Oholená dámská hlava. Ano? Ne?

Fotoalbum tématu (13) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 11:58
@runningfox píše:
Dodám jen, že vaše příspěvky přeskakuji.

Evidentne :D

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 12:01

@Linden
No ty, co mne zmiňují, si bohužel čtu, páč mi to chodí do upozornění. Asi jste o to stála?

blacken
2449 příspěvků 9.8.12 12:14

@runningfox To jakože sem na módní peklo chodí skoro samí alkáči?:-D To mě nenapadlo… připisovala jsem to únavě, ne společenské únavě :-D

runningfox
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 12:19

@blacken
Tak jsem to nemyslela. Mám ale zkušenosti z mnoha fór, kde debata s pokročilou hodinou přitvrzuje, kolikrát až k nesnesitelnosti, aby se pak druhý den přispěvatelé, jinak příjemní diskutéři, omlouvali s poukazem na nějakou tu decku nebo lahváč.
Proto když vidím nezvykle ostrý příspěvek od celkem normálního nicku a je to psané po desáté večer, soudím, že je to spíš dílo etanolu.

blacken
2449 příspěvků 9.8.12 12:33

@runningfox Jj, byl to vtip. To v poslední době asi všichni něco slaví :-D

LadyPapajka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 13:45

@MP Barbucha Jéé díky, sem vážně začla mít pochybnosti, když to tu čtu:D
@lessie a vůbec všichni:) Asi je to tím, že mamka má prostě holící strojek s nástavcema a hlavu si holím defacto taky (16mm bylo nejmín, co sem kdy měla). A nechodim se ostřihat, ale oholit. Proto, když někdo píše oholená hlava, tak se tam nějak zařazuju a až ted mi vlastne dochází, že tady se jako oholená myslí jakože žiletkou uplně dohola:D

P. S. V Bushmanovi v Igy v Českých Budějovicích pracuje slečna, která je téměř dohola, odhaduju tak pul cm a vypadá v tom zajímave:)

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 15:06
@LadyPapajka píše:
V Bushmanovi v Igy v Českých Budějovicích pracuje slečna, která je téměř dohola, odhaduju tak pul cm a vypadá v tom zajímave:)

a do Bushmana je to trefa :D ..on ten bushman (krovák)robi kvalitu i design from nature! Hle krováčka after hygiene and making fire a že jej to v tej buši sekne(-:

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 15:19

Ovšem už také himba si na vlasoch zakladajú priam rituálne!

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 15:21

@JarkaJar Dík za inšpiráciu, možno to pomôže vnímať „problematiku“ lepšie :)

Rabbit-Heart
644 příspěvků 9.8.12 15:23

Mám spolužačku, která si vždycky jednou za čas vyholí hlavu na koleno. A hrozně jí to sluší, protože je drobná, má velké tmavé oči a krásný tvar lebky. Hrozně jí to závidím! Vím ale, že kdybych to udělala, tak budu vypadat buď jako taková ta mužatkoidní lesbička nebo jako přeživší z koncentráku…sice jsem taky drobná, ale nemám na to obličej. Myslím, že žena si to může opravdu dovolit jenom tehdy, pokud má krásné a výrazné obličejové rysy.

Akitaken
4960 příspěvků 9.8.12 18:00

Tak tohle je tema pro me! Kratke vlasy jsem nosila v puberte, proste jsem je postupne zkracovala, az z toho vznikl jezek. A zustal az do prijmacek na vysokou, kdy jsem si zase vlasy nechala rust az do roku 2008, kdy jsem je mela asi po zadek. Pak jsem to shodila a od te doby mam vlasy zhruba po ramena, coz mi asi slusi ze vseho nejvic. Jezek byl super na udrzbu, ale objektivne mi vubec neslusel, mam totiz podivny tvar hlavy (zle jazyky tvrdi, ze nemam mozek neb ho neni fyzicky kam dat a muzou mit pravdu :D). Navic jsem v te dobe byla oplacanejsi (cca 72 kg), cimz jsem se „hrde“ zaradila do rad militantnich osklivych a navic jeste tlustych leseb… Nejkrasnejsi na tom bylo, ze mi to v te dobe bylo uplne fuk..
A je mi to i dneska. Ano, krasne vlasy jsou krasne, ale kdyz se divate treba na holky, z kterych se voli miss, neprijdou vam vsechny jako pres kopirak? Ulice jsou plne krasnych holek s pestenymi vlasy, stihlych a podle posledni mody, ale (asi fakt nebudu lesba), maloktera me zaujme tak, abych si rekla - pani, tak u tehle bych se mohla inspirovat..

mikita.miki
1935 příspěvků 9.8.12 18:17

Vholování černošských dívek v africe má jasný důvod - ochrana. ochrana před znásilněním. připomínají chlapce jsou hlře rozpoznatelné, méně přitažlivé a vyhnou se tak znásilnění. navíc v nějterých zemch převažuje pověra, že pokud je muž nakažen HIV, sex s mladinkou pannou (školačka) ho vyléčí. tam pak vznikají obrovské tragédie a mít tot ve svém okolí, dcera bude chodit v klučičím a holit si hlavu, dokud jí nebude 25 a neporodí své první dítě!

anniette
159 příspěvků 9.8.12 19:06

Ještě jsem si vzpomněla na Skye Edwards z Morcheeby, která nosívala hoodně krátký sestřih a moc jí to slušelo. :)

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 19:17
@mikita.miki píše:
Vyholování dívek v africe má jasný důvod - ochrana, připomínají chlapce jsou hůře rozpoznatelné, méně přitažlivé

A v tom je jadro pudla.

mikita.miki
1935 příspěvků 9.8.12 19:19

Linden - a přesto se mi líbí u určitých tipů, za tím si budu stát tak jako tak :-) ale ano, je to prostě účes ošemetný, stejně jako ty moje dlouhé vlasy… a považte, že si je dokonce nebarvím! :-) nutně si musím sehnat nějakou batikovanou halenu :-D

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 19:21

@anniette na černoškách s typickou afro štruktúrou vlasu - ano. Je to kultivovanejšie než toto

Jetthro
1130 příspěvků 9.8.12 19:21

@mikita.miki Ja se taky nebarvim, pujdeme shanet spolu? :D

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 19:23

Akonáhle je štruktúra len malinko „voľnejšia“ ide vykúzliť toto

mikita.miki
1935 příspěvků 9.8.12 19:29

Nejprve musíte dosáhnout délky, kdy si je přiskřípnete do pasu kalhot na wc, pak vás beru do party, slušňácký zástřih neberu :-D to bych vám dovolila maximálně kristusky, batiku nééé :-D

mikita.miki
1935 příspěvků 9.8.12 19:30

Linden, ale česat bych to teda nechtěla… to když na jedné straně skončíte, na druhé můžete rovnou začít :-O

Linden
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 19:32
lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 19:33

No, možná se míjíme, ale nechtete nechat na lidech, aby si vzali to, co je osloví - od inteligentních protinázorů po stupidní předsudky? Vždyť o to jde. Vidí a čtou několik názorů napsaných několikerými způsoby. Vždyť vy voláte po cenzuře příspěvků a to čistě z osobního hlediska (viz citát) a zároveň chcete toleranci k holým hlavám? :-) Je to přeci protimluv. Co člověk, to jiný způsob, ať si to lid přebere. Koho shledá tupcem a člověkem, který nemá co říct a tím, kdo plká aspoň relevantně.

@FoxInTheBox píše:
@lilip Asi se mi moc nelíbí, že by si z toho odnesli právě tohle - předsudky o povaze majitelky na základě vlasů.
lilip
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 9.8.12 19:43

@Linden jsem slyšela, že ty černošské kudrny jsou prokletí, hlavně u holčiček, jako vata - co je na obrázku. Nejde s tím nic. Ve školce je maminka, dva černoušky a tomu miminku to stříhala, protože to nešlo nijak rozčesat. U Afričanů je to prostě nejjednodušší asi ostříhat na krátko.

CandyKendall
1177 příspěvků 9.8.12 22:15

Mně se to moc líbí! Je pravda, že to není pro každého.
Ale když si nechá hlavu oholit slečna s krásným tvarem lebky a obličeje a s výraznýma očima, nemůžu se na to vynadívat.
Já sama bych si ale hlavu oholit nenechala. Nejsem na to typ, neslušelo by mi to. A navíc bych na to ani neměla odvahu.

JarkaJar
432 příspěvků 10.8.12 12:17

@lilip
To jste mě přivedla na zajímavou myšlenku. Kdoví jestli se tolik mladých žen a děvčat v Keni snaží mít rovné vlasy hlavně proto, aby šly líp rozčesat? Myslela jsem, že to dělají proto, že se jim to líbí a že to nemají. (Já bych zase chtěla vlnité nebo kudrnaté, ale předělat se nemůžu.) Že se africké copánky nečešou každý den je mi jasné. Jenže ono třeba tolik nebolí zaplétání jako možná i rozčesávání vlasů.
Mimochodem spolužačka neteře si na gymnáziu chtěla pořídit účes z afrických copánků těsně u hlavy, ale tím se připravila o vlasy, protože jí bohužel brzy celé copánky začaly vypadávat. Až pak se dozvěděla, že takové účesy pro evropské vlasy nejsou dobré, protože evropské ženské vlasy jsou většinou slabší než africké.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
Módní nákupčí: Povolání snů, nebo hrůzy?

Autor: Kamila

Svět skloňuje velká jména návrhářů, přitom o našem šatníku... Celý článek