Odstranění tetování laserem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Peterinecka999YY
1 příspěvek 17.6.15 12:08
Odstranění tetování laserem

Ahoj, má někdo osobní zkušenost s odstraněním tetování konkrétně laserem? Na kolikrát jste musely jít? a bolelo to? četla jsem že prý to bolí víc jak když vás tetujou, je to pravda?:(

Reakce:
KatiKati
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.7.15 12:26
odstranění tetování laserem

Ahojky. není pravda. neříkám že to není cítit vůbec ale nic strašného. taky bych na to nešla nikam kde nemáte zaručené dobré reference. pokud uvažujete o odstranění volila bych kliniku beautypro, je to v Praze v hybernské ulici a jde o vyhlášenou kliniku.Sama jsem tu byla na konzultaci a po té na odstranění. A jak říkám nijak extra to nebolí. Většinou se absolvují 4 - 6 ošetření je to asi podle velikosti tetování těžko říct. A jsou tam nějaké rozestupy týdenní mezi tím. když dáte odstraneni-tetovani-laserem.cz, tak tam máte vše vypsané, jsou tam i nějaká videa

višeňka
150 příspěvků 31.8.15 20:08

@Peterinecka999YY Nebylo by lepší nejdříve si rozmyslet jestli tu kérku vůbec chci, než si ji potom nechat odstraňovat?

Jayanna
50 příspěvků 4.9.15 10:24
@KatiKati píše:
Ahojky. není pravda. neříkám že to není cítit vůbec ale nic strašného. taky bych na to nešla nikam kde nemáte zaručené dobré reference. pokud uvažujete o odstranění volila bych kliniku beautypro, je to v Praze v hybernské ulici a jde o vyhlášenou kliniku.Sama jsem tu byla na konzultaci a po té na odstranění. A jak říkám nijak extra to nebolí. Většinou se absolvují 4 - 6 ošetření je to asi podle velikosti tetování těžko říct. A jsou tam nějaké rozestupy týdenní mezi tím. když dáte odstraneni-tetovani-laserem.cz, tak tam máte vše vypsané, jsou tam i nějaká videa

To je jak reklama na kliniku… Bolí to dost a 6 ošetření nestačí ani omylem…

KateKK
1 příspěvek 8.8.21 19:14
Odstranění

Já z mého okolí slyšela, že to nebolí víc, spíš stejně jako tetování. Navíc je to prý vcelku rychlý. Je to pro mě aktuální téma, taky se na odstranění chystám, tak bych tu ráda oživila diskuzi.. moc se mi líbí tyto proměny před a po :)

Pepavol
2 příspěvky 27.6.22 09:16
odstraneni

Odstrani tetovani docela boli, ja osobne mel tetovani stare asi 6 let (na spodni strane ruky napis asi 3×7cm)- bolelo to o dost vice nez kdyz jsme to tetovali, i pres „mrazeni“. Dle doporuceni kamarada jsem vyrazil do Ceske Lipy, kde maji ten „picolaser“ a mimo jine mne presvedcily internetove stranky. Docela mne prekvapil mlady vek chlapce co mne osetroval, nicmene po tom co si sedl k laseru bylo jasne ze to umi. Navsteva byla rychla, cele to trvalo asi 20 minut. K odstraneni jsem dostal material na zalepeni, jen mast jsem si musel koupit. Po prvni navsteve je tetovani asi o 20%, hojeni bylo celkem v pohode, dost mi vyhovovala ta folie na zalepeni, jelikoz pracuji na stavbe. Celkove jsem velmi spokojen s vysledky i pristupem, rozhodne doporucuji si priplatit za benzin a vyrazit tam. Zde prikladam odkaz na stranky - https://www.studiome.cz/. Pokusim se dodat i fotografie pred a po.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek