Ochotné prodavačky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
arwenn
458 příspěvků 04.09.15 16:15
@jumbeee píše:
@Grine Kuzyne Jo, toho jsem si taky všimla, ale to už je delší dobu - minimálně rok a půl.

Taky jsem si všimla a přiznám se, že mě to už otravuje, neřeknu nabídnout jednu věc, třeba doplńky nebo slevu, ale minule mi tam nabízela snad tři různé věci a navrch ještě jejich kartičku… Už mě to fakt prudilo.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.15 17:11

Dnes mi udělala velkou radost prodavačka v Lindexu, uznala mi slevovou kartičku, přestože dvě razítka už byla propadlá. Vůbec jsem netušila, že je tam nějaké časové omezení.

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.15 17:24

@SweetPotato co jste si koupila? :-)

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.15 17:39

@RenaLange
Dvě celkem obyčejná trika, černé a hezky tmavozelenohnědé.
http://www.lindex.com/…v%C3%BD-top/?…

RenaLange
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.15 17:43

@SweetPotato to vypadá pěkně a dají se nosit celý rok, dobrá koupě.

SweetPotato
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.15 17:46

@RenaLange
Děkuju. Hned z nich mám o kus větší radost, když byla pochválena. (Asi jsem právě pochopila podstatu vlákna cjsdk :-))) )

Lola
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.15 20:00

Chválím ochotnou paní prodavačku v Zaře! Zřetězením různých nenadálých událostí a organizačních zmatků (které by bylo velmi únavné a nezajímavé podrobně popsat) došlo k tomu, že jsem s sebou měla jen manželovu platební kartu. Obchod nesmí přijmout kartu ne-majitele, což by bylo v mé situaci nemilé, protože jsme jim to tam vyplenili v souvislosti s potřebou nového podzimního šatníku juniora, jehož růstová fyziologie vyžaduje kompletní obměnu oblečení dvakrát ročně, takže mrzká čtyřmístná hotovost by mi rozhodně nestačila.
Paní prodavačka ale sama pochopila, že platební karta není manželova, ale ve skutečnosti patří nakupujícímu mladému pánovi, takže obchodní kontrakt byl zdárně uzavřen a paní prodavačce po právu náleží můj dík.

Bara06
2039 příspěvků 12.09.15 11:06

.

Příspěvek upraven 11.04.16 v 15:01

QueenOfIron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.15 21:28

Musím dnes pochválit prodavačku v plzeňském Deichmannu v Plaze. Byla jsem si vybrat nové kozačky, jenže co se nestalo: měla jsem na sobě poměrně nedávno zakoupené kalhoty a dokonale přehlédla čip v jednom lístečku, takže jsem při vstupu pípala. Ten den se mi to přihodilo už v drogerii Rossmann a v H&M, a tak jsem to pochopitelně nahlásila. Prodavačka a pán z ochranky byli velice příjemní a dokonce mi zapůjčili nůžky od kasy, abych mohla problém vyřešit. Nakonec mi skvěle pomohla s výběrem bot, takže jsem odcházela více než spokojená.

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Před šesti lety se zřítila textilka Rana Plaza

Módní svět si připomíná šest let od zřícení textilní továrny Rana... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek