Ochotní prodavači a dobré služby

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
GalianosjednimL
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.3.13 15:18

@Lachenauerin Chci Vám poděkovat za typ na řeznictví v Lidické, nemá cenu to popisovat znovu, je to tak, jak jste uvedla a i přes frontu jsem byl vcelku hned odbavený. Příjemný personál co umí.

Za sebe přidám kousek odtud Nos Macarons, Štefanikova kde mají právě macarons české výroby. V Paříži jsem to nikdy nestihl ochutnat a příchuť Earl Grey zněla lákavě. Dříve měli i francouzské, ale ty se moc neprosadily. Mají tam prvorepublikovou kasu, fakt pěkný kousek vínové barvy. Personál je milý, pán si o té kase ochotně popovídal, takže jsem se dozvěděl i příběh, že dříve byla taky v cukrárně.

Temperance
3042 příspěvků 25.4.13 19:25
Mr. Joe

Musím pochválit prodavačky obuvi z Mr. Joe. Loni jsem si na nám. Jiřího z Poděbrad (Praha - Vinohrady) chtěla koupit boty, ale neměli moji velikost. Paní prodavačka neváhala obtelefonovat všechny prodejny v Praze, zda je nemají. Neměli - ale potěšilo mě to.

Ne dost na tom. Asi před dvěma týdny jsem tam viděla sandálky od Geoxu přesně k mým novým letním šatům. (Dvakrát zlevněné - z 2499 přes 1999 na 1499.) Poslední jednotlivé páry. Má obvyklá velikost 41 byla trošku větší, 40 neměli, 39 1/2 byla malá. Vzala jsem ty 41.
Včera jsem šla kolem prodejny v Jugoslávské, zašla tam - a sandálky měli, 40 padly jako ulité. Vysvětlila jsem situaci a chtěla paní prodavačku poprosit, jestli by je nemohla poslat na JzP, že bych si je vyměnila. „Přineste je sem, nač to komplikovat, já vám je vyměním.“ (Při té příležitosti si všimla, že mám mokasíny od Ary, které taky prodávali. A dnes, když jsem tam šla měnit, zase zpozorovala balerínky od Marca - a od nich.) Dožadovala jsem se knihy, že bych jí tam napsala poděkování.

Jak říkají v jiných zemích, „it made my day“. A tak si říkám - co jsme to za lidi, že je tohle jednání tak výjimečné?

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek