Oholená dámská hlava. Ano? Ne?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Loki13
94 příspěvků 8.8.12 19:50

U toho se asi nedá striktně říct ano nebo ne, záleží na obličeji. Podle mě velmi krátké vlasy (a nejspíš i holá hlava) sluší velmi jemnému dívčímu obličeji. Výrazné rysy k tomu snad ani nejsou potřeba, Natalie Portman podle mě taky nemá extra výrazené rysy a přesto jí to sluší. Prostě je celá taková jemná a holčičí. Bohužel spoustě slečen a žen (nejspíš včetně mě) by to spíš uškodilo. Nepočítám s tím, že bych kdykoliv v životě šla úplně nakrátko, i když zrovna já si na vlasech nijak zvlášť nezakládám - jen bych vypadala jako idiot. :D

Pavlena
841 příspěvků 8.8.12 19:56

@Linden Dík za trefné a vtipné vyjádření. Jen bych se obávala smršti červených, za tak politicky nekorektní slovník. :)

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 19:59

Ten vlasatý,,ženský" diktát, to je mor… a je tolik pěkných krátkých účesů. Úplně kratičké vlasy sluší třeba chlapecky křehkým typům, ale zajímavé jsou i na vyvinutějších ženách - třeba v kombinaci s extravagantním oblečením, výraznými doplňky a šperky. Na kratičkých vlasech je možné se vyřádit s různými šátky alá turban apod. (nezplihne pod tím účes). Vizáž nemusí být vůbec militaristická ani sporťácká… ale třeba lehce dekadentní, exotická apod. Rozhodně je to účes vhodný pro ženy, které netrpí tím, že se musí,,líbit všem"

Harmonika
244 příspěvků 8.8.12 20:01

Určitě oceňuju odvahu dané ženy, která do toho půjde a pokud má hezký tvar hlavy a střih ji sluší, je to pěkné, znala jsem jednu takovou, k ní krátký ježek opravdu sedl, vždycky vynikly její hezké oči a dlouhé vysací náušnice.
Na druhou stranu mám osobní zkušenost s velmi krátkým účesem. Zajímavé je, že ženám a dívkám se na mě líbil (mně jednu dobu také), ale od té doby, co nosím delší mikádo (pod bradu minimální délka) je zájem mužů větší. Vypadám zkrátka žensky a přesně tak se cítím… (Dodatek: Když jsem se objevila s mikádem, spousta chlapů mi řeklo:"Takhle ti to sluší víc, nech si to tak, zkrátka jak jsem psala výše, krátké vlasy ocenily ženy, z mužů však ani jeden, z jejich strany přišly komplimenty až na to mikádo…) Myslím, že muži mají dlouhé vlasy spojené s ženskostí a něco na tom bude. Neumím si třeba představit, že bych měla vlasy na ježka a k tomu si vzala sukni nebo šaty, připadala bych si divně (i tím, že mám prsa a postavu přesýpacích hodin), bezpohlavně nebo jak to říct.
Uvedený obrázek Natalie se mi nelíbí (být na holky, nelíbí se mi ani jako žena), s dlouhými vlasy vypadá prostě mnohem lépe. Žensky.

Příspěvek upraven 08.08.12 v 20:18

Chany
928 příspěvků 8.8.12 20:05

Za mě ne. Na vlasech jsem si vždycky zakládala. I když uznávám právo volby - třeba taková Sinéad O'Connor v Nothing Compares 2U s tím úžasným pohledem plaché laně je s oholenou hlavou krásná a přesvědčivá. Ovšem je na to typ a tehdy na to měla i věk. Dnes už je to o něčem jiném…v superkrátkém účesu se mi líbí třeba Annie Lennox nebo Marie Fredriksson (Roxette) - sekne jim to.
Ale já velmi ráda zůstanu u svých polodlouhých… :-))

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:06

@klubo toto je téma o holých hlavách a ježkoch, na krátke vlasy si založte téma, veľmi rada prispejem svojim svetonázorom

@Pavlena ale jooo porád :D

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:13

@Chany o´connor a jej psychické problémy, o ´connor dnes, ešte stále ste z nej tak na vjetvy?

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:20
@Linden píše:
@Chany o´connor a jej psychické problémy, o ´connor dnes, ešte stále ste z nej tak na vjetvy?

No určitě ty krátké vlasy (nebo pardon přesněji pleš) v mládí souvisí s jejími problémy dnes. To je vidět i z toho, že široko daleko je jediná z celebrit, kdo zestárnul či má nějaké trable - na rozdíl od všech zdravých, krásných a ženských vlasatic… jež jsou věčně dokonalé.

Lacrimosa
162 příspěvků 8.8.12 20:27

@Jetthro Proč by na vás měl někdo útočit? :D Naopak, ten výraz „ošklivý military lesby“ ná něco do sebe.

To je právě ono, ty vlasy jako takové prostě hrají dost důležitou roli. Teď je otázka, u koho vzhled jen doplňují a u koho ho utvářejí.

@Linden Máte pravdu, že běžně opravdu ženy s ježkem na ulicích nepotkávám. Často se s tím setkávám právě u těch exotických krásek. Jen jednou jsem potkala slečnu s ježurou, výstřední, měla nádherné naušnice.

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:29

@klubo ja Vám rozumiem, len sa obávam, že Vy nerozumiete mne, o ´connor vynechajme, pretože budem hájiť jej stranu - chránim slabých a zraniteľných je to v mojej povahe, založte téma na krátke vlasy a vytvoríme koalíciu, spoľahnite sa(-:

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:34

Docela mě překvapuje, jak to všichni šmahem odsuzujete, to bych zrovna tady nečekala. Malokdo vypadá s krátkými vlasy dobře, ale já třeba stoprocentně vim, že v dlouhých vlasech se ztratim (mám malý obličej a celkově malou hlavu-veškeré klobouky, čepice a brýle mám dětské, jiné mi nejsou) a obličej v delších vlasech absolutně zanikne.
Jakmile mam vlasy po ramena, jsou ošklivé, splihlé, zničené a i přes nejlepší péči to vypadá ošklivě. Ale někdo přesto napíše, že dlouhé za jakychkoliv okolností. Takže možná nemá cenu sem něco psát.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:34

Já to neodsuzuju naopak si myslím, že pokud to žena umí, tak může vypadat dost žensky i s holou hlavou. Kdyby chtěla vlasy, mohla by si pořídit paruku a nebo několik a pak by jeden den mohla být blondýna a druhej den bruneta :D
Já bych chtěla vidět, jak bych vypadala s holou hlavou, ale myslím si, že bych vypadala jako ještě větší ranař, než vypadám nyní. A k tomu mi vlasy rostou pomalu. Myslím si, že mi nejvíc sluší mikádo a ještě chci využít toho, že mám husté vlasy.

lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:35

Natalia Portmannová se hlavně neoholila dobrovolně, ale kvůli roli, u hereček bych to vůbec nebrala jako módu. Linden má ovšem pravdu.
Nicméně jsem viděla holé lebky na ženách velice extravagantních, velmi stylově oblečených, výrazně nalíčených, s velmi pravidelnou a pěknou lebkou a slušelo jim to. Jako výjimky potvrzující pravidlo ano. Jako móda nikoliv.
Ty, které mají holé hlavy po chemo je naopak halí do šátků.

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:38
@seznam.mih píše:
Já bych chtěla vidět, jak bych vypadala s holou hlavou

Tak si natiahnite na lebku kúpaciu čiapku a pretrite mejkapom, budete fakt „nadšená“ :D

FoxInTheBox
278 příspěvků 8.8.12 20:44

To je sranda, jak všichni nemají rádi ten „politicky korektní slovník“ - a já to chápu, je to něco co se nám v podstatě vnucuje a kdo ho nedodržuje, je „špatnej“. Dokonce je taková móda bejt pyšná na to, že „nejsem politicky korektní“, protože to znamená, že jsem jako rebel a říkám co se nesmí, nebo co…

ALE je velkej rozdíl mezi „politickou korektností“ (která umí jít až do pěkné absurdity) a mezi tím, jestli šmahem někoho odsoudím za to, že narušuje moje černobílé vidění světa. Nemáš dlouhý vlasy, seš nemocná nebo lesba :D No jasně.

Módně (nebo naopak punkově a jinak subkulturně) oblečená, s hrdostí se nesoucí ženská mi útrapy koncentráku nebo rakoviny nepřipomene ani náhodou. Kdyby „musela“ mít pleš kvůli zdraví nebo útlaku, schovávala by ji.

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:47
@lilip píše:
se hlavně neoholila dobrovolně, ale kvůli roli

to samé spravila svojho času demi moore a to priamo na place v ostrej, porovnajte si jej podobu pred a po a urobte si úsudok, nemám pochyb že bude vo Vašom prípade správny. Sú to extrémy za peniaze! žiadna herečka toto zadarmo nespraví no way! a že sa z toho spraví kult je vecou stupidity plebsu, zatemnenie mozgu pre zbožňovanú a obdivovanú herečku.

Chany
928 příspěvků 8.8.12 20:48

To Linden: schválně jsem dávala k ní i název písničky, která tenkrát zamávala snad kde kým. A "účes " ji dotvářel. Nikdo pochopitelně nemládneme, ale i kdyby dnes nahodila tehdejší image - dvakrát do téže řeky nevstoupíš…to jsem měla na mysli.

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 20:57

@FoxInTheBox nikoho neodsudzujem, som voľnomyšlienkár a mám pochopenie pre akúkoľvek uchylku, slabosť a zraniteľnosť pokiaľ to nie je v rozpore so zákonom! hoľte si hlavy jak je komu libo, ale vysielate tým okoliu o sebe jednoznačný signál.
PS: tá ikona krabicovejlišky predtým bola lepšia (-:

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 21:02
@Chany píše:
kdyby dnes nahodila tehdejší image - dvakrát do téže řeky nevstoupíš…
Loki13
94 příspěvků 8.8.12 21:03

Žena s oholenou hlavou je ošklivá military lesba.. muž v růžovém tričku je gay.. a co ještě, třeba - upravená žena na vysokých podpatcích je namyšlená pipina. Já vám nevím, mě to přijde všechno stejné. :D

uu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 21:05

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:51

gulietta
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 21:07

@Loki13 takže ak chcem byť hetero inteligentná žena, tak mám obliecť čo? :-)

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 21:08

@Loki13 žena s dobrovoľne a zadarmo oholenou hlavou je volanie o pomoc…

Loki13
94 příspěvků 8.8.12 21:09

…A ještě jsem zapomněla na potetované kriminálníky. :D
@gulietta No podle obecných názorů mého okolí nejspíš kalhoty rejoice a trekové boty. :D

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 8.8.12 21:09

@uu krátke ano, holá lebka a ježour ne! ženy opatrujte si súdnosť

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek