Ohrnuté džíny - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
allfair
1 příspěvek 12.6.20 11:23
Ohrnuté džíny - ano nebo ne?

Ahoj všem. Začínají horké letní dny a já opět řeším tu samou věc. Ohrnuté kalhoty - ano či ne? rád je nosím ohrnuté až ke kolenům - líbí se mi, jak to vypadá, je to i praktické - v práci mohu mít přes den dlouhé kalhoty, odpoledne z nich udělám „kraťasy“.
ale setkal jsem se s celkem protichůdnými reakcemi na to, jak to vypadá. Jaký je váš názor? Jde mi hlavně o to, jestli se to hodí jako ležerní oblečení do města.

Reakce:
Nkem
190 příspěvků 29.6.20 15:56

@allfair myslím si, že buď kraťasy nebo dlouhé kalhoty, ne něco takhle divně zmuchlaného… a džíny si už vůbec neumím představit jak půjdou ohrnout až pod koleno (a nějakou 7/8 délku si radši ani představovat nechci :slight_smile:)

Temperance
2608 příspěvků 29.6.20 18:21

@allfair Je sice pravda, že v Praze lze na ulicích vidět snad opravdu vše, ale za mě - takto ne! A ty sandály si taky nechte na výlet.

Demode
1986 příspěvků 30.6.20 22:29

@allfair Strašný.

Váš příspěvek

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek