Okna pouze na východ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tokijskemetro
2 příspěvky 22.07.18 10:12
Okna pouze na východ

Mám možnost pronájmu pěkného bytu, kde jsou okna orientovaná bohužel jen ČISTĚ na východ. Byt je v 1 z nejvyšších pater. Z protější strany tam domy nestíní.
Máte zkušenosti s takovýmto bydlením?
Jsem sluncomil, takže jih či JZ / JV jsou pro mě jasnou volbou.
Nedaří se mi však najít byt dle mých požadavků s takovouto orientací a už mě tlačí čas (začíná mi připadat, že je už jednodušší sehnat ženicha než super bydlení).

Mám raději hledat dál? Je to na braní lithia? Budu moc ráda za upřímné postřehy!
Nerada bych si pronajala něco, kde budu nešťastná.

Reklama

Reklama

Reakce:

MonikaMP
57 příspěvků 22.07.18 18:38

V dřívějším bytě jsem bydlela taky v prvním patře s orientací na východ… na antidepresiva to není, když je dobré nasvícení (doporučuju žárovky simulující denní světlo). Pak hodně dělají použité barvy v interiéru (světlé a veselé) + měkký textil, ať má člověk dobrý pocit. Pro mě to byl vysněný pokojíček, takže jsem si to užila i za slabšího slunce. :)

Každopádně když jde o pronájem, tak je to ještě dobré - v nejhorším se člověk odstěhuje. Sama teď ale bydlím v pokoji na jih… a jako podobný sluncomil/vedromil jsem spokojená.

Přeju dobrý výběr a klidné stěhování! :palec:

tokijskemetro
2 příspěvky 22.07.18 18:41
@MonikaMP píše:
V dřívějším bytě jsem bydlela taky v prvním patře s orientací na východ… na antidepresiva to není, když je dobré nasvícení (doporučuju žárovky simulující denní světlo). Pak hodně dělají použité barvy v interiéru (světlé a veselé) + měkký textil, ať má člověk dobrý pocit. Pro mě to byl vysněný pokojíček, takže jsem si to užila i za slabšího slunce. :)

Každopádně když jde o pronájem, tak je to ještě dobré - v nejhorším se člověk odstěhuje. Sama teď ale bydlím v pokoji na jih… a jako podobný sluncomil/vedromil jsem spokojená.

Přeju dobrý výběr a klidné stěhování! :palec:

Moc děkuji ♥ :-)

Lucy Liu
35 příspěvků 23.07.18 16:13

A jinak se Vám v bytě líbí? Na to by bylo super si zkusit domluvit „testovací noc“ :D I když netuším, jestli by něco takového vůbec šlo. Každopádně by to bylo zajímavé. Já mám ráda, když mě probouzí slunce, ale zas mi tam nesvítí celý den, aby tam nebylo moc vedro xD

Reklama

Váš příspěvek

Fendi vzbudila posměch šálem připomínající vulvu

Italská značka Fendi přišla se šálem, který připomíná ženské... Celý článek

Reklama

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
Kam se poděli hipsteři?

Autor: Matouš

Dřív si lidi nadávali do emařů, pak přišli na přetřes hipsteři. Kde... Celý článek

Reklama