Ombre hair

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.12 19:58

@Nemesis Je to přirozenější, jemnější, jste v tom daleko víc dívčí, skoro bych Vás nepoznala. To černobílé vypadá možná zajímavě na diskotéce mezi vrstevníky - ale rychle se to rozšířilo a okoukalo, je to tvrdé, umělé a přidává to roky. Jednou nám ty vlasy nakonec stejně zbělají…

Viktorie H.
664 příspěvků 16.10.12 20:01

@Nemesis Mě se k Vám hodí spíš ta první barva vlasů

Olinka
2582 příspěvků 16.10.12 20:15
@Viktorie H. píše:
@Nemesis Mě se k Vám hodí spíš ta první barva vlasů

Přesně tak, podle fotek máte růžovou pleť a k tomu ty žluté vlasy fakt nesedí… ale možná je to jen zkreslené na fotografii, každopádně nby Vám víc slušel nějaký studený odstín blond (když už teda ne ten úplně bílý, který se mi mimochodem docela líbí).

Nemesis
504 příspěvků 16.10.12 20:16

@klubo no tak na diskotéce jsem snad nikdy nebyla, tak nevím. možná by to tam i svítilo pod těmi světli :-) je fakt že jsem to tedy měla bílé s hnědými pruhy v předu, do černé bych nešla, to je opravdu moc…

Nemesis
504 příspěvků 16.10.12 20:19

@Olinka žluté to není :-) je to taková hodně tmavá blond, až spíš hnědá s blond odlesky, ale je to opravdu teplý odstín. Naživo většina lidí hodnotí kladněji právě tu tmavší teplou barvu, vypadám méně bledě než v té bílé.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.12 20:48

@Nemesis Řeknu svůj skromnej názor - na druhé fotce vypadáte přirozeněji, sympatičtější, ale nevím, zdali byste pro mě byla výrazná na ulici. Na té první fotce mi to evokuje, s prominutím, jako takové ty diskofilní holky, co nemají nic jiného na starosti, než kluky, diskotéky, mají všude plno kámošek, ale všechny se navzájem drbou. ano je hloupé dle takhle toho soudit, ale je to můj první dojem.
Nicméně mě se i ty vlasy na první fotce líbí. Líbí se mi ten střih i ta barva vlasů. Je to takové stylovější.
Ale ta druhá je mi milejší, příjemnější, vlasy vypadají více neupraveně, ledabyle + ty odrosty, ale nepůsobíte s tím tak „agresivně“

Nemesis
504 příspěvků 16.10.12 20:59

@seznam.mih ha,to je vtipné :-D víc vzdálěji by můj charakter asi popsat nešlo, je to opravdu zajímavé, co udělá účes s tím jak působíte na lidi. Určitě bílá blond s precizním vyfoukáním působí více stylově, toho jsem si vědoma, proto jsem si své vlasy barvy myšiny takto nechala upravovat :-) Ale po šesti letech jsem ráda za změnu. I když možná pro mou vysněnou profesi by bylo lepší vypadat agresivněji, aby to vyrovnalo moji introverzi.

klubo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.12 21:10

@Nemesis Jsem si jen tak rejpla :-) Ale vidíte, že jsem nebyla sama, komu to ty diskotéky evokuje. Tohle je stopro lepší a uvidíte, že záhy budete měnit i šatník - k těm přírodním vlasům jde daleko víc barev, i takových, které by předtím vypadaly lacině.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.12 21:13

@Nemesis Nic si z toho nedělejte já taky působím na lidi úplně jinak, než ve skutečnosti jsem a zjišťuju, že v okolí vysílám úplně jiné signály, než jak to opravdu je :D
(třeba signál, že chci poznávat lidi poďte ke mě pokecejte se mnou a nechoďte ode mě. Výsledek? Podivín, pohled zabijáka, odtažitost. Nyní vysílám signály, ať mi dají lidi pokoj, že chci klid a poslouchat muziku a svoje myšlenky. Výsledek? Najednou se ke mně lidi hlásají, zdraví mě, ptají se na kde co :D )
Bílá blond s vyfoukaným hárem působí upraveně, ale trochu diskofilovsky, u nás na plzeňsku se tomu říkalo alfácky, ale už nevím, zdali se to říká i teď mezi puberťáky :D první dojem je první dojem :)

Nemesis
504 příspěvků 16.10.12 21:30

@seznam.mih no když jsem já byla puberťák tak jsem takový výraz nikdy neslyšela, my říkali diskanti a já byla v tom opačném táboru :-) jak je to teď bych se musela zeptat mladší sestry…á už vím, říkala něco o „dámičkách“
@klubo tak šatník měnit nebudu, protože ho právě už plný barev mám (fialová, tyrkysová, mechově zelená, hnědá, béžová, růžová, hořticová, bordó, žlutá, oranžová i všechny možné další odstíny už mou skříní přetékají…) Ale všimla jsem si, že mé divoce barevné modely teď vypadají méně „přeplácaně“.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.12 21:43

@Nemesis No však to byla plzeňská specialitka, nebo asi jen u nás na škole dokonce :D a alfák se spíš označovali kluci takoví ti nagelíčkovaní, upnutá trička, kalhoty a všechny holky chtěli takového kluka :D že je střídali každej tejden bylo jedno :D

Kalanka
707 příspěvků 16.10.12 22:08

@seznam.mih V Plzni se to říkalo přece podle diskotéky Alfa, těžko to tedy bude znát někdo odjinud

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.10.12 22:17

@Kalanka vždyť to to přece říkám :)

Barr.b
143 příspěvků 25.10.12 12:22

Ale třeba tohle se mi líbí: http://x51.xanga.com/…24941776.jpg

Soňa3
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.12 15:30

@Nemesis Zaplať pánbůh, s těmi blond podbarvenými jste vypadala jako dobře udržovaná (rozuměj zuby nehty) čtřtřihm..no..cátnice.

kacenka.smile
428 příspěvků 25.10.12 15:44

@seznam.mih : Alfáci a alfačky byli ti, co chodili do klubu (diskotéky?) Alfa. Je teda fakt, že se tam stahovali hodně lidi, kteří se snažili být hodně moc sexy, až sexiii, ale původně se to vztahovalo k tomu klubu, ne ke vzhledu, to až později. Ale ta éra je nějakých 8-10 let zpátky, od té doby jsem to neslyšela.

seznam.mih
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.12 23:05

@kacenka.smile No však tomu tak odpovídá doba, kdy se tak nejvíc mluvilo :D

Caralina
916 příspěvků 20.11.12 14:57

Ehmm..jo ombre hair..tak to jo, ono to to totiž vypadá jako nedobarvené odrosty.

Audrey.Piper
412 příspěvků 20.11.12 16:57

Já do toho asi půjdu až budu mít vlasy hodně dlouhé. Odbarvila bych si to a pak bych na tom třeba střídala barvy jako je růžová, modrá, tyrkysová a někdy bych to nechala jenom blond. Používala bych ty, co se dají vymýt. A třeba po měsíci nebo dvou bych to ustřihla.

Moje představa:

Sibyla
2646 příspěvků 20.11.12 17:31

Nelíbí, připomíná to svetry, co letěly v osmdesátých. A jak tu padlo, chce to skvělého kadeřníka a 100% údržbu.

Cinkitoo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.11.12 18:11

Mně se to líbí, když to je jen tak zlehka:
http://www.google.cz/url?… http://www.google.cz/url?…
Ale třeba tohle je děs. Na dlouhých je to prostě lepší.
http://www.google.cz/url?…

MarlaSinger
98 příspěvků 27.1.13 17:56

Já teda zatím neviděla ombre hair jinak, než že vypadaly jako hodně zanedbané odrosty. Ale ty růžové a jinak barevné od @Rabbit-Heart jsou nádherné. :))

aailyyn
809 příspěvků 27.1.13 21:20

Nechtěla bych to, ale pokud je to hodně dobře udělané, tak mi to nevadí. Ten přechod musí být hodně pozvolný a plynulý a obě ty barvy vám musí sedět. Ne, jako když si omylem omočíte konce vlasů v odbarvovači. Možná lepší to je na světlovláskách s nějakou barvou typu růžová, protože v tom je evidentně patrné, že jde o záměr. Brunetka, která má do půlky vlasů hnědou a od půlky blond bude vypadat, jak když si nechává odrůstat svoji barvu.

Kate1985
45 příspěvků 28.1.13 15:08
@Rabbit-Heart píše:
Dip dye je něco jiného:
http://studdeddreams.files.wordpress.com/…-dip-dye.jpg
Tamta první růžová slečna to má opravdu ombre - postupné přechody. ;)

Tak tohle mě dostalo! Fakt se mi to moc líbí :-) Kdybych neměla před svatbou, tak do nich jdu :-)

kayav
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.1.13 19:14

Ombre zrovna teď mám, hnědo červené. Červené celé vlasy mě už omrzely a hlavně se mi nechtělo to pořád dobarvovat, tak jsem na to shora dala hnědou a je to super. Až se ta červená vymyje uplně, plánuji ty konce zlehka odbarvit a mít to jen v přírodních odstínech světle hnědé - středně hnědé (v pořadí konečky - kořínky). Ale barvím si to sama, kadeřnicím nevěřím a s tímto bych určitě nepochodila.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Dárek, který ocení? Tričko pod košili, které nepropotí

Pokud nevíte, čím obdarovat vašeho muže, napovíme – tričko pod... Celý článek

Články z Expres.cz

Rodí se další legenda: Mikolas jde ve stopách Gotta, z Eurovize má větší šance

Zpěvák Mikolas Josef (22) se postaral o neuvěřitelný úspěch. Ve světové...

Pražský fenomén beer bikes: Stížnosti se množí ze všech stran, policie je bezradná

Beer bike neboli pivní kolo jistě už alespoň jednou spatřil každý, kdo...

Poslední článek:
10 módních specialit českých mužů

Autor: Matouš

Máme několik ryze českých skvostů... čím perlí pánská móda a „vkus“? Celý článek