Obuv CCC - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
porjk
3165 příspěvků 3.4.15 08:08

@Lightshadow Neposílají. Já jsem u nich reklamovala, řekli mi, že odborný posudek vyšel v můj neprospěch. Chtěla jsem ho vidět, tak jsem se dohadovala s prodavačkou, poté s vedoucí a nakonec mi přiznaly, že boty leží 30 dnů na prodejně (abyste si třeba koupila další) a potom se to posoudí po telefonu, nebo taky ne a rozhodne vedoucí. A ty jsou opravdu někdy odborně vyškolené, nevěděla, co je stélka…

Scratie
17 příspěvků 29.4.15 15:01

Navázala bych na diskuzi a podělila se o svoji zkušenost. A pokud by měl někdo věcnou radu, jak postupovat dál, budu ráda :-)

Dne 30.9.2014 jsem si na prodejně CCC v Hradci Králové koupila boty z jejich základní řady, nebyly úplně nejlevnější. První boty, které mi sedly na mojí 41 a navíc byly pod označením vycházková obuv, tak jsem si říkala, že něco vydrží :-)

Mám dost bot, takže jsem je nenosila nějak příliš často. Bota se rozlepila po obvodu a navíc se propadla pata. Boty jsem reklamovala 1.4.2015. Včera jsem šla na pobočku, kde měla být reklamace vyřízená. Slečna mi přinesla zpátky boty s tím, že je reklamace neoprávněná. Jako hlavní důvody v protokolu uvedly, že jsem boty nosila i přes jejich vady, nereklamovala je včas a tím je zničila, že je již nelze opravit. (Boty jsem samozřejmě reklamovala hned, jak se vady objevily.) A jako další důvod neuznání uvedli, že jsem si poškození způsobila špatným nazouváním obuvi.. I kdybych si boty špatně obouvala, což jsem nedělala, nechápu, jak bych si tím způsobila propadlou patu a rozlepení po obvodu boty. Takže jsem odmítla převzetí a donutila paní vyplnit nový reklamační protokol.

Počítám, že si opět měsíc počkám a potom se mi budou snažit vnutit ten samý papír. Nejvíc mě na tom rozčiluje jejich „koncept“. Když jsem tam přišla boty reklamovat, slečna říkala, že to jsou jasný vady, že si můžu hned na místě vybrat zboží ve stejné nebo vyšší hodnotě, případně mi dá poukázku platnou půl roku. Když jsem odmítla, že si nechci vybrat nic jiného, tak přišla s tím, že to pošle na reklamaci a že si počkám 30 dnů. Takže fakticky reklamaci uznali na místě, ale jakmile jsem požadovala vrácení kupní ceny, tak začnou dělat kličky, aby to zákazník vzdal a raději si vybral něco jiného…

Zvažovala jsem podání podnětu na ČOI, ale počítám, že by to smetli ze stolu, jelikož to napasují na „Nespokojenost zákazníka s vyřízením reklamace po obsahové stránce“.. Jsem z toho docela naštvaná. V CCC už si nikdy nic nekoupím.

Besiadka
1 příspěvek 7.7.15 16:12

CCC NIKDY V ZIVOTE!!! ZAMIETLI MI REKLAMACIU SANDALOV KTORE SOM MALA NA NOHE 3 HODINY A POPRASKALI!!! REKLAMOVANE BOLI DO TROCH DNI A V ODBORNOM POSUDKU OD ZNALCA BOLO PISANE ZE DOBA POUZIVANIA CCA 1,5 MESIACA SU TO DEMENTI ANI RATAT NEVEDIA DATUMY!!! VYHODENYCH 30EUR DO KANALA!!!
ZASLUZIA SI LEN TU NAHORSIU REKLAMU!!!
HYENIZMUS!!!

DRW
2040 příspěvků 8.7.15 12:42

Doporucuji napsat primo do Polska, s prilozenim posudku a paragonu.

Iucinka.m
26 příspěvků 9.12.15 21:27

Mam 3 pary od Lasocki a vsetko super. Kvalita toho co ide do obchodov je dobra (tiez cena), lenze spravanie ku zakaznikovi asi uplne dementne. Len mackat peniaze…

Ritzy Bagz
10 příspěvků 15.12.15 12:51

Mám několik kožených bot Lasoki, již druhou sezonu a bez problémů. Za tu cenu jsou dobré, celokožené a pohodlné. Já jsem s nimi spokojená, ani jedny jsme nemusela reklamovat, ale jiné jsem si tam nikdy nekupovala, protože nekupuji boty z umělotiny.

Petra6566
1 příspěvek 23.2.16 14:42
CCC zkušenost

Já jsem zatím v CCC špatnou zkušenost neměla a to mám z obchodu ccc mnoho párů bot. Kromě jedné reklamace ( začala se mi odlepovat podrážka, ale jinak jsem byla se všemi spokojná. Ale musím říci že moje reklamace dopadla v pořádku, čekala jsem asi 10 dní a pak jsem si vybrala druhé modré lodičky z aktuální kolekce pro zajímavost jsou zde http://www.letakomat.cz/…-21-08-2015/ na první straně. Z počátku jsem měla obavy že jsem si koupila špatné číslo, ale jakmile jsem je měla obuté tak jsem je rozchodila a reklamace se mi i hodila protože jsem potřebovala vhodné boty na společenskou událost. Treba si uvědomit, že CCC mají poměrně dobré ceny, tedy aspoň pro mě a nedá se očekávat že boty za 1300 KČ vydrží večnost.

palomita80
1 příspěvek 28.5.16 17:46

Ahoj. přidávám také špatnou zkušenost s botami v ccc, tenisky se po pár měsících úplně rozlepily a navíc se zlomila pata po tom co dcera uklouzla na louce, reklamaci zamítli s tím, že se namočily, po argumentu, že žijeme ve středozemí kde prší a není pouze sucho, nemluvě o tom, že nejsem rosnička abych předvídala počasí, mi bylo řečeno, že mám prostě smůlu a na reklamaci nemám nárok. Boty jsem tam nechala, ať si je teda vyhodí s tím, že já už tam ale nakupovat nikdy nebudu. teď chodím do Deichmanna nebo Lidlu, boty vydrží stejně, možná víc, a při reklamaci mi v daichmannu nabídly výměnu za nové boty a v Lidlu rovnou vrátily peníze, takže za mě do ccc už nikdy, boty jsou stejně kvalitní jako boty od číňanů a máte tam stejnou šanci na reklamaci…tj. žádnou.

Dragon fly
400 příspěvků 31.5.16 20:46

Já jsem koupila tenisky s kovovými ozdobami, které se ještě v den nákupu odlepily (některé). Takže jsem šla boty reklamovat, reklamaci uznali, ale chtělo to trochu asertivity, když jsem chtěla vrátit peníze. Nejdřív s milým úsměvem nabízeli výběr jiného zboží, pak mi prodavačka řekla, že bohužel peníze nevrací. Tak jsem si nechala zavolat vedoucí a ta mi nakonec peníze vrátila. Takže personál nejen, že není školený, kdy má zákazník právo na vrácení peněz, ale je spíš školený, že vůbec peníze vracet nemá.

Bara06
2039 příspěvků 31.5.16 22:16

@Dragon fly To je i v Deichmannovi. Taky mi tam strkali náhradu v podobě zboží - že prý peníze vracet NELZE. Až po kontaktování jejich reklam. oddělení a s příslušným mailem s jejich vyjádřením mi tedy na prodejně ty peníze vrátili. Ale bylo okolo toho dost ksichtů.

Gorilka
1338 příspěvků 1.6.16 07:39

Ehm, peníze se vrací až po třetí stejné závadě, ne po první.

Jednodušší je si ty zmetky nekupovat.

Dragon fly
400 příspěvků 1.6.16 15:30

@Gorilka Těch případů, kdy vám musí vrátit peníze, je víc (např. pokud zboží neopraví a nemohou je ani vyměnit za nové - stejné, protože ten model už v konkrétním čísle nemají).

Bara06
2039 příspěvků 1.6.16 15:37

@Gorilka Ehm, pokud jde o neopravitelnou vadu, má zákazník nárok na nový produkt nebo na vrácení částky. Do šesti měsíců od nákupu se dokonce produkt dá reklamovat s okamžitým nárokem na výměnu (nikoli vyplacení), neboť pokud se závada projeví do šesti měsíců, je to, jako by tam byla již v době koupě. Mám to teď čerstvě našprtané, byť mi to moc k ničemu asi nepomohlo.

Gorilka
1338 příspěvků 1.6.16 18:45

@Bara06 Není těch 6 měsíců jen pokud je to na zakázku?!?

Bara06
2039 příspěvků 1.6.16 20:04

@Gorilka Není, švagr takhle měnil po 14 dnech mobil.

Kjůta
20 příspěvků 9.6.16 00:39

Nevím, jedny sandále se mi rozpadli po dvou nošeních (ještě že, nebyl to dobrý kup), a jedny mám už dva roky a bohužel se rozpadnout nechtějí :-D.

Asi bych volila jiné obchody, všechno mi to tam připadá takové stejné, nudné. Sandály mám, protože ty mi zrovna přišli na pohled takové jaké jsem chtěla, jenže nosit se moc nedají, noha v tom lítá, a i přes ortopedická srdíčka jsou prostě placaté.

zdenina 001
1 příspěvek 28.3.17 22:37

Boty jsou modní a hezké, ALE pokud mají štepování a podrážku např. vínové barvy tak máte holt smůlu… ŠNĚROVADLA DO BARVY NEVYDRŽÍ A OBCHOD CCC JE NEPRODÁVÁ!!!tím už boty nejsou zajímavé. Ale jinde tkaničky neseženete…smutné
Apak velký problém s reklamací-modní obuv, vycházková obud aj…Nechodte v botách v dešti a vlhku- to je špatné pro modní obuv.
Za mě hezké boty, ale max 1pár v botníku

Doudou
1387 příspěvků 30.3.17 21:22

Tak koukám, že tu jsou spíše zastánkyně této značky. U příspěvku, že si mi udělala ostruha mám 10 červených. Asi soucit :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek