým a tlustým podpatkem, v Ostravě - ztrácím víru, že kdy nějaké dobré seženu :-)

@Havruše píše:
Koupila jsem si v CCC letos zimní boty, Lasocki – kožené, tlustá podrážka, vyteplené, nízký podpatek, béžová barva – super (až na divné tmavší skrvny na špičkách), teplé, pohodlné… ALE: téměř hned po nákupu začaly obě v podrážkách vrzat :-( Teď jsou v reklamaci, no uvidíme, jak to dopadne. Mimochodem, když začaly vrzat, tak jsem myslela, že mne klepne – nemám totiž štěstí na zimní boty a začínám z toho být hodně otrávená – loni jsem si pořídila podobný typ bot v Bati a ty jsem už dvakrát reklamovala kvůli takové blbosti, jako je odlupující se kožené proužky na podpadku (moje zkušenost do příště – nikdy si nekupovat boty s podpatkem lepeným zbytky kůže). Kdyby na ty boty necpali takovou zbytečnost, tak by byly OK :-/ Očekávám, že se vada objeví nejspíš letošní zimu potřetí a já je, i s těmi botami, pošlu konečně do háje.
jackdaw007
368 příspěvků 30.12.12 22:21
@Havruše píše:
Tak jen doplním, jak to dopadlo v CCC s reklamací vrzajících bot:
Reklamace byla vyřízena cca do 2 týdnů. Na prodejně (Ostrava)mi řekli, že vadu tedy uznali, a že mi nabízejí výměnu. Ale to v jejich podání znamenalo, že si do půl roku můžu u nich vybrat boty do stejné finanční hodnoty. S tím jsem rozhodně nesouhlasila a žádala rovnou peníze - které mi tedy naštěstí bez námitek dali. Je opravdu divné, jak si prodejce vykládá zákon - výměna u reklamace je podle mne okamžitá, na místě a za stejný kus, který byl vadný. Ne že mi ho „vymění“ za nějaký půlroční kredit v jejich prodejně. Nejspíš vědí, že jejich verze zákonu neodpovídá, tak to asi takto na zákazníka zkusí - a když to nevyjde, tak nic :-)
Jinak co se týče mých druhých zimních bot od Bati, o kterých jsem taky psala, tak už je to po pár týdnech letošního nošení opět tady - odlepují se proužky kůže na podpatku - takže se s botami už dopředu loučím a doufám, že mi vydají bez keců peníze (ještě by měli dávat zákazníkovi příplatek za to, že tam musí třikrát lítat se stejnou vadou jako debil, být v té době bez zimních bot… a po opravě stejně víte, že se vada objeví znovu, protože je to prostě špatná technologie).
PS: uvítám tip na dobré, kožené zimní boty, s nízkým a tlustým podpatkem, v Ostravě - ztrácím víru, že kdy nějaké dobré seženu :-)

Zajímavé, asi mají nějaké interní nařízení, zkusili to na mě stejně. Nabídli mi poukázku. Řekla jsem, že ze zákona mám nárok na vrácení peněz (boty opravit nešly a už je neměli). Peníze mi bez potíží dali.

Jinak já mám několikery Lasocki a maximální spokojenost. Teď jsem si koupila dvoje kozačky, obě Lasocki, tak jsem zvědavá, jak vydrží. Pohodlné jsou moc.

Barbuchaa
219 příspěvků 30.12.12 22:31

Mám od nich nové kozačky - z kůže, vyteplený vnitřek, pořádně silná podrážka, hezký design a přijatelná cena. Teplé a bezvadně pohodlné. Až jsem si měla problém mezi různými modely vybrat, zkrátka kombinace jinde neviděná. Lasocki za mě vpřed!

Havruše
4 příspěvky 31.12.12 00:03

Taky si myslím, že mají nějaké takové interní vyšší nařízení - docela mne to štve. Podle mne je to porušování zákona - zákazníkovi „zatají“ jeho zákonný nárok na peníze a pokud by si do půl roku nevybral u nich jiné boty, tak by nedostal nic. Tady se opravu vyplatí znalost zákona - ale je asi dost důvěřivých lidí (kteří si svá práva při reklamaci bohužel neuvědomují) a na tuto taktiku jim přistoupí… je to nefér a uvažuju, že by se to mělo někam fakt oznámit, nevím no.. zajímalo by mne, do jaké míry je toto jednání „košer“, zda je opravdu na zákazníkovi, aby si výslovně řekl o své právo a pokud si neřekne, tak to „propadá“…

@jackdaw007 píše:
Zajímavé, asi mají nějaké interní nařízení, zkusili to na mě stejně. Nabídli mi poukázku. Řekla jsem, že ze zákona mám nárok na vrácení peněz (boty opravit nešly a už je neměli). Peníze mi bez potíží dali.Jinak já mám několikery Lasocki a maximální spokojenost. Teď jsem si koupila dvoje kozačky, obě Lasocki, tak jsem zvědavá, jak vydrží. Pohodlné jsou moc.
Larrisa
80 příspěvků 15.8.13 17:46

Jejich nekožené boty podle mých zkušeností nejsou moc kvalitní, začínají se velmi rychle olupovat. Koženou řadu si naopak nemůžu vynachválit. Mám černé zimní kozačky a na podzim hnědé oxfordky. Vypadají i po intenzivním nošení dobře a chodí se v nich jak v papučkách.:)

Rea94
269 příspěvků 15.8.13 18:22

Osobně jsem četla na facebookových stránkách v posledních měsících dost kritiky, že nejsou schopni reklamovat zboží které se po týdnu rozbilo apod. Já mám od nich baleríny už 4. rok a ani jedna odřenina atd. a to je nosím docela často. Navíc jsou to jediné baleríny, z kterých nemam puchýře. Takže nevím, jde spíš asi o ty levnější kusy, které se rozpadají po jednodenním nošení.

hanyketty
32 příspěvků 15.8.13 21:23

V CCC už jsem par let nebyla a po predchozich zkusenostech se tam ani nehodlam chystat:-))

Ambre
52 příspěvků 15.8.13 21:30

S CCC mám mnohem lepší zkušenosti než třeba s Humanikem a Baťou (o Deichmannu ani nemluvím). Je fakt, že u těch levnějších bot jsem musela docela rychle měnit podpatky (ale to třeba u baťovek taky a to stály i 3× tolik), ale třeba proti řadě Lasocki nemůžu říct ani jedno špatné slovo.

Mayim
401 příspěvků 15.8.13 21:42

Začínám druhou sezónu s koženými oxfordkami na podpatku (Lasocki) a nemůžu si stěžovat ani v nejmenším. Jo, podpatky musím nechat podrážet poměrně často, ale to je kvůli mému stylu chůze, vždycky je sešlapu. Teď plánuju klasické černé polobotky bez podpatku a na zimu kotníčkové. Kozačky jsem chtěla, ale všechny mi jsou - bez výjimky - úzké.
Značku Lasocki beru, ale ostatní v CCC obcházím obloukem. Takže jsem se v květnu ve Wroclavi cítila jako v ráji, když jsem kromě klasického CCC objevila i samostatný obchod Lasocki…

jauznevim
1 příspěvek 6.10.13 20:15

Chci se podělit o svou zkušenost s botami CCC. Koupila jsem si tam kožené lodičky za cenu 1.899,– Kč, chodím v nich pravidelně do kanceláře, tak jsem chtěla investovat do kvalitních. Po asi 3 měsících se pata u pravé lodičky natolik odchlípla od nohy, že bota na noze už nedržela. Reklamovala jsem je, ale reklamace byla zamítnuta. V písemném vyjádření jsem dostala informaci, že boty netrpí žádnou vadou a bylo tam uvedeno, že záruční doba není to samé jako životnost (nepřímo mi tím bylo řečeno, že životnost kožené lodičky za téměř 2 tis jsou 3 měsíce…)Protože jsem nesouhlasila s vyřízením reklamace, lodičky zaslali jedné soudní znalkyni k posouzení (protože tam posílají skoro všechny zamítnuté reklamace, tak o objektivitě jejího závěru by se dalo polemizovat).Od paní znalkyně jsem se dozvěděla, že boty netrpí žádnou vadou a že jsem si zakoupila společenskou obuv určenou ke krátkodobému nošení V INTERIÉRU! Když jsem se prodavačky ptala, kde je tato informace uvedena a jak tedy poznám, které z bot na prodejně jsou určeny k nošení v interiéru, tak samozřejmě nevěděla. Takže závěr je asi takový: kožené lodičky za 1.899,– Kč po 3 měsících nedrží na noze, takže se v nich nedá chodit, ale žádnou vadou netrpí, mají se používat krátkodobě a pouze v interiéru.. V tom případě by mě zajímalo, jak vypadají a kolik stojí u CCC boty, které můžu nosit ven a vydrží déle než 3 měsíce. Po této zkoušenosti jsou tyhle předražené domácí trepky to poslední, co jsem si u polské značky CCC koupila!

Morže
1094 příspěvků 7.10.13 08:41

Mě se málokdy líbí boty. Mám hrozný problémy vybrat si něco. Protože budu mít brzo svátek (u nás to slavíme jako takové menší narozeniny) a potřebuju nové boty na zimu (moje plastové boty za 600 sice mám už 3 sezónu, ale jsou na nich urvané patentky a hnědá barva už taky bledne.. jinak jsou ale hrozně pohodlný, i když mají podpatek a navíc - nemám na zimu žádné černé boty) tak mám možnost vybrat si jedny boty s tím, že mají být kvalitní, nejlépe kožené a cena tak do 1500. Nemusím ani říkat, že boty, co se mi líbí, se do té cenové relace nevejde.
Ale stejně se mi boty v obchodech prostě nelíbí - a to se mi lépe vybírají boty na zimu! V jediném krámu, kde bych si mohla boty vybírat, jsou právě v CCC a taky jsou tam nejlevnější z kožených věcí, co jsem kde viděla a líbilo se mi. Furt se ale do toho limitu nevejdu :D holt spíš poprosím, jestli mi na ně spíš přispěje a část si zaplatím sama…
Každopádně moje zkušenost s CCC je jen s koženýma lodičkama, které jsem si kupovala jako boty na společenské události. Nevím, jestli ty lodičky jsou přesně společenské, ale myslím, že nic nemůžu zkazit, když jsou obyčejný, na podpatku (vyšší než 5cm, ale žádný obr jehly) s kulatou špičkou (nenávidím špičatý boty!!) hladké černé. Normálně moc lodičky nenosím, spíš nosím takové ty kolem pěti centimetrů tzv. běhací podpatky a s lodičkama na vyšším podpatku dojdu akorát do práce, tam se přezuju a pak domů a to už skuhrám. S těmahle lodičkama jsem už protančila nějaký ten večer a neměla jsem potřebu chtít chodit bosa :D taky mi bolely nohy, ale né tolik, jako v jiných lodičkách. Jsem si je teda trochu „vytunila“ měkkou vložkou do bot a takovým polštářkem na paty a pak ještě protisklouzávací cosi na patu :D ale neumím říct objektivně, jestli se jedná o kvalitní botu, protože doma moc lodiček nemám (no… vždyť já mám vlastně celkem 3 lodičky na obr podpatku :D) ale taky jsem celý život nosila boty od vietnamců.
Boty v Deichmannu na mě působí hrozně lacině. Jsou fakt podobný těm od vietnamců s těma serepetičkama. V Humanicu to samý. U Bati se mi docela i boty líbí, ale cena mi přijde přemrštělá na to, že v poslední době na ně slyším rozporuplné názory. U vietnamců už jsem dlouho nebyla, ale slyšela jsem, že mají kozačky na široká lýtka, tak bych to mohla omrknout.

gama-69
1 příspěvek 5.9.14 21:48
vietnamske boty v CCC

Dobrý den, letos na jaře jsem si koupila boty v Hradci Králové v Atriu v obchodě CCC. Měla jsem představu nějaké baleríny spiš na klínku. Prodavačka se mě ochotně ujmula a ukázala…spíše vnutila.Na první pohled se mi nezdaly tak špatné. Byly celé dirkované a na boku gumičky za 360kc.Boty jsem si zakoupila…přestože byly z nějaké umělé hmoty tak abych si na ně koupila taky za 40kc krém, sice nevím na co ale asi ho chtěla prodat.Boty jsem měla půl dne na výletě a po návratu domů při svléknutí začlo něco příšerně smrdět než jsem zjistila že to jsou ty slavné boty z CCC. Zanedlouho jsem ty samé viděla u nás u vietnamců za 240kc…Přítel si v CCC koupil sandále a po několikátém nošení z nich má tzv. čmachty. Obchod CCC hnus.

shirla
882 příspěvků 5.9.14 23:19

@gama-69 kdyz si kupujete ty nejlevnejsi krusky, tak se neni cemu divit, znacka lasocki je ponekud lepsi, s ni mam zkusenost pozitivni.

wdg
1 příspěvek 30.3.15 17:28

CCC už nikdy!!!
Bohužel jsme se taktéž stali obětí šmejďáckého výrobku.
Varuji všechny, nekupujte žádné boty od CCC, neuznávají reklamace a jsem přesvědčen, že na tom mají založený celý svůj business.
Vyrobit to z těch nejlevnějších materiálů (v našem případě podrážka z papíru) a v případě problémů se tvářit, že si tu vadu způsobil kupující tím, že v těch botách chodil.
V našem případě se na botách se dceři po necelých dvou měsících prošoupaly díry do podrážky a podrážka se zlomila. Na obou botách úplně stejně. Od té doby jsou boty nepoužitelné. Samozřejmě jsme šli dát boty do nejbližší prodejny na reklamaci. Obrovské zklamání bylo, když nám řekli, že reklamaci neuznávají. Hrají na nás spotřebitele divadlo, že posílají boty na „odborné posouzení“ paní Pavle Hlobilové. Paní Hlobilová toto divadlo hraje s nimi a posudky účelově zpracovává podle toho jak si přeje ten, kdo jí platí. Tato odbornice zjevně na posouzení reklamace kvality bot nemá žádné vzdělání a soudě podle posudku ani tomu nerozumí, její odbornost asi tkví v tom, že je ze „Zlína“. Napsali nám, že jsme neposkytli obuvi dostatečnou péči a díky tomu došlo k poškození výrobku, za které si můžeme sami.
Nevím jak je možné pečovat o podrážku, aby se nezlomila a neudělaly se na ní díry, ale tuto radu se nedozvíte i když jsem to několikrát zkoušel.
Nekupujte zboží od této firmy, jsou to Poláci a jiný způsob jak se jim odměnit za jejich nekvalitní zboží není.

nonemy
415 příspěvků 30.3.15 20:00

.

Příspěvek upraven 06.12.16 v 21:41

vlm
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.15 20:31

@wdg mámlasocki z ccc a jsou bez problémů a vydrží, dcera letos reklamovala kozačky kupované loni, tedy skoro dvě zimy nošené a to bez problémů, pár bot levnějších značek máme taky, vydrží přiměřeně vzhledem k nízké ceně, takže netuším o co vám jde..

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.3.15 20:40

Lasocki kupuju pravidelně dětem, zatím z nich vždycky vyrostly dříve, než se s botami cokoli stalo. Já sama mám dvoje, ale moc je nenosím, takže mnoha zátěžovými zkouškami zatím neprošly. Známé se zimní boty pokazily už dva roky po sobě vždy na konci sezóny, pokaždé jí prý bez problémů vrátili peníze. (Klikařka!)

MP Janka
788 příspěvků 30.3.15 22:05

Já mám už 3. zimu kozačky Lasocki a stále vypadají jako nové. Teď jsem si koupila kožené polobotky, tak snad taky vydrží. Loni jsem si koupila kecky za 300 NylonRed nebo tak nějak se ta značka jmenuje, s tím, že vydrží jednu sezónu a účel splnily, celou sezónu zvládly a to jsem v nich chodila skoro denně.

Doudou
1387 příspěvků 31.3.15 07:51
neee

Prvně jsem neodolala a koupila si podzimní/zimní boty (to Lassocki) a udelala se mi bolestiva ostruha :-(

Lightshadow
993 příspěvků 2.4.15 10:03

Tak po vychvalování značky Lasocki jsem si minulý týden koupila jedny kožené polobotky na běžné pobíhání po městě, bez podpatku, prostě něco v čem zvládnu běhat i celý den a nebudou to botasky. No, boty jsem stihla mít na noze 2× (slovy dvakrát), ani jsem je pořádně nerozšlápla a začala se odlepovat špička, respektive mám pocit, že kůže je lepená(vrstvená) a prostě se odloupl kus té kůže přímo. Boty jsem tedy odnesla na reklamaci. Co mě fakt dostalo, že i týden staré boty posílají na posouzení. Takže si koupím boty, ani je nazačnu nosit a už bez nich budu cca 3 týdny. Jupííííí.

Pinot Noir
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.4.15 10:06

@Lightshadow Kolegyně teď reklamovala u CCC boty, pokazil se jí zip. Chtěla je opravit, protože s nimi jinak byla spokojená. Napsali jí po 10 dnech, že si je opravené může vyzvednout. Tak třeba to nebude trvat tak dlouho.

Qwertyl
333 příspěvků 2.4.15 10:44

Mam jejich kožené uzavřenější boty na středním podpatku, asi 7-8 cm a popravdě ta konstrukce není moc zdařilá. Chodí se v nich špatně, dlouho v nich nevydržím. Tak do kanceláře. Už bych do dalších asi nešla.

Lightshadow
993 příspěvků 2.4.15 11:49

@Pinot Noir No, tak uvidím, snad. Já opravu nechtěla, protože po bližším zkoumání mi přišlo, že se to takhle odlupovat bude za čas všude. No, měla jsem si je lépe prohlédnout no. Jenže já z nich byla nadšená co do vzhledu, tak i pohodlnosti.

sagiti
362 příspěvků 3.4.15 01:14

Na boty CCC nedám dopustit. Respektive na letní obyčejné pantofle bez podpatku.Na lítačku. První ve stříbrné barvě se mnou odchodily dva roky a dvě intenzívní letní dovolené, kde byly jedinými botami, krom pantoflí na pláž. Další rok jsem natrefila na podobný typ a zakoupila rovnou dvoje.Ty mi budou letos sloužit třetí rok. Vloni jsem si tam koupila další A ty už tak kvalitní nejsou. Nekvalitní podešev. Ale za těch pár korun co jsem za ty boty zaplatila, všechny udělaly perfektní službu. Mám odtud i baleríny, které taky vydržely dost, až na to, že pouští barvu a to se v nic noha ani nezapotí.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek