Oděvy pro ženy 25 - 50 let

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2
Lanevra
371 příspěvků 2.1.13 19:44

Já vím že jsem divná, ale to třetí odshora by se mi i líbilo. Kdyby se na to dala sukně, tak by to vypadalo jako zajímavá halenka. Jen mě tedy znepokojuje že to má asi jeden rukáv delší než druhý.

eva64
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.13 19:44

Něco tak děsného moje oči ještě neviděly. A že toho za těch x let viděly už hodně.

Kokoska1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 2.1.13 19:46

@eva64 Aneb (pod dojmem vánočních filmů) : „Co oči moje viděly, pláčem zkrvavěly“ :D

Příspěvek upraven 02.01.13 v 19:46

Esmee
4418 příspěvků 2.1.13 19:46

To je běs.

Matmys
2595 příspěvků 4.1.13 13:36

K tomu se asi fasuje jeden bodyguard, který by odháněl lidi, co by vás v případě nošení takových modelů na veřejnosti chtěli (oprávněně) zavřít na uzavřeném oddělení psychiatrické léčebny.

DRW
2040 příspěvků 4.1.13 14:01

Paneboze, proc na trestas? 2 odparat zbytecnosti a bude to skoro OK, peplum muze byt, kabat je skoro OK, vzor za 1, material moc chlupaty na muj vkus, takze taky ne. Zbyvajici kousky ani nahodou

Příspěvek upraven 04.01.13 v 15:00

Matmys
2595 příspěvků 4.1.13 14:26
@DRW píše:
Paneboze, proc? 2 odparat zbytecnosti a bude to skoro OK, peplum muze byt, kabat je skoro OK, vzor za 1, material moc chlupaty na muj vkus, takze taky ne. Zbyvajici kousky ani nahodou

Pokud Váš dotaz neměl být jako nadsázka, tak proto, že nekupuji polotovar.
Nechci si kupovat oblečení, které po domácí úpravě bude „skoro“ OK.
Protože hranice mezi skoro OK a OK je sice malá, ale pro mně podstatná.

Linie
2020 příspěvků 4.1.13 20:49

Neváhejte, v obchodě v Myslíkové mají 50% slevy!

Sépia
426 příspěvků 4.1.13 22:09

@volfish neviem čo tu splietate s Burdou, videli ste niekedy modely z Burdy? Tie sú vkusné a elegantné. Neznášam znevažovanie Burdy hlupákmi, ktorí ani nevedia o čom je, prípadne ju spájajú so socializmom, to už je úplny vrchol, som na to alergická.

kate141
27 příspěvků 4.1.13 23:47

Odstrašující případ nechutného vkusu autora oblečení, spojená s do nebe volájící drzostí to nabízet slušným lidem :)ale zase nebýt jeho, tak se snad dneska ani nezasměju…

Nyxx
512 příspěvků 4.1.13 23:57

@Sépia Já tedy minimálně dva střihy z Burdy poznávám a nemyslím to ve zlém. Jen moc nevím, co si myslet o ateliéru, ve kterém šijí „originální módu“ podle Burdy.

Opravdové peklo jsou pro mě modely Brigity Ročňákové: spoustu laciného saténu, odhaleného masa, táhnoucí švy, zvlněné okraje, nesmyslně použité materiály, nesesazené vzory. Ve srovnání s tímto mi tyto modely pekelné nepřipadají.

1. vyjímka- osobní averze ke zvířecím vzorům, tohle se mi opravdu nelíbí
  2. odpárat peříčka, jinak jednoduché LBD ve stylu 60. let, proč ne
  3. starorůžová v kombinaci s černou krajkou. Na fotce to vypadá, jako by byl jeden rukáv delší, ale možná je to jen špatným naaranžováním na krejčovské panně
  4. Asi model z Burdy. Použitá krajka je krásná. Chtělo by to přežehlit dolní okraj.
  5. Tohle vypadá jako vyšívaná bavlna. Mám problém s dolním okrajem pepla, ale zase to může být jen špatně naaranžované.
  6. Hezký kabát, pěkně sesazený vzor látky. Zajímalo by mě, jestli látka pouští chlupy.

Takhle z dálky vypadají modely docela slušně ušité. Jen bych neřekla, že např. model č.3 je vhodný pro padesátileté ženy. Teď by mě zajímalo, kolik to stojí :-).

volfish
945 příspěvků 5.1.13 11:27

@Sépia nerozčilujte se a radši do nějaké Burdy podívejte. Já říkám jenom to, že tahle „originální tvorba“ je podle mě z Burdy obšlehnutá. A asi nemám úplnou vlčí mlhu, když to tam vidí i @Nyxx .
Obrázek 4 - 5/2012, model 107
Obrázek 5 - 8/2012, model 113

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek